Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

VELETRH - Mezinárodní stavební veletrh Brno 2015

VELETRH - Mezinárodní stavební veletrh Brno 2015

V týdnu 22. – 25. 4. 2015 se koná v Brně Mezinárodní stavební veletrh IBF a Dřevo a stavby.

Letošní zaměření veletrhů: Historické a církevní stavby; Jak si správně vybrat vhodné osvětlení; Zahradní architektura; Energetická náročnost budov.
Takhle se to dělá! Bezplatná poradenská centra jsou tu pro Vás!

Autorizované osoby mají vstup na veletrh ZDARMA, a to po zadání promokódu PROMOCKAIT na stránkách veletrhu - tlačítko Vstupenky&Registrace. Po vyplnění požadovaných údajů obdržíte e-mailem voucher ve formátu PDF souboru, který je potřeba vytisknout a předložit u vstupu do areálu.
V případě problémů s registrací, volejte Helpdesk tel.: 541 151 111

OTEVŘENO PRO NÁVŠTĚVNÍIKY:
Středa – pátek 10,00 – 18,00 hod.
Sobota 10,00 – 17,00 hod.

Doporučujeme zahajovací konferenci veletrhu s názvem Obnova historických a církevních staveb, která je zaměřena na církevní a historické stavby z pohledu stavby, obnovy a správy jednotlivých objektů v kontextu novelizace zákona o památkové péči; péče o kulturní dědictví ve světle procesu částečného majetkového vyrovnání mezi státem a církvemi.
Pozvánka je ke stažení na webu SVI ČKAIT.
Více o Doprovodném programu naleznete zde.

ČKAIT ve spolupráci se stavebními fakultami VUT v Brně a ČVUT v Praze tradičně zajišťuje provoz STAVEBNÍHO PORADENSKÉHO CENTRA (pavilon P, stánek č. 161). Nezávislé poradenství je pro návštěvníky veletrhu každý den ZDARMA. Přehled konzultantů je přílohou této informace.

Veletrhy Brno, ČKAIT, Národní památkový ústav ve spolupráci s ČSSI a Sdružením historických sídel Čech, Moravy a Slezska pořádají v předvečer zahájení stavebního veletrhu IBF tradiční, již 15. OUVERTURU, která je věnována problematice Stavby a požáry.

Termín
-