ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN
13.07.2017 - 11:07
jarospav77@seznam.cz
Ing. Pavel Jaroš

Absolvent ČVUT-stavební fakulta nabízí externí spolupráci jak příležitostní, tak i dlouhodobou na ŽL pro projekční firmy v oblasti digitalizace stávajících i nových stavů v autoCADu a také i spolupráci při projektech pozemních staveb. Region Praha.

12.07.2017 - 16:24
humanres@kovoprojekta.cz, tel.: +420 532 153 111
Mgr. Eliška Hnátnická

Společnost Kovoprojekta Brno a.s. hledá nového spolupracovníka na pozici projektant pozemních staveb. Pro pozici je nezbytné vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru, znalost práce s AutoCad, Cadkon+ a Cadkon 2D a alespoň 3 roky praxe v oboru. Velmi uvítáme i znalost práce s Revit. Autorizace ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou. Zkušenost se sestavováním rozpočtů a výkazů výměr výhodou, stejně jako znalost angličtiny či jiného cizího jazyka.

12.07.2017 - 16:23

Společnost Kovoprojekta Brno a.s. hledá nového spolupracovníka v oboru Technologie. Pro pozici je nezbytné vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru a znalost práce s AutoCad a MS Office. Praxe či autorizace v oboru ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou, příležitost u nás dostanou i absolventi. Velmi uvítáme zkušenost s kreslením ve 3D (např. Plant 3D, Navisworks) či znalost angličtiny nebo jiného cizího jazyka.

V rámci zaměstnání budete především projektovat technologické celky dle přání zákazníka (slévárny, kovárny, obrobny, automobilový průmysl, chemický průmysl atp.).

12.07.2017 - 16:21

Společnost Kovoprojekta Brno a.s. hledá nového spolupracovníka na pozici projektant vodohospodářských zařízení se zaměřením na inženýrské sítě, průmyslové rozvody, venkovní vodovody a kanalizace. Pro pozici je nezbytné vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru a znalost práce s AutoCad a WinPlan. Praxe či autorizace v oboru ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou, příležitost u nás dostanou i absolventi. Znalost angličtiny či jiného cizího jazyka uvítáme.

12.07.2017 - 16:20

Společnost Kovoprojekta Brno a.s. hledá nového spolupracovníka na pozici projektant vzduchotechniky. Pro pozici je nezbytné vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru a znalost práce s AutoCad. Praxe či autorizace v oboru ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou, příležitost u nás dostanou i absolventi. Znalost angličtiny, němčiny či jiného cizího jazyka uvítáme.

12.07.2017 - 16:19

Společnost Kovoprojekta Brno a.s. hledá nového spolupracovníka na pozici projektant zdravotně technické instalace. Pro pozici je nezbytné vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru a znalost práce s AutoCad a Winplan. Praxe či autorizace v oboru ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou, příležitost u nás dostanou i absolventi. Znalost angličtiny či jiného cizího jazyka uvítáme.

12.07.2017 - 16:18

Společnost Kovoprojekta Brno a.s. hledá nového spolupracovníka na pozici projektant dopravních staveb. Pro pozici je nezbytné vysokoškolské vzdělání v oboru a znalost práce s AutoCad a AutoTurn. Vítána je znalost práce s Civil 3D či zkušenosti s tvorbou rozpočtů a zpracováním výkazu výměr. Praxe či autorizace v oboru ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou, znalost angličtiny či jiného cizího jazyka uvítáme.

V rámci zaměstnání budete především vypracovávat návrhy řešení areálových komunikací a chodníků, řešení železničních přejezdů, dopravního značení, HTÚ či oplocení areálů.

12.07.2017 - 16:00
dvorak@bbd.cz
Petr Dvořák

tředně velká pražská projektová kancelář (www.bbd.cz)
hledá absolventa střední školy stavebního zaměření
na pozici kreslič/projektant pozemních staveb
na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání stavebně technického směru
- práce v AutoCAD

Náplň práce:
- kreslení v AutoCADu pod vedoucím projektu
- samostatné vypracovávání jednodušší dokumentace

Nabízíme:
- dobré pracovní prostředí
- účast na zajímavých projektech

Petr Dvořák

Středně velká pražská projektová kancelář (www.bbd.cz)
hledá projektanta/projektantku pozemních staveb

Požadujeme:
- VŠ vzdělání stavebně technického směru
- v nejlepším případě okolo tří let praxe v oboru,
ale jsme schopni přijmout a zaučit i absloventa,
který bude mít zájem o stavařinu, chce jít dál v tomto oboru
a vidí za svojí prací stavby, ne jenom čáry v AutoCADU :-)
- ŽL výhodou

- samostatné vedení projektu
- koordinace profesí
- účast na kontrolních dnech

Nabízíme:

12.07.2017 - 13:16
brigada@design-development.cz
Kristýna Uxová

Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku při projektování zajímavých bytových domů

NABÍZÍME:
- dlouhodobou brigádu
- časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu
- mladý a přátelský kolektiv
- získání nových zkušeností na zajímavých projektech
- možnost nástupu na HPP po ukončení studia
- dle zkušeností je zde možnost samostatné práce

POŽADUJEME
- student 4.-5. ročníku
- dobrá znalost Archicad eventuelně AutoCad
- pečlivost a zodpovědnost