ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Pozvánka na přednášku ČSSI a OK Praha - Plavební komora Praha–Staré město

Verze pro tiskVerze pro tisk
Pozvánka
na přednášku spojenou s diskusí
na téma
Stavba vodního díla: Plavební komora Praha – Staré město“
kterou pořádá výbor o.p. ČSSI Praha ve spolupráci s výborem oblasti Praha ČKAIT
 
 
 
Přednáší:            Ing. Michael Trnka, ml., CSc. – Aquatis, a.s.
                                   Datum:                čtvrtek 17.10.2019
                                   Místo:                  Sokolská 15, Praha 2, 1. patro – přednáškový sál ČKAIT
Začátek:              od 16:00 hod.
Anotace:              Plavební komora Praha – Smíchov je díky intenzivní osobní vyhlídkové lodní dopravě nejzatíženější plavební komorou ve střední Evropě. Cíle nového projektu bude dosaženo výstavbou plavební komory Praha – Staré Město překonávající spád Staroměstského jezu, jež zajistí chybějící propojení zdrže Helmovského jezu a zdrže Staroměstského jezu. Spolu se stávající plavební komorou Praha – Mánes vytvoří nezávislou paralelní vodní cestu k plavební komoře Praha – Smíchov, propojující zdrže Helmovského jezu (úsek mezi PK Praha – Štvanice a PK Praha – Smíchov) a zdrže Šítkovského jezu (úsek mezi PK Praha – Smíchov a PK Praha – Modřany).
 
Tato přednáška není zařazena do celoživotního vzdělávání ČKAIT.
 
Srdečně Vás zvou
    Ing. Bedřiška Vaňková                                                                                                                                                                     Ing. Ladislav Bukovský
předsedkyně o.p. ČSSI Praha                                                                                                                                                       předseda oblasti Praha ČKAIT
17.10.2019
Celková kapacita: 
50

Přihlášení

Seznam přihlášených osob - počet volných míst 18
1. 0010323 Ing. Radek Havlina
2. 0011006 Bohumil Kopřiva
3. 0012736 Ing. Zdeněk Tesař
4. 0000836 Pavel Jenčík
5. 0402192 Ing. Radek Liška Ph.D.
6. 0013593 Ing. Mikuláš Exner
7. 0001223 Ing. Leopold Malík
8. 0005087 Ing. Luděk Toman
9. 0007615 Ing. Olgerd Pukl
10. 0011766 Ing. Boris Vološ Ph.D.
11. 0004614 Ing. František Voříšek
12. 0013287 Pavel Fotr
13. 0002220 Ing. Karel Dahinter CSc.
14. 0011016 Pavel Rozsypal
15. 0002488 Ing. Jan Duška
16. 0011639 Ing. Daniel Polič Ph.D.
17. 0009434 Ing. Pavla Štefanová Ph.D.
18. 0010854 Ing. Jan Uher
19. 1005491 Jana Kabelová
20. 0001065 Karel Pazdera
21. 0002613 Jan Rod
22. 0007164 Ing. Josef Líbal
23. 0000304 Ing. Bedřiška Vaňková
24. 0007494 Ing. Pavel Purnoch
25. 0010670 Ing. Pavel Fadrný
26. 0005197 Ing. Michal Říha
27. 0006406 Ing. Jaroslav Havelka
28. 0003202 Ing. Aleš Havránek
29. 0013389 Ing. Rudolf Kuběna
30. 0201691 Ing. Jan Šlajs
31. 1400472 Ing. Matej Dubovec
32. 0008705 Ing. Vladimír Buchalcev