Přejít k hlavnímu obsahu
Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě
Přihlášení
You must have JavaScript enabled to use this form.
Username
Password
Obnovení vašeho hesla
Vyhledávání osob
Vzdělávání
Autorizace ČKAIT
Pro média
Kontakty
Hledat
Drobečková navigace
Domů
»
Výběry ze seznamu autorizovaných inženýrů a techniků
Výběry ze seznamu autorizovaných inženýrů a techniků
Věstníky
Vyhledávání v databázi Expert
Zobrazit čestné členy
Zobrazit hostující osoby
Zobrazit usazené osoby
Zobrazit aut. osoby s ukončenou aktivní činností
Hledat
Členské číslo
Jméno
Příjmení
Operátor
Jeden z
Všech
Obor
( I = inženýr, S = stavitel, T = technik )
IA00 - energetické auditorství
ID00 - dopravní stavby
IE00 - technika prostředí staveb
IE01 - technika prostředí staveb - technická zařízení
IE02 - technika prostředí staveb - elektrotechnická zařízení
IG00 - geotechnika
IH00 - požární bezpečnost staveb
II00 - městské inženýrství
IL00 - stavby pro plnění funkce lesa
IM00 - mosty a inženýrské konstrukce
IP00 - pozemní stavby
IS00 - statika a dynamika staveb
IT00 - technologická zařízení staveb
IV00 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství
IZ00 - zkoušení a diagnostika staveb
SD01 - dopravní stavby - kolejová doprava
SD02 - dopravní stavby - nekolejová doprava
SM00 - mosty a inženýrské konstrukce
SP00 - pozemní stavby
SV01 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby hydrotechnické
SV02 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby zdravotnětechnické
SV03 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby meliorační a sanační
TA00 - energetické auditorství
TD01 - dopravní stavby - kolejová doprava
TD02 - dopravní stavby - nekolejová doprava
TE01 - technika prostředí staveb - vytápění a vzduchotechnika
TE02 - technika prostředí staveb - zdravotní technika
TE03 - technika prostředí staveb - elektrotechnická zařízení
TG00 - geotechnika
TH00 - požární bezpečnost staveb
TM00 - mosty a inženýrské konstrukce
TP00 - pozemní stavby
TT00 - technologická zařízení staveb
TV01 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby hydrotechnické
TV02 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby zdravotnětechnické
TV03 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby meliorační a sanační
Okres
- nezáleží -
Benešov
Beroun
Blansko
Břeclav
Brno - Město
Brno - Venkov
Bruntál
Česká Lípa
České Budějovice
Český Krumlov
Cheb
Chomutov
Chrudim
Děčín
Domažlice
Frýdek - Místek
Havlíčkův Brod
Hodonín
Hradec Králové
Jablonec nad Nisou
Jeseník
Jičín
Jihlava
Jindřichův Hradec
Karlovy Vary
Karviná
Kladno
Klatovy
Kolín
Kroměříž
Kutná Hora
Liberec
Litoměřice
Louny
Mělník
Mladá Boleslav
Most
Náchod
Nový Jičín
Nymburk
Olomouc
Opava
Ostrava - Město
Pardubice
Pelhřimov
Písek
Plzeň - Jih
Plzeň - Město
Plzeň - Sever
Prachatice
Praha - Východ
Praha - Západ
Praha Hl. m.
Přerov
Příbram
Prostějov
Rakovník
Rokycany
Rychnov nad Kněžnou
Semily
Sokolov
Strakonice
Šumperk
Svitavy
Tábor
Tachov
Teplice
Třebíč
Trutnov
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Ústí nad Orlicí
Vsetín
Vyškov
Žďár nad Sázavou
Zlín
Znojmo
Kraj
- nezáleží -
Brno
České Budějovice
Hradec Králové
Jihlava
Karlovy Vary
Liberec
Olomouc
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Ústí nad Labem
Zlín
Členské číslo
Jméno
Adresa
Svob. ing.
Obor
0002281
Ing. Robert Hergl
Kálikova 1554/4 Praha 13 15500
ID00
0002282
Ing. Ludvík Engel
Jarní 1307 Hostivice 25307
IM00
0002284
Více
Ing. Radovan Heřmánek
Morseova 254 Praha - Petrovice 10900
IM00
0002285
Ing. Vladimír Vlk
Libušina 1041 Roudnice nad Labem 41301
IT00
0002286
Ing. Pavel Šindelář
Královická 1689 Brandýs nad Labem 25001
IP00
0002293
Více
Ing. Ladislav Chládek
Zahradní 350 Lužec nad Vltavou 27706
IP00
0002294
Ing. Jiří Slabihoud
Na Hádku č.p. 1621 Praha 10 10700
IM00
0002295
Josef Beran
Fibichova 1530/7 Praha 3 13000
SP00
0002298
Více
Ing. Ivan Baláš
Pod Kalou 158 Vonoklasy 25228
IP00
0002299
Ing. Pavel Exner
Na hranicích 810/12 Praha 8 18100
IP00
0002301
Ing. Jan Ráb
U Obory 720 Zeleneč 25091
IH00, IP00
0002302
Lumír Kotal
Děvínská 1963/10 Praha 5 15000
SP00
0002304
Ing. Oldřich Pasečný
Kafkova 605/16 Praha 6 16000
IP00
0002308
Ing. Bohumila Šperlová
Pplk. Sochora 426/7 Praha 7 17000
IP00
0002309
Více
Ing. Marcel Šrámek
Nad Výšinkou 2645/10 Praha 5 15000
IP00
0002311
Ing. Roman Vondráček
Dejvická 306/9 Praha 6 16000
IP00, SP00
0002312
Jiří Jirovec
V Lodici 502/15 Nymburk 28801
TT00
0002314
Ing. Jan Voslář
Tuháňská 30/21 Praha 9 - Miškovice 19600
IP00
0002315
Ing. Petr Skála
Krátká 1933/3 Karviná-Hranice 73301
TE01, TE02
0002324
Renata Šandová
Veverkova 1171/31 Praha 7 17000
TE01
0002326
Jaromír Obšil
Volkova 1128/10 Praha 14 19800
TP00
0002328
Jiří Slejška
Máchova 233 Kralupy nad Vltavou 27801
TP00
0002329
Ing. Bedřich Malý
Západní 1575 Dobříš 26301
IP00
0002335
Blanka Kopáčková
Krčínova 884 Kolín 2 28002
TH00
0002336
Ing. Jan Topol
Církvice 19 Kutná Hora 28533
IV00
0002339
Ing. arch. Vladimír Nezmeškal
Polepy č.171 Kolín 2 28002
IP00
0002341
Ing. Eva Waltrová
Legionářů 80/26 Mělník 27601
IP00
0002343
Jiří Vaďura
Jažlovická 1319/30 Praha 11 14900
TE03
0002349
Karel Podaný
Štichova 593/16 Praha 11 14900
TE02
0002350
Ing. René Semotan
Společná 2193/7 Praha 8 18200
IP00
Pagination
First page
« První
Předchozí stránka
‹‹
…
Page
27
Page
28
Page
29
Page
30
Aktuální stránka
31
Page
32
Page
33
Page
34
Page
35
…
Následující stránka
››
Poslední stránka
Poslední »