ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Informace z oblasti Plzeň

Publikace "Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi", 2. vyd., k prodeji v OK Plzeň

Oblastní kancelář Plzeň
OK Plzeň oznamuje, že má k prodeji metodickou pomůcku "Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi", Jindřich Pater, 2. vydání, Praha 2016. K prodeji je za cenu 85,- Kč pro autorizované osoby, 125,- Kč pro ostatní odbornou veřejnost.

Přestěhování kanceláří OK Plzeň

Oblastní kancelář Plzeň
OK Plzeň oznamuje, že ve čtvrtém lednovém týdnu úspěšně proběhlo přestěhování kanceláří z 5. patra budovy Hřímalého 2464/37 do přízemí budovy ul. Hřímalého 2464/37. Kancelář tajemnice - dveře č. 20 proti výtahu, kancelář předsedy a jednací místnosti - dveře č. 16 na konci chodby u výtahu.

Publikace "Dokumentace staveb" a "Zákon o zadávání veřejných zakázek" ZDARMA v OK Plzeň!

Oblastní kancelář Plzeň
OK Plzeň oznamuje, že má pro členy své oblasti ZDARMA několik výtisků publikací "Dokumentace staveb" (J. Pater) a "Zákon o zadávání veřejných zakázek" (úvod P. Serafín). Uvedené publikace je možno na základě podpisu vyzvednout v OK Plzeň v návštěvních dnech do rozebrání zásob.

Publikace "Osobnosti stavitelství" v OK Plzeň

Oblastní kancelář Plzeň
OK Plzeň oznamuje, že má k prodeji publikaci "Osobnosti stavitelství" za 350,- Kč pro autorizované osoby a 420,- Kč pro ostatní odbornou veřejnost. Autor: Petr Zázvorka Vydavatel: Informační centrum ČKAIT a NPÚ, 2016 Formát, počet stran: B5, váz., str. 264, obr. ISBN 978-80-87438-79-4

Nově na Profesis.cz 11/2016

Středisko vzdělávání a informací
Upozorňujeme na novinku Profesního informačního systému (Profesis), kterou je zařazení časopisů ČKAIT – Stavebnictví a Z+i.

Nové publikace vydané do 10/2016

Středisko vzdělávání a informací
Upozorňujeme na nové publikace vydané Informačním centrem ČKAIT:

Publikace v OK Plzeň: Denní osvětlení budov", "Dokumentace staveb", "Podlahová a užitná plocha budov"

Oblastní kancelář Plzeň
OK Plzeň oznamuje, že má k prodeji tyto publikace: Denní osvětlení budov Autor: Daniela Bošová Vydavatel, rok vydání: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT s.r.o., Praha 2016 Formát, počet str.: A5, brož., str. 120 ISBN 978-80-87438-70-1 Předložená pomůcka se zabývá základy fotometrie, denním osvětlením od zdroje světla, jeho kriterii a limity. Zároveň se zabývá měřením a výpočtem denního osvětlení, osvětlovacími systémy, včetně sdruženého osvětlení. Je zaměřena na projektanty pozemních staveb, ale i specialisty zabývajícími se denním osvětlením. Dokumentace staveb