Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Nová rámcová smlouva s T-Mobile

Nová rámcová smlouva s T-Mobile

Od 1. srpna 2021 je účinná nová rámcová smlouva mezi ČKAIT a T-Mobile Czech Republic, a.s. (TMCZ), její platnost je opět 2 roky a nabízí pro členy ČKAIT možnost zařadit do T-Mobile benefit až 5 mobilních telefonních čísel. Na výběr jsou nové tarify, vyšší a neomezené datové limity a celkově nižší ceny. Nová rámcová smlouva má stejné číslo jako smlouva minulá 40114135223, což je zároveň číslo T-Mobile benefit pro členy ČKAIT - https://www.t-mobile.cz/benefit

Na konci roku 2022 T-Mobile zrušil všechny své staré tarify a zavedl nové. Tato změna se týkala všech zákazníků T-Mobile a tudíž i členů ČKAIT zařazených do T-Mobile Benefit. T-Mobile nastavil všem tarif z portfolia nové generace tarifů tak, aby se datové a hlasové limity lišily co nejméně. Pokud nově nastavený tarif z jakéhokoli důvodu zákazníkovi nevyhovoval, mohl si nastavit jiný tarif z nové generace. Aktuální tarify nové generace včetně cenových podmínek najdete v příloze, dostupné po přihlášení.

Uživatelé doplňkových služeb TMCZ např. T-Mobile televize, pevný internet (ADSL), chytré auto aj. (nepočítají se do 5 účastnických smluv) mohou získat další slevu v rámci výhod Magenta. O výhodách Magenta vás informují na značkových prodejnách TMCZ.

01. 08. 2021