ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN
09.12.2019 - 14:29
261102255, kristina.schmiederova@sweco.cz
Kristina Schmiederová

Rozšiřujeme náš tým v Praze, pro který hledáme novou posilu na pozici projektanta / projektantky dopravních staveb, případně betonových mostů.
Náplní práce je tvorba výkresů projektové dokumentace pro silniční a dálniční stavby; práce na českých i zahraničních infrastrukturních projektech. Pro mostaře: projektuje a zpracovává dokumentaci železobetonových mostních staveb.
Více informací o pozici na: https://www.sweco.cz/kariera/

09.12.2019 - 11:40
774807477, veronika.novakova@prochazkapartners.cz
Veronika Nováková

PROCHAZKA & PARTNERS je leader v oblasti zastupování korporátní klientely v pronájmu komerčních nemovitostí. Pracuje na straně předních českých a mezinárodních firem (zajištění nových prostor, přejednání stávajících nájemních smluv, expanze, relokace, prodej a nákup pozemků a komplexů). Jsme součástí přední globální sítě NAI Global, která sdružuje společnosti pohybující se v oblasti komerčních nemovitostí. NAI global sdružuje na 7 000 profesionálů ve více než 400 kancelářích.

06.12.2019 - 15:14
739103494
Straková

Hledám práci / nebo případně nabízím externí spolupráci v oblasti projektového managementu, odborného poradenství a pod. Nejlepe od 1/2020, nebo dohodou.
Zkušennosti v oblasti projektů liniových, technologických, strojních i pozemních staveb, zejména zemní plyn.
Autorizace ČKAIT.
Upřednostňuji HPP.
Děkuji za kontakt.

04.12.2019 - 09:56
cv@blacknarch.cz
Kristýna Adámková

BLACK N´ARCH | INŽENÝR – PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB
V našem týmu jsou zkušení architekti a projektanti. Aktuálně pracujeme, jak jinak, tradičně na netradičních projektech od studií až po prováděcí dokumentace.
Jsme součástí holdingu TRIGEMA. Společnost Trigema se od skromných začátků v roce 1994 rozrostla na skupinu firem s téměř 150 zaměstnanci a dosaženým obratem 1 mld. Kč za rok 2018. Chceme být kvalitním partnerem pro veřejnou i soukromou sféru v oblasti výstavby, rekonstrukcí, developerské a realitní činnosti.

Čím se budete zabývat:

04.12.2019 - 09:55

BLACK N´ARCH | HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU (HIP)

04.12.2019 - 09:53
info@noscale.cz
Ondřej Fuchs

NOSCALE architects hledá projektanta/projektantku s praxí v oboru pozemní stavby, se zájmem stát se součástí menšího kreativního týmu architektů sídlícího v centru Prahy. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, jejíž náplní je aktivně se podílet na projektové přípravě staveb ve všech fázích.
Pro kompletní zpracování projektů na principech BIM využíváme program ArchiCAD, proto uvítáme jeho znalost a chuť se v něm dále zdokonalovat. Více informací o našem ateliéru na www.noscale.cz
Kontaktní informace a profesní životopis, prosím zasílejte na email info@noscale.cz.

03.12.2019 - 15:10
vendula.taborska@archdynamic.cz
Archdynamic s.r.o.

Do našeho týmu rádi uvítáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici Architektka-Architekt. Pokud máš zkušenosti a praxi v oboru, je to výhoda. Náš kolektiv je přátelský, rádi spolupracujeme a sdílíme si poznatky a zkušenosti.

Náplň práce:
Projektové práce dle stupně projektové dokumentace. Organizační činnost při práci na projektech. Nevyhneš se spolupráci a kontaktu s dodavateli, musíš je koordinovat. Telefonicky, emailem i osobně. Komunikuješ i s investorem. Na profesionálním vztahu s klientem si zakládáme.

03.12.2019 - 14:59
+420 602 712 930, zustma@technoprojekt.cz
Ing. Martin Zuštík, Ph.D.

Hledáme ředitele architektonického ateliéru RMJM Prague s.r.o.(www.rmjm.com).
Architekt, vedení projektů, angličtina, manažerská smlouva,
podíl na zisku, pracoviště Ostrava, Praha.
Více: +420 602 712 930

02.12.2019 - 10:20
605 561 649, drbalek@gmail.com
Ing.arch. Milan Drbálek

Do architektonického ateliéru v Třebíči (www.darchitekti.cz) hledáme kolegu, stavebního projektanta. Práce na zajímavých a smysluplných zakázkách. Flexibilní pracovní doba. Děláme zakázky rezidenční, komerční i veřejné, od interiéru až po územní studie. Nástup možný od 1.2.2020 nebo dle domluvy.

POŽADAVKY
- VŠ či SŠ stavebního či architektonického směru
- dobrá znalost ArchiCADu
- odpovědný přístup k práci, samostatnost a komunikativnost
- zápal pro obor
- výhodou je praxe v oboru, ŘP sk. B, znalost rozpočtování
NÁPLŇ PRÁCE

29.11.2019 - 11:10
739 037 932, kosulicova@central-group.cz
Radka Košuličová

Pojďte s námi stavět novou Prahu! V CENTRAL GROUP máme vlastní stabilní oddělení projekce technické infrastruktury. Výhodou toho je možnost sdílení zkušeností mezi kolegy, bezprostřední kontakt s našimi architekty, kolegy z inženýringu a zpětná vazba při samotné realizaci. Nyní hledáme nového kolegu se zkušenostmi v oblasti projektování inženýrských sítí.

Vaší náplní práce bude zejména:

*tvorba projektů inženýrských sítí ve všech stupních (studie, územní rozhodnutí, stavební povolení, realizace stavby)
*koordinace projektů inženýrských sítí s ostatními profesemi;