ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Informace z oblasti Ústí nad Labem

Přehled Valných hromad ČKAIT 2018

Středisko vzdělávání a informací
Přehled Valných hromad ČKAIT v roce 2018 je ke stažení ve formátu PDF.

Knihovna ČKAIT - nové publikace roku 2017

Středisko vzdělávání a informací
Upozorňujeme na nové publikace v knihovně a studovně ČKAIT. Stav: leden - listopad 2017. Přehled naleznete v příloze této informace.

Poradna pro Bezbariérové řešení staveb – Praha, Ostrava

Středisko vzdělávání a informací
ČKAIT nabízí možnost konzultovat bezbariérové řešení staveb autorizovaným osobám i odborné veřejnosti v Praze a Ostravě.

Publikace "EFFC/DFI Příručka doporučeného postupu pro betonáž hlubinných základů licí rourou" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: kolektiv autorů, překlad Ing. Jindřich Řičica Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT s.r.o., 2017, 1. vydání Formát, počet stran: A4, vazba V2, 74 stran Cena: 205,-- Kč pro odbornou veřejnost 195,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis:

Publikace "NOVÉ KROVY" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Lubomír Jelínek, Petr Červený, František Řáha Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2017 Formát, počet stran: B5, V2, 252 stran Cena: 400,-- Kč pro odbornou veřejnost 330,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis: Téma dřevěných krovů je žádaným tématem pro stavební praxi.

Publikace "PODLAHOVÁ A UŽITNÁ PLOCHA BUDOV" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Marie Báčová Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2016 Formát, počet stran: A5, brož., 28 stran Cena: 130,-- Kč pro odbornou veřejnost 95,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis: Termín podlahová (užitková, užitná) plocha bytu (domu), resp. obytná plocha, má v právních předpisech různé významy. Vždy je proto třeba zkoumat, pro jaký účel a podle jakého právního předpisu má být tento údaj uváděn.

Publikace "SMLUVNÍ VZTAHY VE VÝSTAVBĚ" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Petr Serafín, David Dvořák Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2016 Formát, počet stran: A5, vazba V2, 160 stran Cena: 240,-- Kč pro odbornou veřejnost 180,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis: Publikace se zaměřuje na smluvní agendu a související úkony v oblasti přípravy a provádění staveb. Popisuje postupy při uzavírání smluvních vztahů se zaměřením zejména na působení autorizovaných osob v tomto procesu. Je však využitelná i pro subjekty, které v investiční výstavbě nevykonávají činnosti upravené autorizačním zákonem. Obsahuje vzory smluv.

Publikace "STAVEBNÍ KNIHA 2017 - NÁVRAT ŽIVOTA DO HISTORICKÝCH CENTER MĚST" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Kolektiv autorů Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2017 Formát, počet stran: A4, V2, 110 stran Cena: 460,-- Kč pro odbornou veřejnost 380,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis:

Technologické fórum 2017 na veletrhu FOR ARCH

Středisko vzdělávání a informací
Letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH představí novinku v podobě jednodenního TECHNOLOGICKÉHO FÓRA za účasti předsedy ČKAIT Ing. Pavla Křečka.

Knihovna a studovna – využívejte zdroje Komory!

Středisko vzdělávání a informací
Využívejte informační zdroje Komory, které nabízí knihovna a studovna nejen pro členy Komory, ale i pro odbornou veřejnost!