Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Navrhování vozovek - webinář

Navrhování vozovek - webinář

Přednášející:
Ing. Jan Zajíček, ATP servis - zpracovatel a člen týmů zpracovatelů mnoha ČSN a TP, přední odborník v oboru technologie, navrhování a výstavby vozovek

Anotace:
Vysvětlení principu navrhování vozovek, získání vstupních údajů, návrhová metoda podle
TP 170 a její Dodatek (2010), práce s katalogem vozovek a současné problémy.

Program:
1. Vysvětlení principu navrhování vozovek
2. Získání vstupních údajů
3. Návrhová metoda podle TP 170 a její Dodatek (2010)
4. Práce s katalogem vozovek
5. Současné problémy

Místo konání: Dům ČKAIT, posluchárna 1.patro, Sokolská 15, Praha 2

Datum konání: 6.4.2020

Čas konání: 12.00 - 16.00 hodin

Organizační garant: Ing. Ladislav Bukovský, předseda oblasti Praha
Petr Javorík, IT pracovník, tel.: 227 090 218, e-mail: webmaster@ckait.cz

Moderuje: Ing. Komínek

Kontaktní osoba: Miloslava Feřtrová, tajemnice oblasti, tel.: 227 090 128, e-mail: praha@ckait.cz

Přihášenému bude na e-mail den před konáním webináře zaslán internetový odkaz (proto je Váš e-mail při přihlášení povinný).

Technické požadaky:
- Datová linka: > 1Mb/s
- Webový prohlížeč: podpora (přehrávání) HTML 5
- Reproduktory/sluchátka

Svoji neúčast na webináři omlouvejte písemně den před termínem konání. Autorizované osobě, která v průběhu kalendářního roku CZV (leden-prosinec) dosáhne Tři neomluvené absence, nebude od data třetí absence umožněna on-line registrace na dalších 12 měsíců.

Termín
Seznam přihlášených osob
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 0014013 Ing. Stanislav Melichar
2 0013016 Ing. Jan Lahoda
3 0013394 Ing. Ondřej Pavelka
4 0012871 Ing. Michal Němec
5 0014082 Ing. Tomáš Husák
6 0013432 Ing. Jaroslav Beňo Ph.D.
7 0013328 Ing. Pavel Přibyl
8 0008578 Ing. Jiří Mantlík
9 0012876 Ing. Michal Fott
10 0014030 Ing. Michal Rousek
11 0003992 Hana Eglová
12 0011251 Ing. Ivana Laštovková
13 0013123 Ing. Karel Smejkal
14 0007664 Ing. Josef Býšek
15 0011908 Ing. Štěpán Mazánek
16 0013262 Ing. Jan Husa
17 0013324 Ing. Jozef Harčarík
18 0010168 Ing. Zdeněk Fiedler
19 0012892 Ing. Miroslav Kalina
20 0401900 Ing. Ladislav Novák
21 0013761 Ing. Petr Fojt
22 0009820 Ing. Petr Kuba
23 0008615 Ing. Zdeňka Bolehovská
24 0002071 Ing. Martin Vlk
25 0009167 Ing. Martin Bursík Ph.D.
26 0002869 Ing. Václav Sekyra
27 0004919 Ing. Petr Unger
28 0014089 Ing. Prokop Nedbal
29 0012801 Milan Ledvina
30 0201722 Ing. Jan Setikovský
31 0006221 Ing. Svatopluk Sasínek
32 0012875 Bc. Jan Jirsa DiS.
33 0012828 Libor Kapoun
34 0012255 Ing. Olga Lusková
35 0014209 Ing. Martin Kouba
36 0014210 Ing. Jan Svoboda
37 0201783 Milan Archman
38 0301189 Petr Balák
39 0501177 Martin Cimburek
40 1004684 Ing. Lenka Hrabcová
41 0012909 Ing. Jana Abrhamová
42 1005456 Ing. Šárka Vrbová
43 0013806 Ing. Lukáš Rácz
44 1006734 Ing. Miroslav Tobek
45 0009643 Ing. Jaromír Brunhofer
46 0201573 Monika Klimentová
47 0011466 Ing. Filip Hořejší
48 0402147 Sandra Krejčová
49 0301461 Ing. Radoslav Zach
50 0012625 Ing. Filip Jiřičný
51 0008668 Ing. Jindřich Kaas
52 1102799 Ing. Barbora Marenčáková
53 1201778 Ing. Radim Dostál
54 0402293 Ing. Miroslav Kovařík
55 0402411 Ing. Vít Ondráček
56 0014270 Ing. Kateřina Mikšíková Ph.D.
57 1005899 Ing. Petr Kosík
58 1202243 Ing. Mgr. Radka Kalbáčová
59 0014316 Vít Křepinský
60 0013950 Ing. David Friedel
61 1400407 Ing. Libor Novák
62 0402219 Petr Andrejkovič
63 0012559 Ing. Ondřej Kaplan
64 0300712 Václav Hladík
65 1201211 Ing. Michal Majer
66 0401506 Vladimír Plhák
67 0401315 Ing. Jan Havanič
68 0401855 Ing. Michal Urbanský
69 0402190 Lukáš Slavík
70 0401607 Ing. Jiří Cobl
71 0012543 Ing. Michal Štepánik Ph.D.
72 0401981 Ing. Václav Marvan
73 0400491 Ing. Kamil Žilka
74 0402092 Marek Güttner
75 0402122 Ing. Václav Roth
76 0401800 Ing. Jan Jirásek
77 0013903 Ing. David Harant
78 0010573 Jan Ansl
79 0401523 Ing. Vít Šabach
80 0400963 Ing. Antonín Wachtel
81 0300372 Ing. Stanislav Lesák
82 0401614 Ing. Jan Prokeš
83 0501252 Ing. Filip Kučera
84 0402265 Ing. Michal Baranijak
85 0402237 Ing. Adéla Macháčková
86 0401651 Bc. Jakub Justra
87 0401680 Martin Kyselovič
88 0402451 Petr Kapic
89 0300761 Jiří Frondl
90 0101137 Ing. Pavel Jakeš
91 0402097 Ing. Jiří Koudelka
92 0401531 Ing. Marie Rysková
93 0401103 Ing. Jiří Kopecký
94 0401498 Ing. Miroslav Bělíček
95 0401423 Ing. Daneš Horák
96 1201150 Ing. Milan Marcinov
97 0000443 Ivana Otevřelová
98 0013122 Ing. Pavel Sláma
99 0007708 Václav Klaboch
100 0402450 Jaroslav Krebs
101 0014282 David Novotný
102 0010744 Ing. Petra Soukupová Ph.D.
103 0008080 Ing. Radka Pospíšilová
104 0301305 Bc. Michal Weinfurter
105 0300801 Ing. Pavel Korima
106 0002739 Ing. Milan Hercik
107 1101358 Ing. Libor Vlk
108 0010670 Ing. Pavel Fadrný
109 0202056 Jiří Aulík
110 0006112 Ing. František Štáfek CSc.
111 1004424 Ing. Milan Pokorný
112 1100117 Ing. Vlastimil Šmiřák
113 1006584 Ing. et Ing. Tomáš Neduchal
114 0201948 Ing. Václav Kuchynka
115 1006540 Ing. Jakub Hajn
116 1006542 Ing. Petr Pácha
117 0012735 Ing. Robert Juřina
118 0100278 Ing. Ladislav Mládek
119 1104157 Ing. Angelika Struziaková
120 1100131 Ing. Lubomír Mitura