Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Nová rámcová smlouva s T-Mobile

Nová rámcová smlouva s T-Mobile

Od 1. srpna 2021 je účinná nová rámcová smlouva mezi ČKAIT a T-Mobile Czech Republic, a.s. (TMCZ), její platnost je opět 2 roky a nabízí pro členy ČKAIT možnost zařadit do T-Mobile benefit až 5 mobilních telefonních čísel. Na výběr jsou nové tarify, vyšší a neomezené datové limity a celkově nižší ceny. Nová rámcová smlouva má stejné číslo jako smlouva minulá 40114135223, což je zároveň číslo T-Mobile benefit pro členy ČKAIT - https://www.t-mobile.cz/benefit

Stávající uživatelé budou muset změnit používané tarify, protože tarify (T30, T80 ...) u operátora zaniknou po uplynutí 3 měsíců od nabytí účinnosti. V nabídce jsou nyní veřejně dostupné tarify (Můj Tarif) s vyjednanou množstevní slevou. Pro nové zájemce z řad členů ČKAIT již není povinné nové telefonní číslo, jen uzavřou na značkové prodejně TMCZ účastnickou smlouvu na své jméno a rodné číslo nebo identifikační číslo (obě varianty jsou možné), požádají o zařazení do T-Mobile benefit pro členy ČKAIT a ČKAIT po ověření člena schvaluje zařazení čísla do programu. Ceník T-Mobile benefit pro členy ČKAIT si můžete stáhnout po přihlášení.

Tarify Můj Tarif: princip nových tarifů Můj tarif je, že se skládají z jedné hlasové a jedné datové části – budu-li chtít nahradit např. T160 (neomezený tarif s 3 GB dat) složím si Můj tarif M + 3 GB dat z Můj tarif datová část. Kombinovat hlasovou část a datovou část lze libovolně a je tak možné si poskládat tarif na míru.

Uživatelé doplňkových služeb TMCZ např. T-Mobile televize, pevný internet (ADSL), chytré auto aj. (nepočítají se do 5 účastnických smluv) mohou získat další slevu v rámci výhod Magenta. O výhodách Magenta vás informují na značkových prodejnách TMCZ.

01. 08. 2021