ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Informace z oblasti celá ČR

Publikace "Nové krovy" k prodeji v OK Plzeň

Oblastní kancelář Plzeň
Autoři: Lubomír Jelínek, Petr Červený, František Řáha Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2017 Formát, počet stran: B5, V2, 252 stran ISBN 978-80-87438-94-7 Téma dřevěných krovů je žádaným tématem pro stavební praxi.

Publikace "EFFC/DFI Příručka doporučeného postupu pro betonáž hlubinných základů licí rourou" k prodeji v OK Plzeň

Oblastní kancelář Plzeň
Autor: kolektiv autorů, překlad Ing. Jindřich Řičica Vydavatel: Informační centrum ČKAIT s.r.o., 2017, 1. vydání Formát, počet stran: A4, vazba V2, 74 stran Počet obr.: 28, počet tab.: 9

Informace o jednání výboru oblastní kanceláře ČKAIT Karlovy Vary dne 11. 9. 2017

Oblastní kancelář Karlovy Vary
Informace o jednání výboru oblastní kanceláře ČKAIT Karlovy Vary dne 11. 9. 2017 Program: 1a. Informace o ekonomice Oblasti 1b. Kontrola zápisu ze schůze výboru z 14. 8. 2017 2a. Nové úkoly 2b. Program seminářů CŽV na 2. pololetí 2017 1a. Informace o ekonomice Oblasti v roce 2017 + informace výboru OK Ekonomika OK ČKAIT Karlovy Vary – bude doplněno po dodání výsledků Podána informace o ekonomických výsledcích Oblasti ČKAIT Karlovarský kraj za období 1- / 2017.

Publikace "EFFC/DFI Příručka doporučeného postupu pro betonáž hlubinných základů licí rourou" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: kolektiv autorů, překlad Ing. Jindřich Řičica Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT s.r.o., 2017, 1. vydání Formát, počet stran: A4, vazba V2, 74 stran Cena: 205,-- Kč pro odbornou veřejnost 195,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis:

Publikace "NOVÉ KROVY" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Lubomír Jelínek, Petr Červený, František Řáha Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2017 Formát, počet stran: B5, V2, 252 stran Cena: 400,-- Kč pro odbornou veřejnost 330,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis: Téma dřevěných krovů je žádaným tématem pro stavební praxi.

Technologické fórum na stavebním veletrhu FOR ARCH 2017 - 20. 9. 2017

Kancelář Komory
Celodenní konference na půdě PVA EXPO PRAHA v Letňanech se uskutečnila v doprovodném programu FOR ARCH poprvé. První ročník Technologického fóra se zabýval poslední novelou stavebního zákona, která nabývá účinnosti 1. 1. 2018 a novými technologiemi pro chytré budovy. Ministryně Šlechtová jí na závěr svého vystoupení popřála...."jsem ráda, že se toto fórum připravilo, a je platformou pro výměnu názorů odborníků ve stavebnictví a veřejnosti.". Mgr. Soňa Rafajová, mediální manažer, 731 503 285, srafajova@ckait.cz 

Konference ředitelů projektových společností 2017 na stavebním veletrhu FOR ARCH

Kancelář Komory
Dne 19. 9. 2017 se v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskutečnilo, za přítomnosti 350 pozvaných hostů, setkání ředitelů a manažerů projektových společností s ministryní Šlechtovou, ministrem Jurečkou, náměstky ministra Kolibou a Čočkem, i dalšími vrcholovými představiteli českého stavebnictví. Na konferenci vystoupil také Ing. Pavel Křeček, předseda ČKAIT, k otázkám novely stavebního zákona, k PPP, k územnímu plánu Prahy aj. Zájemci obdrželi novou publikaci, která byla vydána  k 25. výročí vzniku ČKAIT.

Čerpání dovolené na OK Jihlava.

Oblastní kancelář Jihlava
Kancelář OK ČKAIT Jihlava bude ve dnech 21.-25.9.2017 uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.

Publikace "PODLAHOVÁ A UŽITNÁ PLOCHA BUDOV" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Marie Báčová Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2016 Formát, počet stran: A5, brož., 28 stran Cena: 130,-- Kč pro odbornou veřejnost 95,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis: Termín podlahová (užitková, užitná) plocha bytu (domu), resp. obytná plocha, má v právních předpisech různé významy. Vždy je proto třeba zkoumat, pro jaký účel a podle jakého právního předpisu má být tento údaj uváděn.

Publikace "SMLUVNÍ VZTAHY VE VÝSTAVBĚ" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Petr Serafín, David Dvořák Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2016 Formát, počet stran: A5, vazba V2, 160 stran Cena: 240,-- Kč pro odbornou veřejnost 180,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis: Publikace se zaměřuje na smluvní agendu a související úkony v oblasti přípravy a provádění staveb. Popisuje postupy při uzavírání smluvních vztahů se zaměřením zejména na působení autorizovaných osob v tomto procesu. Je však využitelná i pro subjekty, které v investiční výstavbě nevykonávají činnosti upravené autorizačním zákonem. Obsahuje vzory smluv.