Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Nedostatky žádostí podávané stavebnímu úřadu

Nedostatky žádostí podávané stavebnímu úřadu

Dne 19.11.2019 se uskuteční seminář na téma "Nedostatky žádostí podávané stavebnímu úřadu" ve školící místnosti Ostravia, a.s. ve 13:30 hod., ulice 28.října 150, Ostrava (v budově oblastní kanceláře ČKAIT). Odborný garant Ing. Jiří Kozelský, vedoucí odboru stavebního řádu a přestupků Moravská Ostrava - Přívoz.
Program semináře:
Žádosti a proces jejich vyřízení s důrazem na činnost žadatele
Podklady žádosti, vyjma projektové dokumentace
Projektová dokumentace
Diskuze a závěr

Seminář je zařazen do CŽVAO a je hodnocen 1 bodem.
V rámci semináře bude podáno drobné občerstvení.

Výbor oblasti Ostrava ČKAIT, v souvislosti s nekolegiálním přístupem některých autorizovaných osob k registraci účasti na semináře, byl nucen přistoupit k následujícímu kroku. Autorizované osobě, která v průběhu kalendářního roku CŽV (leden-prosinec) dosáhne tři neomluvené absence, nebude od data třetí absence umožněna on-line registrace na dalších 12 měsíců.

Termín
Celková kapacita
50
Seznam přihlášených osob - počet volných míst 3
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 1100335 Ing. Eva Vojtasíková
2 1101694 Ing. Tomáš Čárek
3 1100636 Ing. Dušan Dedek
4 1102486 Ing. Lumír Hladík
5 1101331 Ing. Jiří Jungmann
6 1102538 Ing. Martin Heider
7 1102677 Pavel Švaňa
8 1100657 Ing. Jitka Jelínková
9 1102942 Ing. Magdaléna Stoimenovová
10 1103397 Ing. Luisa Uhlařová
11 1103378 Ing. Ondřej Bojko
12 1103470 Ing. Ivana Máchová
13 1100720 Ing. Dana Peikertová
14 1102989 Ing. Miroslav Knápek
15 1102799 Ing. Barbora Marenčáková
16 1102804 Ing. Petr Kolařík
17 1103606 Ing. Stanislav Vokoun
18 1103339 Ing. Luděk Venclík
19 1103572 Ing. Lukáš Koval
20 1102114 Ing. Petr Bělák
21 1104025 Martina Prymusová
22 1102569 Ing. Dagmar Klajmonová
23 1103906 Ing. Pavel Hanyk
24 1103878 Ing. Radim Kniezek
25 1103216 Ing. Eva Venhudová
26 1102996 Ing. Šárka Pojerová
27 1103106 Ing. Martin Vašek
28 1104014 Bc. Ing. Věra Gřundělová
29 1103496 Ing. Renata Zdařilová Ph.D.
30 3000218 Ing. Miroslava Stašová
31 1103860 Ing. Jiří Šafránek
32 1103414 Tomáš Hlaváč
33 1101973 Jiří Hegegy
34 1102889 Jana Greplová
35 1102083 Ing. Jindřich Arlet
36 1103279 Ing. Antonín Svobodník
37 1102318 Ing. Karin Motyčková
38 1103028 Ing. Jan Buchta
39 1104015 Ing. Pavel Jaroš
40 1102902 Ing. Slavomír Stupka
41 1103728 Michal Raška
42 1101835 Ing. Šárka Koňakovská
43 1104075 Ing. Petr Agel Ph.D.
44 1103766 Ing. Pavel Krupa
45 1103262 Ing. Tomáš Czapka
46 1103261 Ing. Petr Schneider
47 1102877 Ing. Marcel Šintaj