Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

VELETRH: Památky - Muzea - Řemesla 2020

VELETRH: Památky - Muzea - Řemesla 2020

8. ročník mezioborových veletrhů obnovy, financování a využití památek, muzeí a řemesel PAMÁTKY - MUZEA - ŘEMESLA se uskuteční v nových prostorách PVA EXPO Letňany.

Návštěvníci se mohou těšit na doprovodný program, který nabídne jak odborníkům, tak návštěvníkům mnoho zajímavého a inspirujícího.

Veletrh PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA 2020 se uskuteční v souběhu s 29. ročníkem středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2020.

V rámci veletrhu probíhá pro návštěvníky soutěž se zajímavými cenami. Více informací lze nalézt na portálu PROPAMÁTKY.cz, a to včetně podmínek soutěže (ke stažení ve formátu PDF).


Vstup pro členy ČKAIT

Autorizované osoby mají na veletrh vstup ZDARMA po registraci.


Charakteristika veletrhu
Veletrh představuje výjimečnou příležitost pro prezentaci a ukázky záchrany a konverze historického dědictví; projektování a stavitelství; historie a sbírek muzeí i celé oblasti památkové péče. Své místo zde má restaurátorství a umělecké řemeslo, ochrana a zabezpečení staveb a jejich částí a vybavení, materiály, technologie a řemeslné postupy pro rekonstrukci památkových objektů, prvky a systémy technické infrastruktury a technického vybavení budov, požární ochrana a zabezpečení objektů a areálů, ovšem také rozsáhlá problematika soudobého využití památek a památkových souborů. Nedílnou součástí je také podpora tradičního řemesla.

Motto veletrhu:
"DEJME MINULOSTI BUDOUCNOST!" vyjadřuje právě ten přístup, který naše památky, muzea a řemesla potřebují.

Místo konání:
PVA EXPO Letňany, Beranových 667, 199 00 Praha 9-Letňany

Otevírací doba:
POUZE PRO ODBORNÍKY
čtvrtek: 9:30 - 18:00 hod.
pátek: 9:30 - 14:00 hod.

PRO VEŘEJNOST
pátek: 14:00 - 18:00 hod.
sobota: 9:30 - 18:00 hod.
neděle: 9:30 - 15:00 hod.

Termín
-