ČESKÁ KOMORA AUTORIZOVANÝCH INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ ČINNÝCH VE VÝSTAVBĚ
CZ EN

Termínová listina - Liberec

Formát: 2018-07-19
Formát: 2018-07-19

Dovolená v oblastní kanceláři Liberec.

Oblastní kancelář Liberec
Ve dnech 9. - 20. 7. 2018 bude kancelář v Liberci uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.

VELETRH: FOR ARCH 2018

Středisko vzdělávání a informací ČKAIT Vás zve na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, který se koná v termínu 18. – 22. září 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA (Praha 9-Letňany).

KONFERENCE: TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: investice_technologie

Zahajovací konferencí mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH  je konference TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: investice_technologie. Program konference, pokyny k registraci a aktuální informace naleznete na stránkách Fóra. 

Seminář CžV - 25.9.18 - Impregnace konstrukčního dřeva.

Oblastní kancelář Liberec
Název vzdělávacího programu: Impregnace konstrukčního dřeva Přednášející: RNDr. Leo Bukovský, Bochemie wood care s. r. o., Bohumín Hlavní odborné téma: Proč nepodceňovat při novostavbách a rekonstrukcích nejen dřevěných objektů prevenci proti napadení škůdci již ve fázi projekční přípravy. Jaký je vývoj evropské legislativy v oblasti impregnace dřeva. Co vše brát v úvahu při výběru impregnačních prostředků sloužících k ochraně dřeva. Datum od: 25.09.2018 Začátek akce: 12.00 h Místo konání: učebna SPŠ stavební Liberec Ulice: Sokolovské náměstí 14, Liberec. Celková kapacita:  50

Seminář CžV - 16.10.18 - Zelené střechy - zkušenosti z praxe.

Oblastní kancelář Liberec
Název vzdělávacího programu: Zelené střechy - zkušenosti z praxe. Přednášející: Bc. Josef Vokál, ACRE, spol. s r. o., Praha Odborný garant: Ing. Dagmar Vojtíšková Hlavní odborné téma: 1. Zkušenosti z realizací "Zelených střech" v České republice. 2. Praktické příklady včetně doporučení pro navrhování a realizaci staveb. Datum: 16.10.2018 Začátek akce: 12.00 h Místo konání: přednáškový sál Technické univerzity Liberec Ulice: Studentská 2, Liberec.

Seminář CžV - 13.11.18 - Nové mapové a geografické podklady pro projektování.

Oblastní kancelář Liberec
Název vzdělávacího programu: Nové mapové a geografické podklady pro projektování Přednášející: Mgr. Barbora Jeřábková, Zeměměřičský úřad Praha Odborný garant: Ing. Karel Brázdil, CSc. Hlavní odborné téma: Celková kapacita:  50