ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN
23.05.2017 - 23:40
fuchs@noscale.cz
Ondřej Fuchs

Hledáme projektanta/projektantku s praxí v oboru pozemní stavby, se zájmem stát se součástí menšího kreativního týmu architektů sídlícího v centru Prahy. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, jejíž náplní je aktivně se podílet na projektové přípravě staveb ve všech fázích.
Pro kompletní zpracování projektů na principech BIM využíváme program ArchiCAD, proto uvítáme jeho znalost a chuť se v něm dále zdokonalovat. Více informací o našem ateliéru na www.noscale.cz
Kontaktní informace a profesní životopis, prosím zasílejte na email info@noscale.cz.

23.05.2017 - 11:52
602 411 496, toulec@toulec.com
Vladislav Toulec

Hledáme posilu do našeho ateliéru - architekta/achitektku nebo stavebního inženýra/inženýrku pro zajímavou práci na všech fázích našich různorodých projektů. Pracujeme v Archicadu a sídlíme v Karlíně přímo u metra Křižíkova. Nabízíme příjemné a přátelské pracovní prostředí, férové pracovní podmínky, dobré finanční ohodnocení a možnost růstu. V případě zájmu pište na toulec@toulec.com nebo volejte 602 411 496. Budeme se na Vás těšit. Informace o naší práci na www.toulec.com

23.05.2017 - 11:46
604 406 924, BrousekV@seznam.cz
Vladimír Břoušek

Nabízím zpracování POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍCH ŘEŠENÍ k projektovým dokumentacím pro všechny stupně PD, autorizace: AT – požární bezpečnost staveb, ČKAIT: 1002082) a KRESLIČSKÉ PRÁCE - překreslování projektových dokumentací z původní papírové formy (naskenovaných) do formátu DXF/DWG. Vlastní ŽL.

23.05.2017 - 10:58
hudecova@centroprojekt.cz, 605 528 798
Dana Hudecová

PROJEKTANT(KA) POZEMNÍCH STAVEB (pozice vhodná i pro absolventy)

Náplň práce:
- zpracování všech stupňů projektové dokumentace staveb v profesi pozemní stavby, úzká spolupráce s hlavním inženýrem projektu a statikem, koordinace s profesemi
- zpracování profesních výpočtů
- projednávání dokumentace s investory a příslušnými orgány a organizacemi
- provádění autorského dozoru
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby
- znalost práce v programu AutoCAD, CADKON, MS Office
- praxe projektování v oboru výhodou
- zkušenosti s projektováním 3D / BIM výhodou

22.05.2017 - 15:34
mobil: +420732146429, e-mail: chrenkova@atedos.cz
Ing. Monika Chrenková

Zavedená firma ATEDOS Olomouc s.r.o. se zkušenostmi v projektování dopravních staveb nabízí LETECKÉ PRÁCE BEZPILOTNÍMI LETADLY ("DRONY").

Druhy leteckých prací např.:
- monitoring při stavbě dopravních staveb včetně posudků autorizovaných inženýrů
- detailní mostní prohlídky
- časosběrné snímky postupu výstavby
- monitoring stavu železničních tratí
- vizuální prohlídky exteriéru budov včetně doporučujícího stanoviska statika
- filmování a fotografování
- jiné

Bližší informace najdete na stránkách www.atedos.cz

21.05.2017 - 20:57
office@2ec.eu/+44 7500075658
M.K.MACHU

We are looking for architect for supervision of the Contractor design for project in Nitra, Slovakia. interesting package for 1 year job, with possibility to extend. Start immediantly. Pls. send CV to office@2ec.eu

19.05.2017 - 12:08
mmsmall@seznam.cz
Evgen

Hleda se odpovedny zastupce na projekcni a stavebni činnost. Nabidky s cenou prosim na email. Dekuji

17.05.2017 - 11:11
606 427 854, info@ps-architekti.com
Ing.arch. Jan Seyček

Architektonická kancelář PÍSEK SEYČEK ARCHITEKTI s.r.o., sídlící v Praze 10 - Vinohrady hledá do svého týmu:
- studenta minimálně 4. ročníku FSv (obor pozemních staveb) se znalostí programu AutoCAD. Spolupráce na částečný úvazek.
- absolventa FSv (obor pozemních staveb) se znalostí programu AutoCAD. Spolupráce na částečný úvazek či na plný pracovní úvazek.

CV zašlete e-mailem.

16.05.2017 - 09:36
zidek@tzb-consult.cz, 603 325 759
Ing. Ondřej Žídek

Hledáme kolegu do našeho mladého týmu specialistů. Práce vhodná i pro absolventy SŠ či VŠ. V rámci kanceláře možnost projektovat veškeré profese TZB.

Nabízíme:
- práci na menších i velkých projektech
- stabilní zázemí zavedené kanceláře
- zaučení v oboru, možnost získání široké praxe bez úzkého zaměření jedním směrem

15.05.2017 - 15:52
733661108, zalsky@statikon.cz
Petr Žalský

Pozice je určena pro absolventa VŠ studia v oboru pozemní nebo dopravní stavby, který je připraven zodpovědně zpracovávat celé i dílčí části projektů statiky. Měl by být otevřené mysli se schopností přijímat názory zkušenějších kolegů. Může počítat s tím, že si ho zaučíme.

Nabízíme:
- práci na menších i velkých projektech statiky pozemních staveb na území ČR i v zahraničí
- neformální kolektiv prima kolegů
- profesní růst, postup v rámci struktury firmy