Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Elektrické instalace budov - inteligentní budovy

Elektrické instalace budov - inteligentní budovy

Pořadatel

Druh akce
seminář
Trvání
7,5 hodiny
Určeno pro: cílová skupina (projektanti, studenti…)
elektrotechnici, projektanti,revizní technici, soukromí podnikatelé v elektrotechnice
Doprovodné výukové materiály (sborník, CD…)
sborník
Počet bodů
1
Archiv
Ne
Přednášející (jméno)
Ing. Vincent Csirik
Přednášející (pracoviště)
Ing. Pavel Vojík, ÚNMZ Praha, Ing. Karel Dvořáček,člen autorizační komise ČKAIT, Ing. Lukáš Matějíček, Ph.D., Eaton Elektrotechnika, s.r.o.,Ing. Bohumír Garlík,CSc., ČVUT Praha, Fakulta stavební
Hlavní odborné téma – program akce
Ing. Pavel Vojík | ÚNMZ Praha | tajemník TNK 22 a TNK 126 - Nové a připravované normy v oblasti pravidel pro elektrotechniku, předhled norem pro chytré domy.
Ing. Karel Dvořáček | předseda TNK 22 a člen TNK 76 | člen autorizační komise ČKAIT - Nové technické normalizační informace TNI 33 2130 Elektrické instalace nízkého napětí - Elektrické rozvody v bytových domech, i s byty určenými pro osoby se zdravotním postižením, elektroinstalace v kuchyních a příprava pro zavedení vysokorychlostního internetu - Komentář k ČSN 33 2130, ed. 3:2014, návaznost TNI 33 2130 na ČSN 33 2130 ed. 3 Vnitřní elektrické rozvody a jejich využívání v praxi.
Ing. Lukáš Matějíček, Ph.D. | Eaton Elektrotechnika, s.r.o. - návrh a provedení bytové rozvodnice podle ČSN EN 61439 - 3, možnost využívání typových rozvodnic, označování a zajištění schválení.
Ing. Bohumír Garlík, CSc. | ČVUT Praha, Fakulta stavební - inteligentní budovy.
Typ
A
Zpětná vazba – hodnocení účastníky (ano / ne)
Zpětná vazba – hodnocení účastníky
Souhlas se zpoplatněním
ANO

Seznámení účastníků se systémem inteligentního řízení budov a domácností z pohledu elektrotechniky, informování o nových a připravovaných normách ČSN a TNI v dané oblasti a o rozváděčích (rozvodnicích) podle ČSN EN 61439-3.