ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

SEMINÁŘ: Kontrolujeme provádění staveb

Verze pro tiskVerze pro tisk

ANOTACE: Kontrola provádění staveb (dokumentace stavby, vedení stavebního deníku, kontrolní činnost během provádění stavby, ukázky – fotodokumentace ze staveb, doklady ke stavbě, vzory protokolů).
Seminář je určen autorizovaným osobám, osobám vykonávajícím technický dozor a kontrolní činnost na stavbách.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ: Ing. Čeněk Kadlec
MÍSTO KONÁNÍ: dům ČKAIT, Sokolská 15, Praha 2, posluchárna v 1. patře
ČAS KONÁNÍ: od 14,00 do 18,00 hodin
ORGANIZAČNÍ GARANT: Ivana Peřková, Informační centrum ČKAIT, 227 090 213, iperkova@ckait.cz

VLOŽNÉ: Kč 800,-; členové ČKAIT zdarma

Seminář je zařazen do celoživotního vzdělávání ČKAIT a je hodnocen 1 kreditním bodem.

13.11.2012
Celková kapacita: 
58

Přihlášení

1. 1001093 Ing. Zdeněk Krajča
2. 0008455 Ing. Zdeněk Čečil
3. 0009600 Ondřej Kopřiva
4. 0010293 Petr Pospíchal
5. 0012101 Ing. Ondřej Sobotka
6. 0010957 Karel Mencl
7. 1201262 Ing. David Ondra
8. 0007492 Ing. Petr Lukáš
9. 0004701 Ing. Roman Randuška
10. 0002318 Evžen Geyer
11. 0011469 Ing. Miroslav Stránský
12. 0011502 Stanislav Bujňáček
13. 0009713 Ing. Jan Venkrbec
14. 0012007 Ing. Michal Pánek
15. 0010486 Ing. Ladislav Trnka
16. 0012073 Ing. Štefan Harašta
17. 0005603 Ing. Josef Hrycyszyn
18. 0005597 Ing. Pavla Vorlíčková
19. 0009364 Ing. Milan Chalupa
20. 0010721 Ing. Jan Palek
21. 0009417 Ing. Radek Hospodka
22. 0009714 Michal Kloub
23. 0000854 Ing. Milan Vacura
24. 0011997 Ing. Vratislav Jandík
25. 0012164 Lubomír Mrštný
26. 0010362 Ing. Zdeněk Burian
27. 0011337 Roman Pejskar
28. 0010363 Ing. Tomáš Záruba
29. 0402013 Ing. Lubomír Puškáč
30. 0008189 Ing. Jindřich Obrman
31. 0001157 Ing. Vladimír Podroužek
32. 0008132 Ing. Jana Urbánková
33. 0009412 Ing. Libor Truhelka
34. 0010521 Peter Koropčák
35. 0006041 Ing. Tomáš Havel
36. 0010999 Monika Kohoutová
37. 0007723 Marek Hrma
38. 0006772 Ing. Pavlína Pikousová
39. 0011477 Ing. Filip Pavelka
40. 0007805 Ing. Jiří Šanda
41. 0602166 Ing. Oldřich Kalvoda
42. 0003224 Eva Jakubková
43. 1005505 Ing. Adam Pavlíček
44. 0003372 Ing. Pavel Šlechta
45. 0102032 Ing. Milan Vávra
46. 0010242 Ing. Petr Müller
47. 0011023 Ing. Jan Blažek
48. 0010304 Ing. Michal Voplakal Ph.D.
49. 0003246 Petr Plachý
50. 0007967 Ing. Jaroslava Mildorfová
51. 0102204 Ing. Lukáš Pojar
52. 0007885 Petr Písařík
53. 0006096 Luboš Beneš
54. 0009176 Ing. David Keller
55. 0007070 Martin Magnus Fiala
56. 0011878 Ing. Jiří Plánička
57. 0007129 Ing. Jaroslav Havlík
58. 0003992 Hana Eglová