ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN
12.11.2017 - 11:58
info@bsprojekt.cz , 777440637
Hichem Boulaouad

Do naší projekční kanceláře v Mělníku hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici projektant pozemních staveb. www.bsprojekt.cz

Náplní práce:
- Tvorba projektové dokumentace všech stupňů
- Koordinace projektu s profesními specialisty a architekty
- Účast při autorském dozoru stavby

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
- Znalost AutoCAD, MS OFFICE
- Chuť pracovat ve stavebnictví
- Praxe výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:
- Práci v mladém a přátelském kolektivu
- Podílení se na zajímavých zakázkách
- Motivační finanční ohodnocení
- Flexibilní pracovní dobu

10.11.2017 - 10:10
kklikarova@ebmexpert.cz
Ing. Kateřina Klikarová

Do týmu pro naši sesterskou společnost EBM Construct, s.r.o. hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici rozpočtář - přípravář – asistent přípraváře staveb.

10.11.2017 - 10:08

Do týmu pro naši stavební společnost společnost EBM Construct, s.r.o., generálního dodavatele staveb v rámci skupiny EBM Group, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Provozní kanceláře.

10.11.2017 - 10:06

Renomovaná projekční a architektonická kancelář EBM - Expert Building Management, s.r.o. přijme do svého kolektivu nové kolegy. Nabízíme zázemí velké a stabilní společnosti podílející se na zpracování největších a nejvýznamnějších zakázek v oboru se zaměřením na využití aktuálních trendů a nových technologií BIM; zaměření na Revit, spolupráce se zahraničními architekty na mezinárodních projektech; moderní a inspirativní pracovní prostředí v nové kancelářské budově na Smíchově; dynamický a přátelský kolektiv a motivující ohodnocení odpovídající vykonávané práci.

09.11.2017 - 17:21
atp@atpatelier.cz
Leona Horská

Architektonický atelier se sídlem v Praze 7 - Holešovicích hledá do svého týmu stavebního inženýra s praxí, schopného pracovat na prováděcích projektech.
Požadujeme znalost práce v programech AutoCad, Word, Excel.

08.11.2017 - 17:58
tomas.rose@drawcon.cz
Tomáš Rose

Náplň práce: zpracování projektové dokumentace – od návrhu po realizční projekty

Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby nebo architektura
• znalost práce v programu ArchiCAD výhodou, MS Office,
• praxe se zpracováním projektové dokumentace
• samostatnost, spolehlivost, týmová spolupráce,

Nabízíme:
• Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby
• Přátelskou atmosféru mladého kolektivu
• Kancelář v centru Brna
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky
• Flexibilní pracovní dobu
• Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL
• Zajímavé finanční ohodnocení

05.11.2017 - 21:53
dvorak@bbd.cz
Petr Dvořák

Středně velká pražská projektová kancelář (www.bbd.cz)
hledá projektanta/projektantku pozemních staveb
na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání stavebně technického směru
- práce v AutoCAD
- v nejlepším případě okolo tří let praxe v oboru,
ale jsme schopni přijmout a zaučit i absolventa,
který bude mít zájem o stavařinu, chce jít dál v tomto oboru
a vidí za svojí prací stavby, ne jenom čáry v AutoCADU :-)
- ŽL výhodou

Náplň práce:
- samostatné vedení projektu
- koordinace profesí
- účast na kontrolních dnech

Nabízíme:
- účast na zajímavých projektech

03.11.2017 - 15:07
dusankarel@gmail.com
Dušan Karel

Samostatný projektant přijme do svého týmu začínající projektanty/architekty. Hledám absolventy či studenty na dlouhodobější spolupráci. Preferuji studijní obory konstrukce pozemních staveb a architektura a stavitelství (FSv / FA). Velkou výhodou je předcházející středoškolské vzdělání typu stavební průmyslové školy nebo samostatné zvládnutí alespoň jednoho projektu pro stavební povolení. Základní podmínkou přijetí je znalost programu AutoCAD, ve kterém se většina dokumentace zpracovává. Zvýhodněni budou uchazeči ovládající Archicad a další vizualizační, grafické a prezentační programy.

02.11.2017 - 17:06
stopro@stopro.cz
Ing. Lukáš Kroupa

STOPRO Architects hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici hlavního inženýra projektu. Náplní práce je projektová činnost v oblasti pozemních staveb, tvorba koncepce technického řešení, řízení a koordinace projektového týmu, komunikace s klientem a se subdodavateli.

Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ stavebního směru
• praxi v oboru
• technické znalosti v oboru, orientaci ve stavební legislativě, autorizace výhodou
• řídící a organizační schopnosti
• flexibilitu, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
• dobrou znalost anglického nebo německého jazyka

02.11.2017 - 17:05

Do týmu STOPRO Architects hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici projektanta pozemních staveb. Nabízíme práci na zajímavých projektech v mladém sympatickém kolektivu, otevřenost, odpovídající ohodnocení a osobní růst. Hledáme ochotu pracovat, zodpovědnost, týmového hráče, loajalitu a důvěru, alespoň základní praxi, znalost Autocadu (Revit a angličtina výhodou).