ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

VELETRH: Střechy Praha 2019

Verze pro tiskVerze pro tisk

Veletrh Střechy Praha 2019 se koná v termínu 7. - 9. 2. 2019 na výstavišti PVA EXPO Praha 9-Letňany.

Veletrh je největší a jedinečnou akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. V únoru 2019 proběhne jeho již 21. ročník. Se souběžnými akcemi se jedná o jediný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.

Střechy Praha jsou největší přehlídkou střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů. Je místem každoročného setkání předních oborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, řemeslníků, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti se zájmem o střechy, rekonstrukce a úsporné bydlení.

V souběhu se koná  veletrh obnovitelných zdrojů a úspor energií Solar Praha, veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků Řemeslo Praha a projekt z oblasti profesionální údržby a renovace povrchů Purpo Praha. Až do svého 13. ročníku (2011) se veletrh Střechy Praha konal na Výstavišti v Praze Holešovicích. Od roku 2012 je novým místem konání Pražský Veletržní Areál PVA EXPO PRAHA v Praze Letňanech.

Veletrh již tradičně nabízí zajímavý doprovodný program, jehož součástí jsou: poradenství, ukázky, soutěže - po celou dobu veletrhu.
 
Autorizované osoby mají na veletrh vstup zdarma po registraci a uvedení firemního kódu: 219228.
 
Čas konání:
Čtvrtek a pátek 10 - 18 hod.
Sobota 10 - 17 hod.
 
07.02.2019 - 09.02.2019