Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Valná hromada oblasti Ústí nad Labem 15.6.2021

Vážení členové OK ČKAIT Ústí nad Labem, zveme Vás na valnou hromadu oblasti Ústí nad Labem, která se bude konat v náhradním termínu, a to 15.6.2021 od 15.00 hodin v Clarion Congress hotelu Ústí nad Labem, Špitálské náměstí 3517, 400 01 Ústí nad Labem.

V případě nepříznivé hygienicko-epidemiologické situace bude valná hromada zrušena a bude stanoven nový termín jejího konání.

Zásady navrhování otvorových výplní - seminář

Celková kapacita
50

Cílem přednášky je seznámit autorizované osoby s problematikou otvorových výplní, a to jak fasádních, tak střešních prvků. Účastníci budou seznámení se základními zásadami, ale i úskalími, se kterými se mohou nejen projektanti ve své práci setkat, a kdy je vhodné vyhledat konzultaci odborníka. S ohledem na zkušenosti a technické zázemí zn. VEKRA i VELUX a pozic, které v rámci trhu v ČR zaujímají, dostanou účastníci kvalitní odborné informace a také řadu praktických tipů pro svou práci.

 

Přednáší: Ing. Pavel Kašpar

Místo konání: SPŠ stavební Liberec, učebna.

Bezpečnost a ochrana zdraví ve stavebnictví - seminář

Celková kapacita
50

BOZP na staveništi - legislativa. Činnost koordinátora BOZP na stavbě včetně plánu BOZP, vazby a souvislosti agenturního zaměstnávání a kontrolní činnost orgánů státního dozoru.

 

Přednášející: Radoslav Vlasák, specialista BOZP ze Stálého výboru pro sociální a zdravotní problematiku Rady vlády pro BOZP.

Místo konání: SPŠ stavební Liberec, učebna.

Začátek akce: 12:00 hodin.