Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Kontrolor/ka

Kontrolor/ka

Co vás čeká

Samostatný kontrolor v Oddělení veřejnosprávních kontrol provádí kontroly (resp. veřejnosprávní kontroly ve smyslu zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole) fyzické realizace projektů dopravní infrastruktury financovaných z rozpočtu Státního fondu dopravní infrastruktury, případně spolufinancované z prostředků Evropské unie v rámci Operačního programu Doprava, resp. nástroje pro propojení Evropy. Jedná se převážně o kontroly staveb silnic, dálnic a staveb železniční infrastruktury. Kontroly jsou zaměřeny zvláště na posouzení způsobilosti výdajů, souladu realizace staveb se Smlouvou o dílo a dalšími závaznými podmínkami, správnosti fakturace a oprávněnosti prováděných změn.

Základní předpoklady žadatele na obsazení služebního místa

vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, odborné zaměření vzdělání technické, ekonomické nebo právní
uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
dobrý písemný i ústní projev,pečlivost, odpovědnost, samostatnost
komunikační a organizační dovednosti
trestní bezúhonnost
Co vám můžeme nabídnout

pracovní poměr na dobu určitou vykonávaný na služebním místě jako zástup po dobu dlouhodobé nepřítomnosti státní zaměstnankyně z důvodu čerpání její mateřské dovolené, řádné dovolené a rodičovské dovolené, nejdéle však na dobu 3 let
5 týdnů dovolené,
stravenky ve výši 150 Kč (příspěvek na stravování od zaměstnavatele 125 Kč/odpracovaný den),
příspěvek na penzijní nebo životní připojištění (po odpracování jednoho roku),
možnost čerpání indispozičního volna (5 dnů/rok),
možnost jazykového vzdělávání – anglický jazyk,
možnost dalšího vzdělávání,
platové zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů, platová třída 12.
Další informace:

místo výkonu práce: Praha

vznik pracovního poměru: 1. května 2023 nebo dohodou,
Bližší informace poskytne: Bc. Hana Rentková, samostatná personalistka, tel: 266 097 233

Nabízené pracovní místo je vhodné pro OZP:

Bezbariérové pracoviště: ano
Noční provoz: ne
Kontakt s dalšími lidmi: ano
Telefonická komunikace: ano
Studování dokumentů v papírové podobě: ano
Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině zasílejte, prosím, do 11. dubna 2023 do 14:00 hod.

Informace o zpracování osobních údajů

Správce osobních údajů: Státní fond dopravní infrastruktury, Sokolovská 1955/278, 190 00 Praha 9. Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Ing. Jakub Voneš, e-mail: poverenec"zavináč"sfdi.cz, tel: 266 097 309. Uvedené osobní údaje jsou zpracovávány za účelem vedení a archivování spisu výběrového řízení, příp. osobního spisu zaměstnance, a komunikace mezi správcem a žadatelem. Osobní údaje budou uloženy po nezbytně dlouho dobu. Právním titulem zpracování je splnění právní povinnosti. Pro nepovinné osobní údaje je právním titulem zpracování oprávněný zájem správce. Proti zpracování osobní údajů na základě oprávněného zájmu správce máte právo podat námitku správci na výše uvedené kontakty. Více o zpracování vašich osobních údajů, o svých právech a o způsobu jejich uplatnění se dozvíte na webové adrese: www.sfdi.cz/gdpr.

Kontakt
personalni@sfdi.cz, 731 900 280
Kontaktní osoba
Hana Rentková
Typ inzerátu
Nabízejí práci