ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN
20.06.2019 - 11:04
jakub.cermak@archibase.cz
Jakub Čermák

Hledáš práci v zavedeném architektonickém ateliéru?

Těší tě různorodé projekty?

Chceš naskočit do sehraného projekčního týmu a hledáš kromě stolu i přátelské a inspirativní prostředí, kde každý může kdykoli přijít se svým názorem na věc a kde pracujeme rádi na zadání společně?

Souhlasíš s námi, že projekt se nejlépe kreslí v AutoCadu a SketchUpu?

Pokud si na výše uvedené odpovíš ano, tak se u nás určitě zastav na kávu, vezmi s sebou portfolio a domluvíme společne zbytek.

13.06.2019 - 12:25
+420773505610, holly@olympiaproject.cz
Ing. Matúš Hollý

Projekční kancelář OLYMPIA project s.r.o. se zaměřením na statiku pozemních staveb přijme statiky a konstruktéry na hlavní i vedlejší pracovní poměr resp. úvazek dle dohody. Hledáme zkušené projektanty i absolventy SPŠ a studenty VŠ.

Požadavky:
- SŠ resp. VŠ vzdělání stavebního směru
- znalost AutoCad nutná
- komunikativnost, zodpovědnost, kreativní myšlení, zájem učit se novým věcem

Nabízíme:
- platové ohodnocení závislé na zkušenostech, schopnostech a pracovním nasazení
- příjemné a přátelské pracovní prostředí
- možnost pracovat na velkých a zajímavých projektech

13.06.2019 - 11:31
605 528 798, hudecova@centroprojekt.cz
D. Hudecová

CENTROPROJEKT GROUP a. s.
- sídlíme ve Zlíně,
- hledáme projektanta vodohospodářských staveb,
- podrobnější info na www.centroprojekt.cz/kariera.

13.06.2019 - 11:30
D. Hudecová

- hledáme projektanta dopravních staveb,

11.06.2019 - 10:54
723 644 808, alp@alpconsulting.cz
Šárka Horčíková

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Požadujeme:
- ukončené VŠ vzdělání - stavební/ strojní fakulta
- nutná praxe na obdobné pozici nejméně 10 let v řízení rozsáhlých projektů
- zkušenosti s vedením projektů v oblasti průmyslové výstavby
- zkušenosti s řízením a vedením projektů nad 300 milionů Kč
- schopnost komunikovat jasně a efektivně formulovat požadavky
- prokazatelná schopnost řešit problémy
- dobrá znalost německého jazyka
- profesionální a pečlivý přístup
- nezávislé a strategické myšlení
- znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)

Zodpovědnost a pravomoc:

11.06.2019 - 10:47

Pro stabilní a silnou firmu s 30 letou historií, která dlouhodobě působí v oblasti přípravy a realizace developerských projektů hledáme kandidáta na pozici

Přípravář staveb – projekty v SRN

Popis pracovní pozice:
- komunikace s externími architekty a dodavateli projektové dokumentace
- kontrola prováděcí a dílčí dokumentace projektů
- organizace a řízení zpracování podkladů pro výběrová řízení, zpracování cenových nabídek dodavatelů,
zadávání a vyhodnocování výběrových řízení
- příprava podkladů a aktivní spolupráce při uzavírání smluv s dodavateli

Pro našeho významného klienta, projekční a inženýrskou společnost s více jak 20-ti letou působností, hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici:

Zodpovědný projektant ÚT / CHL / VZT

Požadujeme:
- SŠ/Š stavební / strojní specializace TZB
- min. 3-5 let praxe s projektováním v oblasti vnitřních rozvodů TZB
- schopnost pracovat samostatně a odpovědně
- zkušenost v projektových činnostech hlavně building
- znalost práce na PC – MS Office
- výborná znalost práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)
- velkou výhodou je zejména znalost v oblastech:
- výpočet tepelných zisků a ztrát

11.06.2019 - 08:57
lprochazkova@idl.eu.com
Lucie Procházková

Britská architektonická kancelář IDL ARCHITECTURE hledá nové kolegy pro svou pobočku v Praze.

Hledáme inženýry/inženýrky, architekty/ architektky na stálý i částečný pracovní úvazek.

POŽADAVKY:
• Schopnost pracovat samostatně
• Autocad
• Autodesk Revit – ideáně pokročílé znalosti
• Znalost AJ a ČJ (úroveň B1 a výše)
• Práce Adobe Photoshop a InDesign výhodou

NABÍZÍME:
• Mezinárodní pracovní prostředí, kancelář v centru Prahy
• Stáž v naší pobočce v Londýně
• Práci na různorodých projektech v rámci celé Evropy
• Rychlý profesní růst a férové platové podmínky

10.06.2019 - 09:52
739 037 932, kosulicova@central-group.cz
Radka Košuličová

Pojďte s námi stavět novou Prahu! V CENTRAL GROUP připravujeme opravdu velké projekty – celé nové městské čtvrti i menší exkluzivní rezidenční stavby. Láká Vás být součástí interního týmu, z jehož projektů vzniknou příjemná místa pro život, která jsou přínosem i pro své okolí?

Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni, kteří posílí naše Oddělení projekce. Zajistíme Vám nejen kvalitní zaškolení pod vedením zkušených kolegů, ale i průběžné zvyšování Vaší kvalifikace a technických znalostí. Pod vedením hlavních inženýrů projektů se budete podílet na:

10.06.2019 - 08:24
info@noscale.cz
Ondřej Fuchs

Hledáme projektanta/projektantku s praxí v oboru pozemní stavby, se zájmem stát se součástí menšího kreativního týmu architektů sídlícího v centru Prahy. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, jejíž náplní je aktivně se podílet na projektové přípravě staveb ve všech fázích.
Pro kompletní zpracování projektů na principech BIM využíváme program ArchiCAD, proto uvítáme jeho znalost a chuť se v něm dále zdokonalovat. Více informací o našem ateliéru na www.noscale.cz
Kontaktní informace a profesní životopis, prosím zasílejte na email info@noscale.cz.