Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Navrhování zděných staveb

Navrhování zděných staveb

Přednášející:
Ing. Luděk Vejvara, Ph.D., Katedra mechaniky Fakulty aplikovaných věd na Západočeské univerzitě v Plzni, předseda oblasti ČKAIT Plzeň
 
 
Anotace:
3. část (pokračování) seminářů z roku 2019 (Zděné konstrukce – navrhování zděných staveb v prostředí Eurokódu 6 – konaných 14.2. a 26.9.2019). Tentokrát je seminář zaměřen na navrhování zděných staveb, vyztužené a stávající zdivo.
 
 
Program:
  1. Navrhování zděných staveb
  2. Stávající zdivo
  3. Vyztužené zdivo
  4. Diskuze
 
Místo konání:
Dům ČKAIT, posluchárna 1. patro, Sokolská 15, Praha 2
Datum konání:
11.2.2020
Čas konání:
14:00 – 18:00 hod.
Organizační garant:
Ing. Ladislav Bukovský, předseda oblasti Praha
Moderuje:
Ing. Jan Bořek
Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Wiatrová, tel.: 227 090 128, e-mail: praha@ckait.cz
 
Seminář byl akreditován v rámci projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Účast na semináři je ohodnocena 1 kreditním bodem. Pro členy ČKAIT zdarma. Nabídka teplého a studeného nápoje je v režii výboru OK.
 
Výbor oblasti Praha ČKAIT, v souvislosti s nekolegiálním přístupem některých autorizovaných osob k registraci účasti na semináře, byl nucen přistoupit k následujícímu kroku. Autorizované osobě, která v průběhu kalendářního roku CŽV (leden-prosinec) dosáhne tři neomluvené absence, nebude od data třetí absence umožněna on-line registrace na dalších 12 měsíců.
Termín
Celková kapacita
70
Seznam přihlášených osob - počet volných míst 18
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 0000836 Pavel Jenčík
2 0007869 Jan Tomeček
3 0008264 Ing. Jan Čapek
4 0000602 Ing. Taťjana Dvořáková
5 1302382 Ing. Tomáš Dospíšil
6 0006802 Ing. Petr Pavlíček
7 0202191 Ing. Tomáš Aschenbrenner
8 0007207 Ing. Jan Trnka
9 0008878 Zuzana Šmirousová
10 0004336 Ing. Lubomír Šípek
11 0013373 Ing. Jan Bartaloš
12 0012691 Ing. Petr Hajný
13 0009771 Ing. Jaroslava Šudová
14 0012299 Ing. Jiří Velebil
15 0000624 Ivan Grin
16 0013392 Ing. Michal Hokr
17 0011838 Ing. Štěpán Thöndel
18 0004708 Ing. Ludvík Čech
19 0012813 Ing. Pavel Havlena
20 0005027 Marie Vilímová
21 0001524 Ing. Josef Malý
22 0002626 Ing. Miroslav Trnka
23 0009139 Ing. Ivo Drozd
24 0014157 Bc. Svatopluk Chrastina
25 0002049 Jiří Bretšnajdr
26 0001957 Ing. František Šůna
27 0000538 Ing. Marcel Vojanec
28 0006306 Karel Krch
29 0007588 Václav Kopřiva
30 0002350 Ing. René Semotan
31 0009562 Ing. František Bartoš
32 0008247 Dalibor Stejskal
33 0009639 Ing. Luboš Krejčí CSc.
34 0013287 Pavel Fotr
35 0001104 Ing. Jiří Bednařík
36 0004919 Ing. Petr Unger
37 0013556 Jan Novotný
38 0013256 Tomáš Kopřiva
39 0004711 Ivan Gašpárek
40 0013261 Vojtěch Koubek
41 0008455 Ing. Zdeněk Čečil
42 0007656 Martin Havel
43 0012669 Michal Ort
44 0011534 Ing. Ondřej Skala
45 0003025 Ing. Jiří Wurm
46 0013907 Ing. Vít Zelikov
47 0013767 Ing. Marek Jirásek
48 0010699 Tomáš Pilík DiS.
49 0013171 Ing. Martin Černý
50 0200100 Ing. Josef Franta
51 0003575 Ing. Jiří Sedláček CSc.
52 0014311 Jan Šulc