Přejít k hlavnímu obsahu
Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě
Přihlášení
You must have JavaScript enabled to use this form.
Username
Password
Obnovení vašeho hesla
Vyhledávání osob
Vzdělávání
Autorizace ČKAIT
Pro média
Kontakty
Hledat
Drobečková navigace
Domů
»
Výběry ze seznamu autorizovaných inženýrů a techniků
Výběry ze seznamu autorizovaných inženýrů a techniků
Věstníky
Vyhledávání v databázi Expert
Zobrazit čestné členy
Zobrazit hostující osoby
Zobrazit usazené osoby
Zobrazit aut. osoby s ukončenou aktivní činností
Hledat
Členské číslo
Jméno
Příjmení
Operátor
Jeden z
Všech
Obor
( I = inženýr, S = stavitel, T = technik )
IA00 - energetické auditorství
ID00 - dopravní stavby
IE00 - technika prostředí staveb
IE01 - technika prostředí staveb - technická zařízení
IE02 - technika prostředí staveb - elektrotechnická zařízení
IG00 - geotechnika
IH00 - požární bezpečnost staveb
II00 - městské inženýrství
IL00 - stavby pro plnění funkce lesa
IM00 - mosty a inženýrské konstrukce
IP00 - pozemní stavby
IS00 - statika a dynamika staveb
IT00 - technologická zařízení staveb
IV00 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství
IZ00 - zkoušení a diagnostika staveb
SD01 - dopravní stavby - kolejová doprava
SD02 - dopravní stavby - nekolejová doprava
SM00 - mosty a inženýrské konstrukce
SP00 - pozemní stavby
SV01 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby hydrotechnické
SV02 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby zdravotnětechnické
SV03 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby meliorační a sanační
TA00 - energetické auditorství
TD01 - dopravní stavby - kolejová doprava
TD02 - dopravní stavby - nekolejová doprava
TE01 - technika prostředí staveb - vytápění a vzduchotechnika
TE02 - technika prostředí staveb - zdravotní technika
TE03 - technika prostředí staveb - elektrotechnická zařízení
TG00 - geotechnika
TH00 - požární bezpečnost staveb
TM00 - mosty a inženýrské konstrukce
TP00 - pozemní stavby
TT00 - technologická zařízení staveb
TV01 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby hydrotechnické
TV02 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby zdravotnětechnické
TV03 - stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - stavby meliorační a sanační
Okres
- nezáleží -
Benešov
Beroun
Blansko
Břeclav
Brno - Město
Brno - Venkov
Bruntál
Česká Lípa
České Budějovice
Český Krumlov
Cheb
Chomutov
Chrudim
Děčín
Domažlice
Frýdek - Místek
Havlíčkův Brod
Hodonín
Hradec Králové
Jablonec nad Nisou
Jeseník
Jičín
Jihlava
Jindřichův Hradec
Karlovy Vary
Karviná
Kladno
Klatovy
Kolín
Kroměříž
Kutná Hora
Liberec
Litoměřice
Louny
Mělník
Mladá Boleslav
Most
Náchod
Nový Jičín
Nymburk
Olomouc
Opava
Ostrava - Město
Pardubice
Pelhřimov
Písek
Plzeň - Jih
Plzeň - Město
Plzeň - Sever
Prachatice
Praha - Východ
Praha - Západ
Praha Hl. m.
Přerov
Příbram
Prostějov
Rakovník
Rokycany
Rychnov nad Kněžnou
Semily
Sokolov
Strakonice
Šumperk
Svitavy
Tábor
Tachov
Teplice
Třebíč
Trutnov
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Ústí nad Orlicí
Vsetín
Vyškov
Žďár nad Sázavou
Zlín
Znojmo
Kraj
- nezáleží -
Brno
České Budějovice
Hradec Králové
Jihlava
Karlovy Vary
Liberec
Olomouc
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Ústí nad Labem
Zlín
Členské číslo
Jméno
Adresa
Svob. ing.
Obor
1400723
Více
Patrik Augustin
Bechyňovo náměstí 75 Přibyslav 58222
TE03
1400724
Ing. Miroslav Kirchner
Bezručova 186/6 Žďár nad Sázavou 59102
TE03
1400726
Ing. Jaroslav Mareš
Kalhov 47 Kalhov 58842
TE03
1400727
Ing. Milan Vacek
Bechyňova 4094 Havlíčkův Brod 58001
IP00
1400728
Karel Svoboda
Poděbaby č.p. 208 Havlíčkův Brod 58001
TE03
1400729
Vladimír Malý
Bítovánky 52 Želetava 67526
TP00
1400730
Pavel Filipec
Vlčatín 56 Vlčatín 67505
TP00
1400731
David Vérosta
Gen.Svobody 629/15 Třebíč 67401
TP00
1400732
Ing. Miroslav Bém
Ing. Miroslav Bém Silurská 1225/2 Praha 5 15200
IS00
1400733
Ing. Jaromír Šťáva
Okrouhlička 74 Okrouhlička 58253
TE03
1400734
Ing. Marta Smerekovská
Poděbradova 75 Polná 58813
TD02
1400736
Více
Martin Zedníček
Jana Habrdy 401/14 Třebíč 67401
TP00
1400737
Ing. Pavel Pokorný
Nová Ves 9 Okříšky 67521
TP00
1400739
Ing. Michal Klimeš
Rudíkov 294 Rudíkov 67505
IP00
1400740
Více
Ing. Jan Klement
Břevnická 1583 Chotěboř 58301
IV00
1400741
Více
Ing. Jan Trtík
Veselý Žďár 231 Veselý Žďár 58001
IE02
1400743
Ing. Žaneta Hermanová
Lužická 1333 Humpolec 39601
IP00
1400744
Ing. Ondřej Bratršovský
Rérychova 1344 Polná 58813
IP00
1400745
Ing. Jiří Večeřa
Příložany č.p. 60 Jaroměřice nad Rokytnou 67551
TP00
1400747
Pavel Bílek
Blažkov 26 Blažkov 59251
TV02
1400748
Ing. Barbora Čapková
Valeč 19 Valeč 67553
IV00
1400749
Michal Štrouf DiS.
Cejle 115 Cejle 58861
TV02
1400750
Ing. Martin Malý
Bobrová 188 Bobrová 59255
IP00
1400752
Jiří Pech
Menhartova 1597 Pelhřimov 39301
TP00
1400753
Ing. Marek Vrbka Ph.D.
Kremláčkova 450/54 Třebíč 67401
IP00
1400754
Ing. Marek Polák
Závist 25 Velké Meziříčí 59401
IS00
1400755
Více
Ing. Daniel Volf
Otín 59 Otín 59401
IP00
1400756
Ing. Jiří Zenáhlík
Žitavská 712/33 Jihlava 58605
IP00
1400758
Tomáš Vondráček
Ruda 91 Velké Meziříčí 59401
TT00
1400759
Ing. Radek Martinec
Lavičky 167 Lavičky 59401
TT00
Pagination
First page
« První
Předchozí stránka
‹‹
…
Page
1039
Page
1040
Page
1041
Page
1042
Aktuální stránka
1043
Page
1044
Page
1045
Page
1046
Page
1047
…
Následující stránka
››
Poslední stránka
Poslední »