Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Technologické fórum 2017 na veletrhu FOR ARCH

Technologické fórum 2017 na veletrhu FOR ARCH

Letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH představí novinku v podobě jednodenního TECHNOLOGICKÉHO FÓRA za účasti předsedy ČKAIT Ing. Pavla Křečka.

Jedná se o diskuzní setkání o aktuálních tématech ze stavebního oboru. Letošní startovní ročník otevře ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, která bude obhajovat přínosy novely stavebního zákona. Zjednoduší novela agendu a zkrátí dobu přípravy staveb? Jakým tlakům budou čelit stavební úřady? Ovlivní práci projektantů? Nejen na tato témata přijdou diskutovat předseda ČKAIT Pavel Křeček, prezident SPS Václav Matyáš, předsedkyně Sekce územního a regionálního rozvoje HK ČR Hana Landová, Jiří Polanský, makroekonom České spořitelny a další hosté.

Ministr životního prostředí Richard Brabec zahájí 2. diskuzní blok výhledem a možnostmi dotačních titulů využitelných pro chytrá města. Diskutována bude i otázka vlivu BIM na právní předpisy či stav přípravy státní správy na dané změny. Účast v diskuzi přijali mj. náměstek ministra průmyslu a obchodu Jiří Koliba, ekonomický manažer MÚ Litoměřice Jaroslav Klusák, vedoucí oddělení VDC Skanska Josef Žák.

ČKAIT je odborným partnerem programu Technologického fóra.

Vstup zdarma na základě on-line registrace.

Termín konání: 20. 9. 2017, od 8.30 hod.
Místo konání: Kongresový sál, PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Více informací naleznete na forarch-forum.