ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Webinář - Zděné konstrukce – navrhování zděných staveb v prostředí Eurokódu 6

Verze pro tiskVerze pro tisk
Přednášející:
Ing. Luděk Vejvara, Ph.D., Katedra mechaniky Fakulty aplikovaných věd na Západočeské univerzitě v Plzni, předseda oblasti ČKAIT Plzeň
  
Anotace:Navrhování zděných konstrukcí, omezení a doporučení pro statický návrh a projektové řešení
  
Program:
  1. Technické parametry nejvíce užívaných zděných prvků
  2. Modelování konstrukce a styk stěna/strop
  3. Navrhované detaily a doporučení k řešení zděné konstrukce
  4. Legislativní podmínky a předpisy pro projektování
  5. Ukázky výpočtů, diskuze
 
Datum konání:26.9.2019
Čas konání:14:00 – 18:00 hod.
Organizační garant:Petr Javorik, tel.: 227 090 218, e-mail: webmaster@ckait.cz
 
Adresa: internetový odkaz bude zaslán na váš email den před konáním (proto je email při přihlášení povinný) 
Technické požadavky:
Datová linka: >1 Mb/s
Webový prohlížeč: podpora(přehrávání) HTML5.
Reproduktory/Sluchátka
 

Seminář byl akreditován v rámci projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Účast na semináři je ohodnocena 1 kreditním bodem. Pro členy ČKAIT zdarma. Nabídka teplého a studeného nápoje je v režii výboru OK.

 
Svoji neúčast na semináři omlouvejte nejpozději den před termínem konání semináře.
Autorizované osobě, která v průběhu kalendářního roku CŽV (leden-prosinec) dosáhne tří neomluvených absencí, nebude od data třetí absence umožněna on-line registrace na akce ČKAIT po dobu následujících 12 měsíců.
 
26.09.2019

Přihlášení

Seznam přihlášených osob
1. 0101848 Ing. Pavel Vyskočil
2. 0100368 Ing. Vladimír Soukup
3. 1003920 Ing. Pavel Rotrekl
4. 0012431 Ing. Jan Moták Ph.D.
5. 1006758 Ing. Petr Klimeš
6. 0701615 Ing. Tomáš Navrátil
7. 0013390 Ing. Ondřej Machek
8. 0501319 Ing. Pavel Nechanický
9. 0012012 Ing. Ondřej Klečka
10. 1102551 Ing. Pavel Kyška
11. 1005313 Bc. Lýdia Regéciová
12. 0013889 Ing. Jaromír Hadrava
13. 0013969 Ing. Petr Janeček
14. 1103006 Ing. Martin Fusek
15. 0014048 Ing. Kateřina Kalapírová
16. 0014134 Ing. Roman Skalický
17. 1103405 Ing. Petr Chroboček
18. 0012143 Ing. Roman Kliment
19. 0013195 Ing. Lukáš Loudil
20. 0013847 Ing. Jaroslav Pekař
21. 0013063 Ing. Stanislav Kozák
22. 0011841 Ing. Eliška Mazancová
23. 0013219 Ing. Mária Vaňková
24. 0010910 Ing. Dita Hejzlarová
25. 1302326 Ing. Radek Olšák
26. 1400293 Ing. Jiří Příhoda
27. 0012532 Ing. Radek Hrma
28. 0013385 Ing. Miroslav Drázský
29. 0010502 Ing. Jaroslav Jankovský
30. 0010293 Petr Pospíchal
31. 0013967 Ing. Martin Míšek
32. 0011285 Ing. Jan Čadílek
33. 0012490 Ing. Petr Duník
34. 0013465 Ing. Václav Luzar
35. 0012566 Ing. Jan Prokop
36. 0008772 Ing. Jan Šilhavý
37. 0010760 Ing. Petr Bílek
38. 0009672 Ing. Michal Rulc
39. 0014003 Ing. Jakub Kadlec
40. 0013022 Ing. Jakub Vaněk
41. 0008397 Ing. Vít Sekyra
42. 0012916 Ing. Petr Šandera
43. 0011044 Jakub Killnar
44. 1302453 Ing. Roman Jelínek
45. 0013825 Ing. Johana Hanulíková
46. 0007371 Ing. Pavel Kuděj
47. 0006112 Ing. František Štáfek CSc.
48. 0013429 Ing. Markéta Šedivá
49. 0013134 Ing.arch. Lenka David
50. 0004919 Ing. Petr Unger
51. 0014021 Ing. arch. Martin Tichý
52. 0013362 Pavel Rückl
53. 0005420 Ing. Pavel Melicher
54. 1001247 Ing. Miroslav Bém
55. 0003745 Stanislav Kolář
56. 0701462 Ing. Lea Trestrová
57. 1004229 Ing. Milan Štukavec MSc., Ph.D. MBA
58. 0000538 Ing. Marcel Vojanec
59. 0004326 Ing. Josef Spour
60. 0007492 Ing. Petr Lukáš
61. 0009590 Ing. Alexandr Šmíd
62. 0002869 Ing. Václav Sekyra
63. 0000809 Ing. Jan Šanda
64. 0000806 Ing. Josef Procházka CSc.
65. 1101197 Ing. František Šindýlek
66. 0009416 Ing. Jiří Herzman
67. 1300486 Ing. Marek Hasoň
68. 0000863 Ing. Josef Prošek
69. 0009643 Ing. Jaromír Brunhofer
70. 1004280 Ing. Adam Kurdík
71. 1006288 Ing. Tomáš Chovanec
72. 0009183 Ing. Pavel Minář
73. 0010633 Ing. Jan Vacík
74. 0000836 Pavel Jenčík
75. 0002131 Ing. Zdeněk Kettner
76. 1103731 Ing. Dušan Halama
77. 1003856 Ing. Martin Koráb
78. 1201494 Ing. Pavel Rada
79. 1104100 Ing. Jiří Němec
80. 0201147 Ing. Karel Eliášek
81. 1004424 Ing. Milan Pokorný
82. 1001087 Ing. Zdeňka Jabůrková
83. 1103689 Ing. Zdeněk Kostka
84. 0202273 Ing. Petr Šneberger
85. 0701233 Ing. Zdeněk Burkoň
86. 1006000 Ing. Miroslav Sukup
87. 0602712 Ing. Karel Hausvater
88. 1005267 Zdeněk Zbořil
89. 0500227 Ing. Stanislav Říha
90. 1006672 Ing. Radim Holub
91. 0701568 Pavel Hemerka
92. 1002118 Ing. arch. et Ing. Jiří Adámek
93. 0003311 Ing. Miloslav Tůma
94. 1005839 Ing. Jana Pražáková
95. 1102620 Ing. Petr Lindovský Ph.D.
96. 1103338 Ing. Ivo Masárech
97. 1201239 Ing. Michal Janík
98. 1201169 Miloslav Svozil
99. 0102278 Ing. Tomáš Tourek
100. 1200070 Ing. Martin Janeček
101. 1201515 Ing. Kamil Skala
102. 1400558 Ing. Tomáš Dvořák
103. 0701578 Ing. Pavel Doležal
104. 0700040 Ing. Tomáš Doleček
105. 0700252 Ing. Miroslav Stejskal
106. 0700576 Ing. František Češka
107. 0701499 Ing. Jana Vogelová
108. 1003308 Ing. Petr Češka
109. 0700931 Ing. Ivan Šemík
110. 0701088 Josef Smolař
111. 0701229 Ing. Martin Vašina
112. 1302049 Ing. Vojtěch Šrámek
113. 1202101 Ing. Petr Maňásek Ph.D.
114. 0101830 Ing. Martin Kačer
115. 0102458 Ing. Ondřej Vlk
116. 0013935 Ing. Josef Zikeš
117. 0101474 Ing. Zdeněk Bláha
118. 1005882 Ing. Martin Klíma
119. 0102484 Roman Pivoňka
120. 1005840 Ing. Pavel Ćmiel
121. 1103910 Ing. Jiří Mašek
122. 0701265 Jiří Mojžíš
123. 0701592 Ing. František Roušar
124. 1006824 Ing. et Ing. Tomáš Vrána
125. 1004081 Ing. Martin Hlavoň
126. 0102419 Michal Voldřich
127. 1302467 Ing. Michal Křížek