Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Seminář CŽV - Odborná diskuze

Seminář CŽV - Odborná diskuze

Odborná diskuze se zástupci magistrátu - odboru stavebního, odboru dopravy a územního rozvoje, odboru životního prostředí, Hasičského záchranného sboru, Krajské hygienické stanice,...
Program akce:
Požadavky stavebních úřadů a některých dotčených orgánů statní správy souvisejících s povolováním staveb.
Odpovědi na dotazy autorizovaných osob při výkonu vybraných činností ve výstavbě.
Příklady z praxe.

Místo konání:
Magistrát města Olomouce, Hynaisova 10, Olomouc
Začátek:
14:00 hod.
Přednášející:
pracovníci MMOl a dalších dotčených orgánů státní správy

Termín
Celková kapacita
100
Seznam přihlášených osob - počet volných míst 22
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 1201263 Ing. Jana Černá
2 1201214 Ing. Jiří Kožušníček
3 1200129 Ing. Jiří Otrusina
4 1201979 Ing. Jan Březina
5 1201629 Ing. Ivo Hejtman
6 1201630 Ing. Jiří Procházka
7 1202270 Ing. Tomáš Pumprla
8 1201324 Ing. Stanislav Pecha
9 1201795 Ing. Pavel Malenda
10 1201826 Ing. Jiří Sotolář
11 1202264 Ing. Petr Smítal
12 1201908 Ing. Linda Smítalová
13 1201211 Ing. Michal Majer
14 1200413 Ing. Martin Říha
15 1201354 Ing. Lenka Zapletalová
16 1200467 Ing. Jiří Trnka
17 1201190 Jarmila Divišová
18 1201176 Ing. Jiří Zatloukal
19 1202000 Ing. Zdeněk Vitásek
20 1201976 Ing. Jan Langer
21 1202111 Ing. Rostislav Grebík
22 1201484 Ing. Jaroslav Mádr
23 1200692 Ing. František Zajíček
24 1202283 Ing. Čestmír Rochovanský
25 1200414 Ing. Jan Zbořil
26 1200296 Ing. Ivo Hrdlička
27 1202124 Jan Jakeš DiS.
28 1202254 Jaroslav Vrána
29 1200070 Ing. Martin Janeček
30 1200454 Ing. Milan Švábeník
31 1200715 Ing. Miroslav Karel
32 1201738 Ing. Zdeněk Kadlčík
33 1200604 Ing. František Babica
34 1001008 Ing. Zdeněk Juráček
35 1201281 Ing. Pavel Grohmann
36 0002550 Ing. Zdeněk Schotli
37 1201244 Ing. Pavel Psota
38 1201220 Ing. Marta Halámková
39 1200096 Ing. Jiří Hlavizna
40 1200656 Alois Večeřa
41 1200456 Ing. František Hušek
42 1202030 Ing. Jan Gažar
43 1201818 Ing. Tomáš Tužín
44 1201138 Ing. Libor Blaťák
45 1201995 Ing. et Ing. Filip Brtna
46 1201352 Ing. Jiří Krátký
47 0601823 Ing. Petr Molnár
48 1200155 Ing. Josef Křupka
49 1201310 Jindřiška Schmidtová
50 1201537 Ing. Květoslav Majda
51 1202229 Ing. Michal Doležel
52 1200973 Ing. Jindřich Hlaváč
53 1200613 Vlastimil Přidal
54 1301915 Ing. Michal Rozkošný
55 1200007 Ing. Jaromír Vrba CSc.
56 1201436 Ing. Radim Špaček
57 1200056 Ing. Zdeněk Rozsypal
58 1200896 Ing. Jiří Motal
59 1202086 Jakub Nepožitek
60 1201708 Ing. Lukáš Zimmermann
61 1200950 Daniel Ludín
62 1200046 Ing. Vladimír Šťastný
63 1202178 Ing. Pavel Klega
64 1201593 Ing. Ivo Vzatek
65 1201199 Ing. Petr Kurejko
66 1202285 Ing. Petr Slouka
67 1201878 Ing. Marek Brejcha
68 1201544 Ing. Petr Lavrenčík
69 1201845 Michal Kraus
70 1200532 Ing. Petr Szabo
71 1201488 Ing. Jiří Štěpánek
72 1201866 Ing. Jitka Meixnerová
73 1201237 Ing. Kamil Ganzar
74 1201678 Ing. Bc. Josef Velešík
75 1200808 Ing. Jan Drábek
76 1200151 Ing. Petr Křenek
77 1201293 Ing. Josef Fixa
78 1201920 Ing. Patrik Zdařil