ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Termínová listina - Jihlava

Formát: 2017-08-19
Formát: 2017-08-19

VELETRH - FOR ARCH 2017

Zveme Vás na 28. mezinárodní veletrh FOR ARCH 2017, který se koná na výstavišti PVA EXPO, Praha 9-Letňany.

Technologické fórum 2017 na veletrhu FOR ARCH

Letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH představí novinku v podobě jednodenního TECHNOLOGICKÉHO FÓRA za účasti předsedy ČKAIT Ing. Pavla Křečka, na němž se investoři, projektanti, architekti, developeři i zástupci samosprávy a realizačních firem budou moci seznámit s nejnovějšími technologickými trendy a produkty. Pozornost bude zaměřena na novelu stavebního zákona, chytré budovy a města, včetně problematiky získání odpovídajících dotačních titulů.

Křižovatky architektury 2017

Zveme vás na 9. ročník Křižovatek architektury v Praze.Může architektura měnit svět?Špičkový mexický architekt Alberto Kalach přijal pozvání do Prahy. Alberto Kalach je znám svým nekompromisním přístupem k problematice ekologie a krajiny. Tvoří domy v souzvuku s přírodou, pracuje s vodou, uvědomuje si její úbytek a navrhuje řešení. Zabývá se i problematikou územního plánování.

PROPAMÁTKY

V letošním roce se uskuteční jubilejní 10. ročník konference PROPAMÁTKY – obnova a využívání staveb. Mezioborová konference se uskuteční ve dnech 9. a 10. listopadu v Havlíčkově Brodě. Čtvrteční odborná část se odehraje v budově Staré radnice, na pátek pak bude připraven doprovodný program. Okruhy odborného programu zahrnou historický vývoj radničních budov u nás, jejich architektonické kvality či zapojení do urbanismu města. Zazní ale také informace o možnostech jiného využití těchto staveb včetně konkrétní podoby a vzniku nových městotvorných kvalit a způsobů financování.