Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Eaton Tour 2015 - Volba jisticích a spínacích přístrojů

Eaton Tour 2015 - Volba jisticích a spínacích přístrojů

Pořadatel

Druh akce
seminář
Trvání
5
Určeno pro: cílová skupina (projektanti, studenti…)
elektrotechnici, projektanti, revizní technici
Doprovodné výukové materiály (sborník, CD…)
tištěné přednáškové materiály
Počet bodů
1.0
Archiv
Ne
Přednášející (jméno)
Ing. František Štěpán, Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Přednášející (pracoviště)
Ing. František Štěpán, Eaton Elektrotechnika s.r.o., Ing. Jiří Horák, metodik L.P.Elektro, Karel Špaček, Eaton Elektrotechnika s.r.o., Ing. Michal Zajíček, Eaton Elektrotechnika s.r.o., Jan Marek, Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Hlavní odborné téma – program akce
Volba jisticích a spínacích přístrojů, selektivita, vypínací charakteristiky jističů pro zajištění selektivity, nastavení vypínacích charakteristik - správný výběr spínacích a jisticích přístrojů nízkého napětí.
Návrh jisticích a spínacích prvků pro elektronické spouštění motorů - požadavky na jištění a celkový návrh motorového vývodu při spouštění moderními zařízeními jako jsou například frekvenční startéry DE1. Nařízení EU 2009/125/EC na návrh standardních jisticích a spínacích přístrojů v případech využití elektromotorů s různými kategoriemi účinnosti dle požadavků směrnice EC 640/2009.
Instalační přístroje řady xEffect pro komerční a průmyslové aplikace.
Typ
A
Souhlas se zpoplatněním
ANO

Školení je zaměřeno na volbu jisticích a spínacích přístrojů, selektivitu, vypínací charakteristiky jističů pro zajištění selektivity, nastavení vypínacích charakteristik, návrh jisticích a spínacích prvků pro elektronické spouštění motorů, instalační přístroje řady xEffect pro komerční a průmyslové aplikace.