ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Informace z oblasti Ústí nad Labem

Publikace "EFFC/DFI Příručka doporučeného postupu pro betonáž hlubinných základů licí rourou" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: kolektiv autorů, překlad Ing. Jindřich Řičica Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT s.r.o., 2017, 1. vydání Formát, počet stran: A4, vazba V2, 74 stran Cena: 205,-- Kč pro odbornou veřejnost 195,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis:

Publikace "NOVÉ KROVY" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Lubomír Jelínek, Petr Červený, František Řáha Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2017 Formát, počet stran: B5, V2, 252 stran Cena: 400,-- Kč pro odbornou veřejnost 330,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis: Téma dřevěných krovů je žádaným tématem pro stavební praxi.

Publikace "PODLAHOVÁ A UŽITNÁ PLOCHA BUDOV" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Marie Báčová Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2016 Formát, počet stran: A5, brož., 28 stran Cena: 130,-- Kč pro odbornou veřejnost 95,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis: Termín podlahová (užitková, užitná) plocha bytu (domu), resp. obytná plocha, má v právních předpisech různé významy. Vždy je proto třeba zkoumat, pro jaký účel a podle jakého právního předpisu má být tento údaj uváděn.

Publikace "SMLUVNÍ VZTAHY VE VÝSTAVBĚ" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Petr Serafín, David Dvořák Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2016 Formát, počet stran: A5, vazba V2, 160 stran Cena: 240,-- Kč pro odbornou veřejnost 180,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis: Publikace se zaměřuje na smluvní agendu a související úkony v oblasti přípravy a provádění staveb. Popisuje postupy při uzavírání smluvních vztahů se zaměřením zejména na působení autorizovaných osob v tomto procesu. Je však využitelná i pro subjekty, které v investiční výstavbě nevykonávají činnosti upravené autorizačním zákonem. Obsahuje vzory smluv.

Publikace "STAVEBNÍ KNIHA 2017 - NÁVRAT ŽIVOTA DO HISTORICKÝCH CENTER MĚST" k prodeji v OK Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Ústí nad Labem
Autor: Kolektiv autorů Vydavatel: INFORMAČNÍ CENTRUM ČKAIT, s.r.o., 2017 Formát, počet stran: A4, V2, 110 stran Cena: 460,-- Kč pro odbornou veřejnost 380,-- Kč pro autorizované osoby ČKAIT Popis:

Technologické fórum 2017 na veletrhu FOR ARCH

Středisko vzdělávání a informací
Letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH představí novinku v podobě jednodenního TECHNOLOGICKÉHO FÓRA za účasti předsedy ČKAIT Ing. Pavla Křečka.

Knihovna a studovna – využívejte zdroje Komory!

Středisko vzdělávání a informací
Využívejte informační zdroje Komory, které nabízí knihovna a studovna nejen pro členy Komory, ale i pro odbornou veřejnost!

DVD Dopravní stavby 2017 – Systém jakosti

Středisko vzdělávání a informací
Na základě dohody mezi Ministerstvem dopravy ČR a ČKAIT jsou pravidelně vydávány soubory platných dokumentů systému jakosti v oboru pozemních komunikací a staveb drah a na dráze. DVD Dopravní stavby 2017 – Systém jakosti obsahuje dokumenty platné k 31. 3. 2017. DVD Dopravní stavby obsahuje: Technické předpisy MD ČR pro stavby pozemních komunikací

Nově na Profesis.cz 11/2016

Středisko vzdělávání a informací
Upozorňujeme na novinku Profesního informačního systému (Profesis), kterou je zařazení časopisů ČKAIT – Stavebnictví a Z+i.

Nové publikace vydané do 10/2016

Středisko vzdělávání a informací
Upozorňujeme na nové publikace vydané Informačním centrem ČKAIT: