Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Elektronický formát časopisu Zprávy a informace (Z+i)

Elektronický formát časopisu Zprávy a informace (Z+i)

interní časopis ČKAIT Zprávy a informace vychází 4 x ročně od roku 2007 a každé číslo dostáváte poštou. Poslední anketa na webu Komory ukázala i zájem o elektronický formát. Jestli už také dáváte přednost elektronickému formátu a čtení ve vaší čtečce, tabletu nebo smartfónu, tak pro vás nyní máme připraveno řešení. Místo papírového výtisku vám po vydání čísla pošleme na registrovaný email adresu souboru ve formátu PDF, z níž si číslo do vašeho zařízení bezplatně stáhnete a přečtete. Formát PDF je univerzální a čitelný ve většině zařízení.

Máte-li o elektronický formát zájem, tak napište na email své oblastní kanceláře: členské číslo (7 číslic), emailovou adresu a prohlášení „Místo papírové vydání prosím o zasílání elektronického formátu časopisu Z+i“.
Dovolujeme si Vás upozornit, že časopis Zprávy a informace (Z+i), budete dostávat do konce roku 2013 v tištěné podobě. Od roku 2014 členové, kteří požádali o změnu formy na elektronickou, budou dostávat jenom informaci, kde si můžou časopis Z+i v elektronické podobě stáhnout. Odběratelům elektronického vydání přestaneme posílat papírové vydaní.

11. 09. 2013