ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Webinář - Nestmelené podkladní vrstvy podle nové ČSN 73 6126-1

Verze pro tiskVerze pro tisk
Přednášející:
Ing. Jan Zajíček
  
Anotace:

Seminář/webinář je zaměřen na revizi ČSN 73 6126-1, do které byly promítnuty zkušenosti s jejím používáním za dobu více jak 10 let a zrušení národní přílohy v ČSN EN 13285.

Cílem revize též bylo otevřít cestu k lepšímu využívání místních materiálů a recyklátů. Dále jsou prezentovány aktuální problémy při provádění a kontrole nestmelených směsí a vrstev.

  
Program: 
 
Datum konání:2. 10. 2019
Čas konání:od 9 hod. (délka tvrvání cca 4 hod.)
Organizační garant:Petr Javorik, tel.: 227 090 218, e-mail: webmaster@ckait.cz
 
Adresa: internetový odkaz bude zaslán na váš email den před konáním (proto je email při přihlášení povinný) 
Technické požadavky:
Datová linka: >1 Mb/s
Webový prohlížeč: podpora(přehrávání) HTML5.
Reproduktory/Sluchátka
 

Seminář byl akreditován v rámci projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Účast na semináři je ohodnocena 1 kreditním bodem. Pro členy ČKAIT zdarma. Více informací o semináři naleznete v databázi CŽV.

 
Svoji neúčast na semináři omlouvejte nejpozději den před termínem konání semináře.
Autorizované osobě, která v průběhu kalendářního roku CŽV (leden-prosinec) dosáhne tří neomluvených absencí, nebude od data třetí absence umožněna on-line registrace na akce ČKAIT po dobu následujících 12 měsíců.
 
Přihlášení na SEMINÁŘ!!!!
02.10.2019

Přihlášení

Seznam přihlášených osob
1. 0013390 Ing. Ondřej Machek
2. 0013698 Ing. Petr Odstrčil
3. 0013262 Ing. Jan Husa
4. 0202127 Jan Beneš
5. 1005899 Ing. Petr Kosík
6. 1202243 Ing. Mgr. Radka Kalbáčová
7. 0013328 Ing. Pavel Přibyl
8. 1003541 Ing. Barbora Kopecká
9. 1302330 Petr Chovanec
10. 0013950 Ing. David Friedel
11. 0201258 Jana Přibáňová
12. 0201722 Ing. Jan Setikovský
13. 0201783 Milan Archman
14. 0013583 Ing. Ondřej Prášek
15. 1302329 Ing. Jiří Kuňák
16. 1002118 Ing. arch. et Ing. Jiří Adámek
17. 0100368 Ing. Vladimír Soukup
18. 0602021 Ing. Jiří Bajgar
19. 1102959 Ing. Marek Kawulok
20. 0501177 Martin Cimburek
21. 0008615 Ing. Zdeňka Bolehovská
22. 1005313 Bc. Lýdia Regéciová
23. 1102625 Ing. Jana Grygerová Hellebrandová
24. 1006818 Ing. Ilja Březina
25. 1300486 Ing. Marek Hasoň
26. 0102299 Ing. Michal Šedivý
27. 0100069 Ing. Lubomír Hlom
28. 0011251 Ing. Ivana Laštovková
29. 1005530 Ing. Tomáš Petr
30. 0012420 Ing. Jiří Hoke
31. 1004684 Ing. Lenka Hrabcová
32. 0101564 Ing. Marcela Pávková
33. 1005887 Ing. Miloš Petr
34. 0501081 Ing. Petr Štěpánek
35. 0400105 Ing. Jiří Vaněček
36. 0008578 Ing. Jiří Mantlík
37. 0301387 Ing. Martin Haueisen
38. 0100028 Ing. Pavel Douša
39. 0012706 Ing.Bc. Lucie Dvořáková
40. 0602465 Ing. Filip Eichler Ph.D.
41. 1102569 Ing. Dagmar Klajmonová
42. 0013761 Ing. Petr Fojt
43. 0602590 Martin Toms
44. 1003636 Ing. Vladimír Fouček
45. 0014013 Ing. Stanislav Melichar
46. 0301382 Bc. Zdeněk Sopr
47. 0602563 Ing. Jan Sekanina
48. 1103769 Ing. Michal Pavelka
49. 0012532 Ing. Radek Hrma
50. 1002627 Ing. Ladislav Konečný
51. 1302282 Ing. Martin Šeďa
52. 1103648 Ing. Martin Staněk
53. 0012255 Ing. Olga Lusková
54. 1300815 Ing. Helena Malíková
55. 0602504 Ing. Martin Hynek
56. 0602603 Ing. Tomáš Pospíšil
57. 0602702 Ing. Pavel Vokřál
58. 1006257 Ing. Luděk Matyáš
59. 1004864 Ing. Milan Cifr
60. 1006692 Ing. Radoslav Pučálka
61. 3000218 Ing. Miroslava Stašová
62. 3000186 Ing. Róbert Lenčucha
63. 1300825 Ing. Radomír Prokeš
64. 0102490 Ing. Ondřej Kokeš
65. 1006621 Ing. Miroslav Patočka
66. 1003663 Ing. Peter Štefančík
67. 0013197 Ing. Jana Křivánková
68. 1201150 Ing. Milan Marcinov
69. 0600006 Ing. Vladimír Janda
70. 1302034 Daniel Boucník
71. 0601281 Ing. David Pauzar
72. 3000268 Ing. Mário Kopas
73. 1006000 Ing. Miroslav Sukup
74. 1004614 Ing. Jaromír Skoupil Ph.D.
75. 1103906 Ing. Pavel Hanyk
76. 1103753 Ing. Jana Kalužíková
77. 0202050 Ing. Tomáš Kadeřábek
78. 0602712 Ing. Karel Hausvater
79. 0009156 Ing. Pavla Tomíčková
80. 1200636 Ing. Karel Grabovský
81. 0301461 Ing. Radoslav Zach
82. 1202270 Ing. Tomáš Pumprla
83. 0013590 Ing. Stanislav Mastný
84. 0300925 Ing. Luděk Kadlec
85. 0401981 Ing. Václav Marvan
86. 0500915 Ing. Stanislav Koleník
87. 0401142 Milan Strauss
88. 0200394 Ing. Jiří Fencl
89. 1103763 Ing. Kateřina Šípková
90. 1005942 Ing. Roman Jirásek
91. 1101358 Ing. Libor Vlk
92. 1102355 Ing. Iveta Dřevjaná
93. 0501252 Ing. Filip Kučera
94. 0012653 Ing. Milan Kodet
95. 0602651 Ing. Jana Bulenová
96. 1400640 Oldřich Havlíček DiS.
97. 0301442 Pavel Kapička
98. 0101525 Milan Blažek
99. 0101990 Ing. Jiří Hovorka
100. 0102099 Pavel Dvořák
101. 1302336 Lukáš Horák
102. 1102365 Ing. Petr Mičulka
103. 0102359 Bc. Josef Maroušek
104. 0010401 Igor Stařecký
105. 0006112 Ing. František Štáfek CSc.
106. 1201828 Pavel Háněl
107. 1004615 Ladislav Marek
108. 0010058 Ing. Martin Nečas
109. 0100046 Ing. Zdeněk Trávníček
110. 0100070 Ing. Josef Maroušek
111. 0012090 Ing. Ivana Vrzalová
112. 0500698 Ing. Josef Kukal
113. 0401707 Radek Strial
114. 1006557 Ing. Martin Nádeníček
115. 0701279 Petr Janoš
116. 0202138 Ing. Michal Ptáčník
117. 1103338 Ing. Ivo Masárech
118. 1202264 Ing. Petr Smítal
119. 1201985 Ing. Tomáš Fojtík
120. 1201169 Miloslav Svozil
121. 0202046 Ing. Václav Peřina
122. 0201509 Václav Fiala
123. 0501332 David Senohrábek DiS.
124. 0700884 Ing. Aleš Hřib
125. 1006366 Ing. Jiří Grošek
126. 0402451 Petr Kapic
127. 1006659 Ing. Pavel Guráň
128. 0300922 Ing. Olga Havlíková
129. 0005059 Hynek Čvančara
130. 0009887 Ing. Vladimír Koníček
131. 0401875 Ing. Lubomír Plíva
132. 0201002 Otta Bartůněk
133. 0011908 Ing. Štěpán Mazánek
134. 1004555 Martin Hofírek
135. 1102804 Ing. Petr Kolařík
136. 1102799 Ing. Barbora Marenčáková
137. 0201573 Monika Klimentová
138. 0013048 Ing. Tomáš Kaplan
139. 0102015 Ing. Martin Hejl