ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Dozory ve výstavbě - POZOR změna termínu konání

Verze pro tiskVerze pro tisk

Dne 30.10.2019 ( ve středu ) se uskuteční seminář "Dozory ve výstavbě" ve školící místnosti Domu techniky Ostrava, v malém sále, ve 14 hod., Mariánské náměstí č.5, Ostrava - Mariánské Hory. Odborný garant Ing. Jindřich Pater, místopředseda ČKAIT, AO v oboru TZS, TPS a EA.
Program semináře:
Autorský dozor projektanta, technický dozor stavebníka, stavební dozor u staveb provádějících svépomocí, statní stavební dozor, dotčené orgány. Prezentace pomůcek k dozorům PROFESIS 2019.
Seminář je zařazen do CŽVAO a je hodnocen 1 bodem.
V rámci semináře bude podáno drobné občerstvení.

Výbor oblasti Ostrava ČKAIT, v souvislosti s nekolegiálním přístupem některých autorizovaných osob k registraci účasti na semináře, byl nucen přistoupit k následujícímu kroku. Autorizované osobě, která v průběhu kalendářního roku CŽV (leden-prosinec) dosáhne tři neomluvené absence, nebude od data třetí absence umožněna on-line registrace na dalších 12 měsíců.

30.10.2019
Celková kapacita: 
84

Přihlášení

Seznam přihlášených osob - počet volných míst 3
1. 1101216 Ing. Dagmar Žižková
2. 1100335 Ing. Eva Vojtasíková
3. 1102005 Alena Kasanová
4. 1101694 Ing. Tomáš Čárek
5. 1102226 Ing. Lenka Ščupáková
6. 1102486 Ing. Lumír Hladík
7. 1102476 Ing. Tomáš Ščupák
8. 1100636 Ing. Dušan Dedek
9. 1102332 Ing. Marek Lukáš
10. 1102505 Ing. Pavel Czene
11. 1100172 Ing. Jaroslav Geryk
12. 1103470 Ing. Ivana Máchová
13. 1103533 Ing. Michal Kawulok
14. 1103378 Ing. Ondřej Bojko
15. 1103541 Bc. Petr Piprek
16. 0010880 Ing. Tomáš Tisovský
17. 1103572 Ing. Lukáš Koval
18. 1102218 Ing. Jan Lindovský
19. 1102394 Dagmar Žárová
20. 1103216 Ing. Eva Venhudová
21. 1103906 Ing. Pavel Hanyk
22. 1103106 Ing. Martin Vašek
23. 1103878 Ing. Radim Kniezek
24. 1101973 Jiří Hegegy
25. 1103974 Ing. Radek Stalmach
26. 1102838 Ing. Petr Skalík
27. 1102889 Jana Greplová
28. 3000186 Ing. Róbert Lenčucha
29. 3000218 Ing. Miroslava Stašová
30. 1103279 Ing. Antonín Svobodník
31. 1102993 Ing. Martin Síč
32. 1102801 Adam Bialek
33. 1102318 Ing. Karin Motyčková
34. 1104009 Ing. Roman Harviš
35. 1103083 Lukáš Kačáni
36. 1104127 Lukáš Pyszko
37. 1103728 Michal Raška
38. 1103882 Ing. Roman Vaculík
39. 1104015 Ing. Pavel Jaroš
40. 1104047 Ing. Ondřej Klučka
41. 1104014 Bc. Ing. Věra Gřundělová
42. 1103262 Ing. Tomáš Czapka
43. 1103574 Ing. Dalibor Vavroš
44. 1103261 Ing. Petr Schneider
45. 1104144 Ing. Jindřich Víteček
46. 1103714 Ing. Petr Blažek
47. 1103790 Ing. Petr Hrubý
48. 1103782 Ing. Martin Hájek
49. 1103977 Ing. Petr Tobola
50. 1103797 Ing. Petr Greguš
51. 1102413 Ing. Jan Černoch
52. 1103693 Ing. Jan Jadrníček
53. 1102811 Ing. Lumír Peterek
54. 1103464 Ing. Zbyněk Plšek
55. 1100249 Jaroslav Vojíř
56. 1100920 Lenka Němcová
57. 1103910 Ing. Jiří Mašek
58. 1101373 Ing. Luděk Konečný
59. 1104058 Lukáš Macura
60. 1104100 Ing. Jiří Němec
61. 1103443 Ing. Jiří Zavadil Ph.D.
62. 1100719 Ing. Josef Opluštil
63. 1101093 Ing. Pavel Menšík
64. 1100192 Ing. Aleš Ryšán
65. 1101837 Ing. Jaromíra Müllerová
66. 1103925 Ing. Michal Branc Ph.D.
67. 1104069 Ing. Lenka Kubinová
68. 1104187 Ing. Václav Jedlička
69. 1101389 Ing. Jozef Labant
70. 1103019 Ing. Milan Sedláček Ph.D.
71. 1102887 Ing. David Hýža
72. 1102145 Ing. Karel Navrátil
73. 1103766 Ing. Pavel Krupa
74. 1103763 Ing. Kateřina Šípková
75. 1103684 Ing. Jan Baďura
76. 1100117 Ing. Vlastimil Šmiřák
77. 1103447 Ing. Richard Šulák
78. 1103569 Martin Píša
79. 1104093 Ing. Václav Mončka
80. 1104168 Ing. Michal Jahn
81. 1003823 Ing. Zdeněk Severin