ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Valná hromada 2019 - OK ČKAIT Ústí nad Labem

Verze pro tiskVerze pro tisk

Vážení členové OK ČKAIT Ústí nad Labem, zveme Vás na valnou hromadu oblasti Ústí nad Labem, která se koná dne 14.1.2019 od 15:00 hodin v Národním domě, Velká Hradební 33, Ústí nad Labem.

Přejeme Vám krásné a pohodové vánoční svátky a všechno nejlepší v novém roce 2019.

14.01.2019
PřílohaVelikost
pozvanka_na_valnou_hromadu_2019_usti_nad_labem.pdf360.87 KB
Celková kapacita: 
140

Přihlášení

Seznam přihlášených osob - počet volných míst 37
1. 0400186 Jiří Čaloun
2. 0402096 Petr Hanzl
3. 0401409 Ing. František Zurek
4. 0401526 Ing.Mgr. David Jedinák
5. 0401823 Ing. Jan Gorej
6. 0402199 Daniel Lukáš
7. 0401754 Jaroslav Chludil
8. 0400064 Ing. Václav Pondělíček
9. 0401010 Ing. Ladislav Hakala
10. 0400823 RSDr. Jozef Servista
11. 0400109 Vladimír Platil
12. 0400393 Ing. Jaroslav Jirásek
13. 0401325 Vladimír Chlivényi
14. 0400872 Jiří Hanzlík
15. 0401604 Jaroslav Holinger
16. 0400138 Ing. Jiří Zima
17. 0300427 František Nový
18. 0402297 Josef Nims
19. 0400043 Ing. Petr Urban
20. 0402205 Karel Prokůpek
21. 0402413 Ing. Jiří Opalecký
22. 0400287 Ing. Lenka Purkytová
23. 0401247 Ing. Martin Bergmann
24. 0400328 Ing. Milouš Janik
25. 0402090 Vojtěch Fabián
26. 0402110 Ing. Karel Stodůlka
27. 0401625 Ing. Jan Lenner
28. 0400825 Ing. Rudolf Seidl
29. 0400359 Václav Chvátal
30. 0400837 Ing. Ivan Pavliš
31. 0401712 Ing. Pavel Duchan
32. 0400675 Ing. Jaroslav Bukač
33. 0401158 Ing. Venuše Brunclíková
34. 0400961 Ing. Dalibor Černý
35. 0401075 Petr Hošek
36. 0401026 Ing. Jiří Grospič
37. 0400629 Ing. Šárka Draxlová
38. 0401253 Vintíř Novák
39. 0101137 Ing. Pavel Jakeš
40. 0401201 Gustav Brix
41. 0402102 Jiří Faltýnek
42. 0401001 Ing. Miroslav Kučera
43. 0400325 Ing. Karel Stránský
44. 0401964 Petr Balda
45. 0401708 Milan Šebo
46. 0400893 Ing. Jaroslav Rataj
47. 0401264 Ing. Vladimír Nitsch
48. 0400618 Ing. Zdenka Ficenecová
49. 0400086 Rudolf Habásko
50. 0401200 Pavel Korčák
51. 0401477 Ing. Jitka Šaldová
52. 0401537 Milan Šauer
53. 0400584 Vladimír Slabý
54. 0300902 Ing. Jana Řezníková
55. 0400557 Ing. Jindřich Pytelka CSc.
56. 0400731 Ing. Pavel Kolář
57. 0402243 Jiří Válek
58. 0400766 Ing. Zdenka Švehlová
59. 0400846 Ing. Alois Flesar
60. 0400152 Ing. Rudolf Mooz
61. 0401319 Václav Hrstka
62. 0401188 Karel Hladík
63. 0401204 Ing. Miloslav Dittrich
64. 0400963 Ing. Antonín Wachtel
65. 0401521 Ing. Michal Rys
66. 0401313 Vlasta Kellnerová
67. 0402013 Ing. Lubomír Puškáč
68. 0400071 Ing. Jiří Oudes
69. 0401151 Jiří Procházka
70. 0400668 Josef Kašpárek
71. 0401522 Ing. Ladislav Hanuška
72. 0402175 Petr Machava
73. 0402265 Ing. Michal Baranijak
74. 0401199 Ing. Martin Kapr
75. 0400909 Ing. Jiří Šašek
76. 0402349 Ing. Jaroslava Rauerová
77. 0400679 Ivan Uherčík
78. 0401157 Ing. Vladimír Kolbaba
79. 0402434 Stanislav Vaňourek
80. 0402429 Jan Březina
81. 0400422 Ing. Miroslav Holý
82. 0401802 Bc. Pavel Princ
83. 0400001 Ing. Zdeněk Avenarius
84. 0400491 Ing. Kamil Žilka
85. 0401243 Ing. Petr Plichta
86. 0400108 Ing. Petr Plichta CSc.
87. 0401187 Luboš Sekera
88. 0400833 Ivan Hora
89. 0400101 Ing. Jaroslav Černý
90. 0400100 Ing. Zdeňka Plichtová
91. 0300490 Ing. Pavel Nuslauer
92. 0402303 Ing. arch. Valery Khristyuk
93. 0402465 Bc. Josef Věrnoch
94. 0400005 Ing. Martin Mandík
95. 0401267 Bc. Alena Bílková
96. 0007932 Ing. Miloslav Čáp Ph.D.
97. 0400249 Ing. Miloslav Přibyl
98. 0401640 Ing. Boris Brázda
99. 0400409 Ing. Jan Šturc
100. 0400079 Ing. Jaromír Šnajder
101. 0300227 Ing. Václav Brožka
102. 0401097 Ing. Václav Budinský CSc.
103. 0400063 Ing. Jaroslav Ptáčník