ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN
13.04.2019 - 14:40
peter.cap@post.cz
Čáp

Poptávám zpracování projektové dokumentace ke stavebnímu záměru na pozemcích bývalého hospodářství (statku) v k.ú. Dolní Rokytá (poblíž Mnichova Hradiště).
Jedná se o následující fáze:

12.04.2019 - 12:50
atp@atpatelier.cz
Tomáš Podpěra

Architektonický atelier se sídlem v Praze 7 Holešovicích hledá do svého týmu stavebního inženýra, absolventa nebo s praxí, schopného pracovat na prováděcích projektech.
Požadujeme znalost práce v programech AutoCad, Word, Excel.

09.04.2019 - 09:41
moad@moad.cz
Darja Kafková

Jsme malý architektonický ateliér - MOAD architekti v Novém Jičíně.
Hledáme precizního, organizačně schopného stavaře - studenta, absolventa, na rodičovské, s praxí... Práci je možné vykonávat i na částečný úvazek, například během studia.

Náplň práce:
– projektová činnost a inženýrská činnost (DUR, DSP, DPS)
– samostatné vedení projektů a týmu specialistů
– zpracování všech stupňů projektové dokumentace
– dozor na stavbě

Nabídky prosím posílejte na moad@moad.cz.
Darja Kafková, tel.724 924 748
WWW.MOAD.CZ

09.04.2019 - 07:40
jana.brezinova@vdiprojekt.cz
Jana Březinová

Společnost VDI Projekt se sídlem v Pardubicích hledá do svého týmu nové kolegy na pozici Projektant vodohospodářských staveb.
Pracovní náplň:
• Projektová činnost v oblasti vodního hospodářství
• Návrhy, výpočty, grafické zpracování kanalizací a vodovodů
• Řešení technologických objektů infrastruktury
• Návrhy malých vodních nádrží
Pozice je vhodná i pro absolventy.

08.04.2019 - 21:06
heller@heller-architekti.cz, tel: 724 590 067
Jan Heller

Hledáme externího spolupracovníka pro projekty pozemních staveb. Sedíme v Hradci Králové, tudíž někoho v rozumném dosahu.

08.04.2019 - 10:32
jan.mojzis@dumrazdva.cz
DUMRAZDVA s.r.o., Jan Mojžíš

Stavební firma DUMRAZDVA s.r.o., hledá architekty/ky - projektanty/ky do projekčního týmu. Pokud chcete navrhovat rodinné domy a vidět i jejich realizace, pošlete nám Váš životopis.
Nabízíme zázemí stabilní společnosti, možnost profesního růstu, benefity společnosti – po roce 5 týdnů dovolené, stravenky, roční prémie, příjemné pracovní prostředí v kolektivu malé rodinné firmy,
firemní akce, flexibilní pracovní doba aj.. Pracovní náplní je tvorba a zpracování studií rodinných domů (dřevostaveb), projektování a zpracování dokumentací pro stavební povolení a provedení stavby.

05.04.2019 - 13:50
723 644 808, alp@alpconsulting.cz
Šárka Horčíková

Pro významnou českou developerskou společnost, zaměřenou na vývoj, přípravu a realizaci atraktivních rezidnečních projektů, hledáme vhodného kandidáta na pozici.

Hlavní stavbyvedoucí

•Komplexní řízení projektu od přípravy až po předání a ukončení projektu
•Zodpovědnost za vedení stavby podle Smluv se subdodavateli
•Vedení porad s přípravářem, spolurozhodování o subdodavatelích
•Kontrola kvality práce podřízených pracovníků
•Vedení Kontrolních dnů subdodavatelů
•Účast na KD investora
•Spoluzodpovědnost za ekonomiku projektu

Požadavky:

05.04.2019 - 13:48

Pro našeho klienta, inženýrskou společnost s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje především na pozemní, silniční a dálniční stavby, mosty a městské komunikace, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

HIP - Projektant pozemních staveb

Požadujeme:
- VŠ vzdělání - pozemní stavby
- autorizace v oboru pozemní stavby výhodou
- praxe v oboru výhodou
- zkušenost se samostatným řízením projektů, komunikativnost, schopnost kooperace výhodou
- znalostAutoCAD, Microsoft Office, statické SW, Revit výhodou

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí, stravování v místě pracoviště

05.04.2019 - 13:47

TDI - technický dozor investora - dopravní stavby

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání
- zkušenost s technickým dozorem investora pozemních nebo dopravních staveb
- znalost Microsoft Office
- jazykové znalosti výhodou

Nabízíme:
- zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb

05.04.2019 - 13:45

Inženýring a majetkoprávní příprava

Požadujeme:
- VŠ/SŠ stavebního vzdělání
- zkušenost s přípravou pozemních nebo dopravních staveb, komunikativnost, schopnost kooperace