ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Termínová listina - Plzeň

Formát: 2019-09-20
Formát: 2019-09-20

VELETRH: FOR ARCH 2019

Veletrh FOR ARCH 2019 zaostří na chytrá města i na bezpečnost, důležitý prvek kvality života. 

Webinář - Zděné konstrukce – navrhování zděných staveb v prostředí Eurokódu 6

Přednášející:Ing.

Pozvánka na studijní cestu s ČKAIT Plzeň a cestovní kanceláří Toulky Evropou do Vídně, itinerář a cestovní smlouva

Oblastní kancelář Plzeň
Rádi bychom vás, vaše rodinné příslušníky či přátele pozvali s námi se inspirovat ŽIVOTNÍM STYLEM ve Vídni: Vybrali jsme podnětné přestavby celých čtvrtí, abychom poznali, jak se dá žít příjemně, úsporně a chytře: Jak chtějí žít ve Vídni (viz příloha) v termínu 27. – 29. 9. 2019, pátek - neděle Itinerář naleznete v přiloženém souboru vč. smlouvy. Navazujeme na úspěšnou studijní cestu, kterou již v r. 2018 absolvovala pracovní skupina ČKAIT pro energetickou efektivitu a udržitelnost.

Webinář - Správní řád v aplikační praxi stavebních úřadů

Přednášející:JUDr. Eva Kuzmová  Anotace:Seminář/webinář poskytne komplexní přehled dané problematiky, a to od zahájení řízení u stavebního úřadu, přes jeho průběh, až po vydání konečného rozhodnutí včetně možnosti obrany.

Webinář - Zádržné systémy proti pádu osob

Přednášející:Ing.

Odborná přednáška CŽV OK Plzeň 1. 10. 2019 na téma: "Technologie provádění a kontrola výkopů a zásypů rýh pro inženýrské sítě ve vozovkách pozemních komunikací"

Oblastní kancelář Plzeň
Bližší informace naleznete na: http://www.ckait.cz/staveduk/3381523. Přihlašujte se prosím prostřednictvím této termínové listiny. Celková kapacita:  70

Webinář - Nestmelené podkladní vrstvy podle nové ČSN 73 6126-1

Přednášející:Ing. Jan Zajíček  Anotace:Seminář/webinář je zaměřen na revizi ČSN 73 6126-1, do které byly promítnuty zkušenosti s jejím používáním za dobu více jak 10 let a zrušení národní přílohy v ČSN EN 13285.

Webinář - Průzkumné práce a jejich vliv na projektovou přípravu stavebních úprav RD

Přednášející:Ing. Martin Perlík, autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro úpravy domů, 1. místo Živnostník roku hl. m.

Webinář - Požární bezpečnost staveb

Přednášející:plk. Ing. Michal Valouch – odbor stavebně technické prevence, MV-GŘ HZS ČRdoc. Ing.

Webinář - Veřejnoprávní smlouvy nahrazující územní rozhodnutí a stavební povolení + vybrané problémy ze stavebního práva

Přednášející:JUDr. Eva Kuzmová  Anotace:Komplexní přehled dané problematiky od zjednodušených postupů spočívajících v uzavření veřejnoprávních smluv nahrazujících územní rozhodnutí a stavební povolení, přes způsoby získání informací od stavebního úřadu.