Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Mapové podklady - zrušen

Mapové podklady - zrušen

Mapové podklady pro projektování
Program akce:
Mapové podklady a informace k území pro projektování a realizaci staveb dostupné na webu cuzk ( zdarma, za poplatek), informace o existenci inženýrských sítí, průzkumných vrtech, druhy a způsoby využití pozemků atd.

Místo konání:
MVŠO - Bea campus, Tř. Kosmonautů 1288/1, Olomouc
Začátek:
15:00 hod.
Přednášející:
Ing. Karel Brázdil, CSc., ředitel Zeměměřičského úřadu Praha

Termín
Celková kapacita
56
Seznam přihlášených osob - počet volných míst 2
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 1201263 Ing. Jana Černá
2 1201214 Ing. Jiří Kožušníček
3 1200129 Ing. Jiří Otrusina
4 1201515 Ing. Kamil Skala
5 1201979 Ing. Jan Březina
6 1201265 Petr Slezák
7 1202264 Ing. Petr Smítal
8 1201211 Ing. Michal Majer
9 1200413 Ing. Martin Říha
10 1201826 Ing. Jiří Sotolář
11 1202291 Ing. Michal Březina
12 1202182 Ing. Jiří Pavlík
13 1201190 Jarmila Divišová
14 1202000 Ing. Zdeněk Vitásek
15 1201176 Ing. Jiří Zatloukal
16 1201484 Ing. Jaroslav Mádr
17 1201148 Ing. Jiří Parma
18 1200692 Ing. František Zajíček
19 1200414 Ing. Jan Zbořil
20 1201655 Ing. Jiří Skupina
21 1201570 Ing. Zdeněk Němeček
22 1201200 Ing. Jiří Schindler
23 1202265 Ing. Tomáš Valenta
24 1200454 Ing. Milan Švábeník
25 1200715 Ing. Miroslav Karel
26 1201738 Ing. Zdeněk Kadlčík
27 1200958 Stanislav Jaroš
28 1200717 Ing. Roman Augustin
29 0002550 Ing. Zdeněk Schotli
30 1201908 Ing. Linda Smítalová
31 1201244 Ing. Pavel Psota
32 1201524 Ing. Miroslav Jurka
33 1202242 Ing. Jana Valentová
34 1200096 Ing. Jiří Hlavizna
35 1200656 Alois Večeřa
36 1201926 Ing. Mgr. Radka Široká
37 1201354 Ing. Lenka Zapletalová
38 1202009 Ing. Pavel Svoboda
39 1006248 Ing. Miroslav Šatánek
40 1202049 Ing. Vladimír Hirt
41 1202038 Ing. Antonín Novák
42 1201616 Ing. Jiří Suchánek
43 1201818 Ing. Tomáš Tužín
44 1201504 Ing. Vlastimil Šindler
45 1201918 Ing. Petr Pazdera
46 1201831 Ing. Dušan Gadas
47 1202285 Ing. Petr Slouka
48 1201480 Ladislav Pavlíček
49 1200171 Ing. Jaroslav Kolaja
50 1201732 Ing. Arnold Rozehnal
51 1201893 Ing. Petr Sotolář
52 1201678 Ing. Bc. Josef Velešík
53 1201697 Ing. Petr Baroš
54 1001813 Ing. František Borovička