ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Hlasujte o nejlepší stavbu v soutěži STAVBA ROKU STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2018–do 25.9.

Verze pro tiskVerze pro tisk
TISKOVÁ ZPRÁVA
 
10. srpna 2018
 
Hlasujte o nejlepší stavbu v soutěži STAVBA ROKU STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2018 – do 25. září!
 
Na www.stavbaroku.cz může dát každý svůj hlas soutěžící stavbě, kterou považuje za nejlepší na území Středočeského kraje.
V 5. ročníku se představuje 13 staveb různé velikosti, druhu i účelu.
V loňském ročníku hlasovalo přes 11 000 občanů kraje.  Vyjádřete svůj názor letos i vy!
 
Můžete zhodnotit výsledky úsilí, znalostí, zkušeností a pracovního nasazení řady profesionálů, kteří se snažili postavit hodnotnou stavbu na území Středočeského kraje.
 
Chcete dát svůj hlas dopravní stavbě, školce, škole, administrativně-výrobní budově, muzeu, rozhledně, rekonstrukci statku, poliklinice, výrobnímu areálu, bytovému domu, rodinnému domu, industriálnímu objektu nebo rekreačnímu objektu?
Podívejte se na www.stavbaroku.cz a hlasujte!
 
Jak se shodují názory odborné poroty a ten váš, se dozvíte večer posledního dne hlasování. Dne 25. září proběhne slavnostní vyhlášení soutěže ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně. Bude udělen titul Stavba roku Středočeského kraje, Cena hejtmanky, Zvláštní ceny a Cena veřejnosti.
 
Soutěž se koná za podpory Středočeského kraje, pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Ing. Jaroslavy Pokorné Jermanové a ve spolupráci s Odborem kultury a památkové péče Krajského úřadu Středočeského kraje, pod vedením Mgr. Kateřiny Pešatové. Organizátorem a odborným garantem je Nadace ABF – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství.
 
Hlavním mediálním partnerem je časopis Stavitel, další partneři jsou Český rozhlas Region, Ctidoma.cz, Development News, Stavebnictví, Stavební klub profi, Střechy fasády izolace.
 
Putovní výstava se všemi přihlášenými stavbami se představí v kraji, na stavebním veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech, v sídle Nadace architektury a stavitelství na Václavském náměstí v Praze a v budově Krajského úřadu Středočeského kraje.
 
Ing. Ladislav Bukovský
předseda oblasti Praha ČKAIT