Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Oblastní kanceláře

Kancelář Komory

Sokolská 1498/15, 120 00 Praha 2
ckait@ckait.cz
227090111

Oblastní kancelář Brno

Vrchlického sad 1962/2, 602 00 Brno
brno@ckait.cz
+420 545 574 310; 734 612 789
Blansko, Brno, Brno-venkov, Břeclav, Vyškov, Znojmo, Hodonín

Oblastní kancelář České Budějovice

Staroměstská 1505/1, 370 04 České Budějovice
cb@ckait.cz
+420 386 352 881
České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Tábor, Strakonice

Oblastní kancelář Hradec Králové

Jižní 870/2, 500 03 Hradec Králové
hradeckralove@ckait.cz
+420 495406590, 724035703
Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Oblastní kancelář Jihlava

Seifertova 1815/43, 586 01, Jihlava
jihlava@ckait.cz
+420 567 331 315, 731670259
Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč

Oblastní kancelář Karlovy Vary

Penzion HESTIA, Stará Kysibelská 602/45, 360 01 Karlovy Vary
karlovyvary@ckait.cz
+420 353234634
Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Oblastní kancelář Liberec

8. března 20/12, 460 05 Liberec
liberec@ckait.cz
+420 485 107 187
Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Oblastní kancelář Olomouc

Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc
olomouc@ckait.cz
+420 585 227 097, 704 336 996
Olomouc, Prostějov, Přerov, Jeseník, Šumperk

Oblastní kancelář Ostrava

28.října 2663/150, 702 00 Ostrava
ostrava@ckait.cz; ostrava-seminare@ckait.cz
+420 555 508 432
Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Bruntál

Oblastní kancelář Pardubice

Masarykovo náměstí 1544, 530 02 Pardubice
pardubice@ckait.cz
+420 466 512 241
Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Oblastní kancelář Plzeň

Hřímalého 2464/37, 301 00 Plzeň
plzen@ckait.cz
+420 734 860 963 (tajemník), +420 377 464 547 (předseda)
Domažlice, Klatovy, Plzeň m., Plzeň jih, Plzeň sever, Rokycany, Tachov

Oblastní kancelář Praha

Sokolská 1498/15, 120 00 Praha 2
praha@ckait.cz
+420 227090121
Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Mělník, Nymburk, Praha hl. m., Praha východ, Praha západ, Příbram, Rakovník

Oblastní kancelář Ústí nad Labem

Mírové náměstí 1/1, 400 01 Ústí nad Labem
usti@ckait.cz
+420 475 220 137; 736 781 973
Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Oblastní kancelář Zlín

nám. T. G. Masaryka 1281, 760 01 Zlín
zlin@ckait.cz
+420 577 431 318
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín