Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Nová rámcová smlouva s T-Mobile

Nová rámcová smlouva s T-Mobile

Od 1. listopadu 2023 je účinná nová rámcová smlouva mezi ČKAIT a T-Mobile Czech Republic, a.s. (TMCZ), její platnost je opět 2 roky a nabízí pro členy ČKAIT možnost zařadit do T-Mobile benefit opět až 5 mobilních telefonních čísel. Na výběr jsou stejné hlasové i datové tarify. Podařilo se vyjednat nižší cenu u nejvyužívanějšího tarifu, což je tarif s neomezeným voláním a SMS s 1 GB dat. U ostatních se podařilo, při současném zdražování, ceny zachovat stejné. Nová rámcová smlouva má stejné číslo jako smlouva minulá 40114135223, což je zároveň číslo T-Mobile benefit pro členy ČKAIT - www.t-mobile.cz/benefit/ckait

K volání lze využít i tarify Internet 5 GB, 12 GB, neomezeně. Volání v podnikové síti (na všechny zařazené uživatele) je zdarma a 1 minuta do všech sítí v ČR stojí 2,24 Kč. Tato varianta je vhodná pro uživatele s nižším voláním, nebo uživatele, kteří chtějí být jen na příjmu a na ostatní služby využívají data. V takovém případě je tarif Internet 5 GB nejlevnější volbou.

Při zachování tarifů nemusí stávající uživatel programu nic měnit, operátor změnu podmínek nastaví sám. Aktuální cenové podmínky najdete v příloze, dostupné po přihlášení.

Uživatelé doplňkových služeb TMCZ např. T-Mobile televize, pevný internet (ADSL), chytré auto aj. (nepočítají se do 5 účastnických smluv) mohou získat další slevu v rámci výhod Magenta. O výhodách Magenta vás informují na značkových prodejnách TMCZ.

01. 11. 2023