ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Dny stavitelství a architektury 2019

Již třináctý ročník projektu Dny stavitelství a architektury a (DSA) má stejný cíl jako v předešlých letech, a to pozvednout zájem veřejnosti o dění ve stavebnictví prostřednictvím zajímavých akcí určených odborné ale i laické veřejnosti. Na programu aktuálního ročníku jsou již tradičně slavnostní setkání odborné veřejnosti u příležitostí vyhlášení soutěží Stavba roku 2019 a Výrobek-technologie 2019. Neopomenutelnou součástí DSA jsou podzimní Dny otevřených dveří na stavbách a Dny otevřených dveří na školách a projektových kancelářích.

Dny stavitelství a architektury 2018

Dvanáctý ročník projektu Dny stavitelství a architektury a (DSA) má stejně jako v předešlých letech pozvednout zájem veřejnosti o dění ve stavebnictví prostřednictvím zajímavých akcí určených odborné ale i laické veřejnosti. Na programu aktuálního ročníku jsou již tradičně slavnostní setkání odborné veřejnosti u příležitostí vyhlášení soutěží Stavba roku 2018 a Výrobek-technologie 2017. Neopomenutelnou součástí DSA jsou podzimní Dny otevřených dveří na stavbách a Dny otevřených dveří na školách a projektových kancelářích.

Dny stavitelství a architektury 2017

Již jedenáctý ročník projektu Dny stavitelství a architektury a (DSA) si stejně jako v předešlých letech vytyčil za cíl pozvednout zájem veřejnosti o dění ve stavebnictví prostřednictvím zajímavých akcí určených odborné i laické veřejnosti. Na programu aktuálního ročníku jsou již tradičně slavnostní setkání odborné veřejnosti u příležitostí vyhlášení soutěží Stavba roku 2017 a Výrobek-technologie 2016. Neopomenutelnou součástí DSA jsou také podzimní Dny otevřených dveří na stavbách a Den otevřených dveří na školách a projektových kancelářích.

Dny stavitelství a architektury 2016

Jubilejní desátý ročník projektu Dny stavitelství a architektury (DSA) si stejně jako v předešlých letech vytyčil za cíl pozvednout zájem veřejnosti o dění ve stavebnictví prostřednictvím zajímavých akcí určených odborné i laické veřejnosti. Na programu aktuálního ročníku jsou již tradičně slavnostní setkání odborné veřejnosti u příležitostí vyhlášení soutěží Stavba roku 2016 a Výrobek-technologie 2015 v Betlémské kapli. Neopomenutelnou součástí DSA jsou také podzimní Dny otevřených dveří na stavbách a Dny otevřených dveří na školách a projektových kancelářích.

Dny stavitelství a architektury 2015

Devátý ročník projektu Dny stavitelství a architektury a (DSA) si stejně jako v předešlých letech vytyčil za cíl pozvednout zájem veřejnosti o dění ve stavebnictví prostřednictvím zajímavých akcí určených odborné i laické veřejnosti. Na programu aktuálního ročníku jsou již tradičně slavnostní setkání odborné veřejnosti u příležitostí vyhlášení soutěží Stavba roku 2015 a Výrobek-technologie 2014. Neopomenutelnou součástí DSA jsou také podzimní Dny otevřených dveří na stavbách a Den otevřených dveří na školách a projektových kancelářích.

Dny stavitelství a architektury 2014

Letošní osmý ročník projektu Dny stavitelství a architektury a (DSA) si stejně jako v předešlých letech vytyčil za cíl pozvednout zájem veřejnosti o dění ve stavebnictví prostřednictvím zajímavých akcí určených odborné i laické veřejnosti. Na programu aktuálního ročníku jsou již tradičně slavnostní setkání odborné veřejnosti u příležitostí vyhlášení soutěží Stavba roku 2014 a Výrobek-technologie 2013. Neopomenutelnou součástí DSA jsou také podzimní Dny otevřených dveří na stavbách a Den otevřených dveří na školách a projekčních kancelářích.

Dny stavitelství a architektury 2013

Již sedmým rokem můžete sledovat akce sdružené pod název Dny stavitelství a architektury (DSA). Jde o projekt, který představuje to nejlepší a nejinspirativnější z oboru stavitelství odborníkům a který pozvedá zájem veřejnosti. Dny otevřených dveří na stavbách a školách poodhalí zákulisí významných projektů a umožní zblízka poznat nové trendy ve stavitelství a architektuře. DSA jsou i výkladní skříní úspěchů českého stavitelství a architektury, již tradičně je jejich součástí soutěž Stavba roku. Odborná porota i letos vybere pět vítězů, kteří posouvají hranice oboru.

Dny stavitelství a architektury 2012

Dny stavitelství a architektury (DSA) jsou již šestým rokem projektem ku cti stavebnímu řemeslu. Projektem, který si dává za cíl – zvednout zájem veřejnosti o aktuální problematiku ve stavebnictví. Představuje jednotnou koncepci a propagaci významných událostí v oboru Stavebnictví, Inženýrství a Architektury. Garantem projektu je SIA ČR – Rada výstavby, která Dny stavitelství a architektury před pěti lety založila. DSA je každoročně vítanou událostí mezi odbornou a laickou veřejností.

Dny stavitelství a architektury 2011

Dny stavitelství a architektury (DSA) jsou již pátým rokem projektem ku cti stavebnímu řemeslu. Projektem, který si dává za cíl – zvednout zájem veřejnosti o aktuální problematiku ve stavebnictví. Představuje jednotnou koncepci a propagaci významných událostí v oboru Stavebnictví, Inženýrství a Architektury. Garantem projektu je SIA ČR – Rada výstavby, která Dny stavitelství a architektury před pěti lety založila. DSA je každoročně vítanou událostí mezi odbornou a laickou veřejností.

Dny stavitelství a architektury 2010

Dny stavitelství a architektury (DSA) jsou již čtvrtým rokem projektem ku cti stavebnímu řemeslu. Projektem, který si dává vysoký cíl - zvednout zájem veřejnosti o aktuální problematiku ve stavebnictví. Představuje jednotnou koncepci a propagaci významných událostí v oboru Stavitelství, Inženýrství a Architektury. Garantem projektu je SIA ČR - Rada výstavby, která Dny stavitelství a architektury před čtyřmi lety založila. DSA jsou každoročně vítanou událostí mezi odbornou i laickou veřejností.