Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Sdělovací a zabezpečovací technika pro železnici v roce 2014

Sdělovací a zabezpečovací technika pro železnici v roce 2014

Druh akce
seminář
Trvání
7 hodin
Určeno pro: cílová skupina (projektanti, studenti…)
Pracovníci organizací podílejících se na výstavbě, provozu a údržbě sdělovacích a zabezpečovacích systémů v prostředí železniční dopravy.
Doprovodné výukové materiály (sborník, CD…)
Přednášky v elektronické podobě pro účastníky akce.
Počet bodů
1.0
Archiv
Ne
Přednášející (jméno)
Alois Rut
Přednášející (pracoviště)
Ing. Přemysl Šolc, Ing. Pavel Doubek (AŽD Praha), Ing. František Fiala, Ing. Marek Tyr (První SaZ Plzeň), Ing. Tomáš Handl, Ing. Rudolf Toužin (DCom), Ing. Dudek (SŽDC), Ing. Jiří Sedlák (TÚDC), Ing. Ján Koza
Hlavní odborné téma – program akce
1. Solární napájení PZS s větrnou mikroelektrárnou – technické řešení a provozní zkušenosti, 2. LED proměnný návěstní indikátor PUR-2, 3. Realizace stavby ERTMS/ETCS L2 na úseku Žilina - Čadca, 4. Inovace a nové výrobky pro zabezpečovací systémy, 5. Selektivní volby a funkční vlastnosti "nových" MRS po přeladění, 6. Diagnostika drážních technologických systémů (DDTS), 7. Místní rádiové sítě II., 8. Rádiové systémy IZS v železničních tunelech.
Typ
A
Souhlas se zpoplatněním
ANO

Seminář bude zaměřen na: a) seznámení odborníků s novými, případně inovovanými prvky a zařízeními, která jsou použita v systémech sdělovací a zabezpečovací techniky na železnici, b) seznámení se zkušenostmi ze staveb moderních technologických zařízení nových systémů na železnici.