ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN
14.02.2018 - 12:50
vozar@sesbohemia.cz
Ing. Martin Vozár

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, projektanta stavby pro:
- zpracování stavební části projektové dokumentace na zakázkách v oboru liniových staveb a teplovodů, energetiky
- kontrola a koordinace dokumentace zpracované subdodavateli - statika a strojní část
- řešení standardních i nestandardních úkolů
- aktivní spolupráce s dalšími útvary společnosti, především strojního oddělení
- účast na pracovních jednáních se zákazníkem
- řešení technických problémů

Požadujeme:
- SŠ, VŠ výhodou (obor stavební)
- vhodné i pro absolventy
- praxe v oboru výhodou (liniové stavby a teplovody)

12.02.2018 - 12:40
+420603502467, email: atelier.alfa@ji.cz
Ing. Slavomír Langmajer

Malá projektová kancelář (ATELIER ALFA, spol. s r.o. Jihlava)
hledá projektanta/projektantku pozemních staveb
na hlavní pracovní poměr.

08.02.2018 - 15:20
ondra.tucek@gmail.com
Ondřej Tuček

Ateliér ARCHITEKT Ondřej Tuček hledá pro dlouhodobou spolupráci statika. Pracujeme na projektech různých měřítek i typů zadání, od RD přes stavby občanské vybavenosti po rekonstrukce historických objektů.
V případě zájmu zašlete prosím info o sobě na kontaktní email.

08.02.2018 - 11:23
777 300 633, jobs@archetyp-m.cz
Jakub Maršík

architektonická kancelář Archetyp-M s.r.o. hledá do svého kolektivu kolegy na pozici STAVEBNÍ INŽENÝR - PROJEKTANT.
Nabízíme práci v centru Prahy 1, mladý kolektiv s dobrými vztahy,
zajímavé zakázky na historických objektech i novostavbách, poctivý přístup k práci, motivační ohodnocení, osobnostní růst, profesní růst

Požadujeme zodpovědnost, samostatnost, autorizace vítána

08.02.2018 - 09:24
stopro@stopro.cz
Ing. Lukáš Kroupa

Do týmu STOPRO Architects hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Junior projektant. Nabízíme práci na zajímavých projektech v mladém sympatickém kolektivu, otevřenost, odpovídající ohodnocení a osobní růst. Hledáme ochotu pracovat, zodpovědnost, týmového hráče, loajalitu a důvěru, alespoň základní praxi, znalost Autocadu (Revit a angličtina výhodou).

08.02.2018 - 09:23
Lukáš Kroupa

STOPRO Architects hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici hlavního inženýra projektu. Náplní práce je projektová činnost v oblasti pozemních staveb, tvorba koncepce technického řešení, řízení a koordinace projektového týmu, komunikace s klientem a se subdodavateli.

07.02.2018 - 08:09
608880559, dehner@studio-d.cz
Lubomír Dehner

STUDIO-D Opava hledá do svého týmu nového projektanta pozemních staveb a projektanta TZB. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání stavebního zaměření. Praxe v projekci výhodou. V případě bližších informací nás kontaktujte.

01.02.2018 - 20:00
dvorak@bbd.cz
Petr Dvořák

Středně velká pražská projektová kancelář (www.bbd.cz)

Požadujeme:
- VŠ vzdělání stavebně technického směru
- práce v AutoCAD
- v nejlepším případě okolo tří let praxe v oboru,
ale jsme schopni přijmout a zaučit i absolventa,
který bude mít zájem o stavařinu, chce jít dál v tomto oboru
a vidí za svojí prací stavby, ne jenom čáry v AutoCADU :-)
- ŽL výhodou

Náplň práce:
- samostatné vedení projektu
- koordinace profesí
- účast na kontrolních dnech

Nabízíme:
- účast na zajímavých projektech

31.01.2018 - 12:17
+420777593210, jansa@kohal.cz
Jiří Jansa

Přijmeme obchodního zástupce/kyni, rozpočtář/ku, přípravář/ku pro oblast Česká Třebová. Nástup možný od 1.3.2018.
Požadujeme: praxe ve stavebnictví výhodou, znalost práce na PC. Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, příjemné a profesionální vystupování, samostatnost a flexibilitu. Řidičský průkaz skupiny B nutný. Spolehlivost, samostatnost a kvalitně odvedenou práci.
Náplň práce: tvorba nabídek na ocelové montované haly a tvorba rozpočtů na stavební práce, příprava smluv, zajišťování dodávek materiálu.

30.01.2018 - 19:49
606054355, bouma15@seznam.cz
Josef Bouma

Nabízím externí spolupráci, případně práci na zakázku na projektových dokumentacích pozemních a inženýrských staveb ve všech fázích přípravy, DUR,DSP, DPS. Mám středoškolské vzdělání na stavební průmyslovce s 10 letou praxí v projektování a dozorování a realizaci staveb.
Zpracovávám části PD architektonicko stavební řešení, ZTI, PBŘ, na ostatních částech spolupracuji s léty prověřenými specialisty.
Ke všem projektům nabízím ruku v ruce jdoucí inženýrskou činnost od územního řízení, přes stavení řízení, až po pasportizaci a bezproblémovou kolaudaci staveb.