Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Provádění staveb, povinnosti účastníků výstavby - webinář

Provádění staveb, povinnosti účastníků výstavby - webinář

Přednášející: Ing. Čeněk Kadlec

Anotace: Přednáška je zaměřena na povinnosti jednotlivých účastníků výstavby včetně ukázek dokumentace vedené zhotovitelem stavby a technickým dozorem stavebníka při výkonu TDS a vymezení povinností stavbyvedoucího. 

Program:

  1. Úvod – povinnosti účastníků výstavby
  2. Řízení a provádění staveb
  3. Úloha stavbyvedoucího v procesu výstavby
  4. Výkon technického dozoru nad prováděním stavby
  5. Ukázky zápisů, kontrolních listů a dokumentace vedené TDS při kontrole staveb
  6. Ukázka vedení stavebních deníků a zápisů účastníků výstavby
  7. Fotodokumentace vad a poruch při provádění staveb  

Místo konání: online

Datum konání: 20.10.2022

Čas konání: 14.00 - 18.00 hod.

Organizační garant: Petr Javorik, IT specialista, tel: 227 090 218

Kontaktní osoba: K. Pazderková tajemnice oblasti, tel.: 227 090 128, e-mail: praha@ckait.cz

Akce je akreditována v rámci projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Účast je ohodnocena 1 kreditním bodem.

Pro členy ČKAIT zdarma. Pro nečleny ČKAIT účast zpoplatněna 800kč. Uhraďte na účet komory 109270792/0300 v.s. datum akce 20102022 , do poznámky: Pořadatel akce: OK Praha, jméno účastníka, email. Potvrzení o platbě a vaše fakturační údaje zašlete na praha@ckait.cz, přijde Vám potvrzení o registraci a v den akce přihlašovací údaje.

Účastníkům, kteří budou urážet svými reakcemi či žertíky přednášejícího a organizátora akce, výbor OK Praha neumožnění on-line registrace na akce OK Praha ČKAIT po dobu následujících 12 měsíců.

Technické informace a požadavky:

  • Adresa: internetový odkaz bude zaslán na Váš email den před konáním (proto je email při přihlášení povinný)
  • Datová linka: >1 Mb/s
  • Audio vybavení: reproduktory/sluchátka
  • Webový prohlížeč: podpora (přehrávání) HTML5
Termín
Seznam přihlášených osob
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 0012062 Milan Valeš
2 0013018 Ing. Ľudovít Pozdech
3 0007711 Ing. Pavel Doležil
4 0701525 Ing. Jan Dobrovolný
5 0008881 Ing. Dušan Fürbacher
6 1102811 Ing. Lumír Peterek
7 0014643 Ing. arch. Jakub Jakubec
8 0014205 Ing. Michal Drozd
9 1005933 Ing. Dalibor Gablas
10 1301408 Ing. Pavel Soukup
11 0010734 Ing. Dana Wetzsteinová
12 0002058 Jan Tomášek
13 0701654 Ing. Jan Chreno
14 0008278 Bohumil Bartuněk
15 0501319 Ing. Pavel Nechanický
16 0601949 Pavel Šprojcar
17 0202328 Ing. Roman Sornas
18 0013969 Ing. Petr Janeček
19 0014172 Ing. Petr Vild
20 0012533 Ing. Barbora Pilcová
21 1202068 Tomáš Hanák
22 1006934 Jan Pokorný
23 0600632 Ing. Libor Špatenka
24 1102442 Ing. Zdeněk Polach
25 1101191 Ing. Pavel Mikeska
26 0014318 Václav Chvojka
27 0012652 Ing. Pavel Rek
28 1301756 Ing. Tomáš Hubík
29 0300589 Ing. Jaroslav Radovnický
30 0001352 Ing. Jiří Bulis
31 1202124 Jan Jakeš DiS.
32 1006622 Luděk Zabloudil
33 1103073 Ing. Lenka Ondráčková
34 0008236 Miloslav Koubík
35 0701008 Jadrana Marešová
36 0014436 Petr Tomášek DiS.
37 0014358 Ing. Radek Dvořák
38 1000724 Ing. Igor Smola
39 1400568 Ing. Radek Švengr
40 0012416 Ing. Petr Adam
41 0701582 Ing. Pavel Kurka
42 1301489 Ing. Robert Vráblík
43 0700445 Ing. Tomáš Zvolánek
44 0010122 Ing. Vladimír Havelka
45 0006584 Ing. Roman Neuhort
46 0000538 Ing. Marcel Vojanec
47 0602766 Markéta Kreislová
48 0401314 Ing. Pavel Štětka
49 1100192 Ing. Aleš Ryšán
50 0013513 Ing. Radek Šedivý
51 0701404 Ing. Jakub Hurčík
52 0010052 Ing. František Trčka
53 1005488 Vladimír Kotačka
54 0010933 Ing. Ivana Fialová
55 0401264 Ing. Vladimír Nitsch
56 1302066 František Hruboň
57 0002246 Miroslav Bečvář
58 1301537 Ing. Karel Vítek
59 0001081 Ing. Milan Sahánek
60 0012112 Tomáš Pytloun
61 0013390 Ing. Ondřej Machek
62 0014501 Ing. Karel Brambora
63 1005313 Bc. Lýdia Regéciová
64 0010656 Ing. Josef Bednář
65 0701401 Ing. Martin Šindelář
66 0013106 Ing. Marian Faktor
67 0602590 Martin Toms
68 0009504 Milan Činka
69 1104031 Ivo Bůžek
70 0004911 Ing. Miroslav Velechovský
71 0009182 Ing. Libor Zedník
72 1007328 Ing. Libor Holán
73 0102554 Ing. Michal Haman
74 0011728 Ing. Tomáš Pecival
75 0013826 Ing. Zdeněk Sinkule
76 0401586 Ing. Jaroslav Baxa
77 0006112 Ing. František Štáfek CSc.
78 1301072 Ing. Libor Tkáč
79 0012642 Ing. Vladislav John
80 1302454 Pavlína Zedková
81 0014044 Ing. Jan Vecko
82 0011806 Ing. Michal Bilský
83 0009695 Ing. Pavel Skuba
84 0602488 Ing. Pavla Černá
85 0008001 Ing. Romana Hubková
86 0701676 Ing. Martina Heclová
87 0102539 Ing. Miroslav Marek
88 1006232 Ing. Jiří David
89 1104018 Ing. Robin Humelič
90 0009651 Ing. Luboš Soukup
91 0402482 Ing. Tereza Vostrovská
92 1202010 Ing. Lukáš Zábranský
93 0602526 Bc. Ondřej Pešek
94 0011522 Ing. Lukáš Dezort
95 0009880 Ing. Štěpán Horáček
96 1006616 Ing. Martin Sýkora
97 1003920 Ing. Pavel Rotrekl
98 1102733 Ing. Kamil Neuwerth
99 0014749 Martin Vanický
100 1400708 Bc. Rostislav Růžička
101 1005306 Ing. Kateřina Bártová
102 0201573 Monika Klimentová
103 1002118 Ing. arch. et Ing. Jiří Adámek
104 0013660 Ing. Stanislav Rýznar
105 1102991 Ing. Tomáš Ricka
106 0010389 Michal Souček
107 0102380 Michael Novák DiS.
108 0013034 Roman Pos
109 0011622 Ing. Michal Kopecký
110 0007882 Ing. Petr Sláma MBA
111 0202382 Ing. arch. Veronika Pecháčková
112 0003224 Eva Jakubková
113 1102643 Vratislav Bajgar
114 0012103 Ing. Monika Najmanová
115 0102707 Ing. Josef Kuba
116 1006977 Ing. Tomáš Herman
117 0701362 Ing. Vít Moštěk
118 0011776 Ing. Tomáš Syrůček