Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Cashbot

Cashbot

Co je Cashbot? Cashbot je řešení na dlouhé splatnosti faktur

Pracujete na velkém projektu několik měsíců, vše dokončíte v požadované kvalitě a včas a hotovou zakázku předáte klientovi. Poté vystavíte fakturu a na její zaplacení čekáte až 90 dní po odvedení práce. Během této doby ale potřebujete pracovat na aktuálních zakázkách, připravovat další a stále musíte platit nejrůznější režijní náklady. Peníze za fakturu ale na účtu stále nejsou. Pokud se s touto situací setkáváte ve svém podnikatelském životě, určitě přemýšlíte, jak tento problém vyřešit.

Faktury již od 3000 korun, první proplacená faktura je zdarma

Odpovědí na vaše problémy může být Cashbot. Jde o produkt, který je určen podnikatelům, malým a střední firmám a slouží jim k profinancování vystavených faktur. Delší splatnost jejich faktur jim může působit řadu problémů a omezuje je v jejich podnikání. Jedná se například o splatnost pohledávek vůči zaměstnancům, za leasing automobilu nebo vůči dodavatelům zboží, které potřebují ke své činnosti.

Výjimečnost Cashbotu je v tom, že dokáže proměnit faktury na peníze hned, a to i těm, kteří jsou pro klasický faktoring malí a banky pro ně nemají aktuálně vhodné řešení. Klient má peníze na svém účtu buď ještě tentýž den, případně den následující. Cashbot dokáže financovat faktury již od tří tisíc korun. Proplácení faktur není jediné, v čem klientovi Cashbot pomáhá. V rámci schvalovacího procesu financování si klient také může ověřit spolehlivost svého odběratele. Co to v praxi znamená? Pokud financovanou fakturu neschválíme, je to pro klienta varovný signál, že má být ve spolupráci s daným odběratelem velmi obezřetný. Může tak předejít nechtěným problémům ve svém podnikání.


Zřízení Cashbotu je na pár minut

Vše je velmi jednoduché a intuitivní. Pokud preferujete online registraci stačí na www.cashbot.cz vyplnit informace o společnosti, zadat své kontaktní údaje, podepsat smlouvu a nahrát dokumenty. Konkrétně stačí občanský průkaz, pas nebo řidičský průkaz a klasické bankovní výpisy za šest posledních měsíců v elektronické podobě. Vše trvá maximálně půl hodiny.

Vyplněná registrace je posouzena do 24 hodin, zároveň s tím je stanoven rámcový limit k čerpání. Pokud preferujete osobní přístup, není problém si sjednat schůzku kdekoliv v ČR přes web nebo na čísle 840 939 495. V současnosti disponuje Cashbot zhruba 130ti aktivními poradci, kteří vás mohou navštívit kdekoli po České republice.
Klient má možnost nechat si proplatit až 80% z fakturované částky. Fakturu si lze také pojistit pro případ, že nedostane od odběratele zaplaceno. Při posuzování financování je ověřena i spolehlivost odběratele. Lépe tak klient může řídit riziko svého podnikání.


Kolik Cashbot stojí?

Co se týká ceny za tuto službu, je velmi příznivá. U poplatku vždy záleží na výši a délce financování a rizikovosti dané transakce. Zpravidla je to 1-2 % měsíčně z financované částky. Platíte pouze poplatek za konkrétní financování, neplatíte žádné další skryté poplatky jako například za zřízení účtu, vedení účtu, rezervaci zdrojů apod. Pokud tedy Cashbot nevyužíváte, nic vás nestojí. Profinancování první faktury je navíc zdarma, můžete si tak vyzkoušet, jak jednoduše celý proces probíhá.


Jak může vaše financování vypadat?

Vystavili jste fakturu na 50 tis. Kč, a chcete peníze na 60 dní ihned.

My vám pošleme na účet 40 000 Kč, odběratel vám za fakturu zaplatí 50 000 Kč, po 60 dnech nám pošlete na účet 40 000 Kč a poplatek 1 000 Kč.

Proč právě Cashbot?
  • Vše vyřídíte online
  • Získáte finance rychle a jednoduše, do druhého dne na svůj účet
  • Konečnou cenu financování víte předem, za nic jiného neplatíte
  • Faktury si můžete pojistit
  • Prověříte si spolehlivost svého odběratele
  • Zafinancujete další projekty a získáte nové zakázky. Můžete růst rychleji
  • Službu můžete využít i na Slovensku

V soutěži "Zonky Innovation Award" pro rok 2020 byl Cashbot nominován do kategorie "Služby pro podnikatele".

Informace týkající se služby Cashbbot získáte také prostřednictvím svého pojišťovacího makléře GrECo International s.r.o.


Mgr. Jakub Doležel
GrECo International s.r.o. Veveří 111, 616 00 Brno
Gsm:+420 725 321 530
j.dolezel@greco.services

Ing. Petra Bartoníčková
GrECo International s.r.o. Veveří 111, 616 00 Brno
Gsm:+420 728 130 266
p.bartonickova@greco.services