ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN
06.08.2019 - 15:57
603 528 603, ebermann@geotest.cz
Tomáš Ebermann, GEOtest, a.s.

Vykonáváme funkci geotechnika zhotovitele na stavbě D3 0310/II Hodějovice - Třebonín a hledáme posilu týmu z okolí Českých Budějovic, na období 08/2019 - cca 05/2020.

02.08.2019 - 15:58
739 507 862, michaela.kopalova@projekt-servis.cz
Michaela Kopálová

Firma PROJEKT servis spol. s r.o. se již od roku 2003 zabývá projektováním a přípravou dopravních staveb (silniční, železniční) a staveb městského inženýrství.

02.08.2019 - 15:38
Lharmackova@chapmantaylor.cz
Lucie Harmáčková

Architekt/ka pro mezinárodní architektonickou společnost

Prestižní mezinárodní architektonická kancelář Chapman Taylor hledá pro svou pražskou pobočku v centru Prahy architekta/architektku. Nabízená pozice je vhodná zejména pro ty, kteří mají zájem se podílet na přípravě významných projektů, převážně administrativních budov. Naše studio se podílí na projektech většího měřítka jak v České republice, tak i v zahraničí.

02.08.2019 - 09:31
vendula.taborska@archdynamic.cz
Vendula Táborská

Do našeho týmu rádi uvítáme nového kolegu na pozici Projektant pozemních staveb. Pokud máš zkušenosti a praxi v oboru, je to výhoda. Náš kolektiv je přátelský a sídlíme v příjemném prostředí na Praze 4. Máme motivační finanční ohodnocení a preferujeme práci na živnostenský list.

Náplň práce:
Projektové práce dle stupně projektové dokumentace. Organizační činnost při práci na projektech (maily, telefony, koordinace projektů a zároveň subdodavatelů...)

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v oboru. Předchozí zkušenosti a praxe v oboru je nutností.

02.08.2019 - 09:30

Do našeho týmu rádi uvítáme novou kolegyni na pozici Architektka. Pokud máš zkušenosti a praxi v oboru, je to výhoda. Náš kolektiv je přátelský a sídlíme v příjemném prostředí na Praze 4. Máme motivační finanční ohodnocení a preferujeme práci na živnostenský list.

Požadujeme:

01.08.2019 - 15:12
774807477, veronika.novakova@prochazkapartners.cz
Veronika Nováková

Společnost Prochazka & Partners, lídr v oblasti zastupování korporátní klientely, hledá nového kolegu pro spolupráci na projektech kancelářských prostor.

Budete pracovat na straně stávající klientely tj.

01.08.2019 - 14:45

CO TĚ ČEKÁ?

Staň se jedním z nás! Hledáme kreativního a optimistického kolegu/kolegyni na pozici Projektanta, který/á bude pracovat na projektech kancelářských prostor. Projektant – kreslič bude členem týmu architektů a projektantů pracujících na návrzích převážně interiérů kancelářských prostor.

01.08.2019 - 14:41

Společnost Prochazka & Partners, lídr v oblasti zastupování korporátní klientely, hledá NOVÉHO KOLEGU pro spolupráci na projektech kancelářských prostor.

HIP bude členem týmu architektů a projektantů zodpovědným za stavebně-technické zpracování všech fází projektu až po dozorování realizace.

CO VÁS ČEKÁ?

Hlavní náplní práce bude zpracování projektové dokumentace pro ohlášení a stavební povolení novostaveb a rekonstrukcí převážně interiérů kancelářských prostor.

01.08.2019 - 14:38

Společnost Prochazka & Partners, lídr v oblasti zastupování korporátní klientely, hledá nového pro spolupráci na návrzích kancelářských prostor.

Staň se jedním z nás! Hledáme kreativního a optimistického kolegu/kolegyni na pozici Junior architekta, který/á bude pracovat pod vedením zkušenějších kolegů na projektech kancelářských prostor.

CO TĚ ČEKÁ?

Junior architekt bude členem týmu architektů a projektantů pracujících na návrzích převážně interiérů kancelářských prostor.

30.07.2019 - 13:44
kohlova.jana@tiscali.cz, 603801860
Jana Kohlová

NABÍZÍM ZAJÍMAVOU PRÁCI V OBORU KRAJINÁŘSKÁ ARCHITEKTURA
Hledám projektanta do krajinářského ateliéru v Průhonicích. Podmínkou je ukončené vysokoškolské vzdělání v bakalářském či magisterském oboru krajinářská a zahradní architektura. Dále požadujeme profesionální práci v softwaru AutoCAD, SketchUp, Adobe Photoshop, In Design a Illustrator. Předchozí zkušenosti vítány, ale nejsou podmínkou. Pokud hledáte uplatnění v oboru a chcete spolupracovat na zajímavých projektech, pošlete vaše CV a portfolio na kohlova.jana@tiscali.cz.