Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Digitalizace ve stavebnictví II

Digitalizace ve stavebnictví II

Ve spolupráci se společností CEEC Research, představiteli vlády, klíčovými veřejnými investory a lídry nejvýznamnějších stavebních a projektových společností proběhne celonárodní konference - Digitalizace ve stavebnictví II., která se uskuteční dne 27. 4. 2021 od 13:00. Vysílání bude živě z Ministerstva pro místní rozvoj.

Této diskuse se zúčastní ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová a ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy Karel Havlíček.

K debatě se také připojí předseda představenstva ČKAIT Robert Špalek. Dále ředitelé klíčových investorských organizací jako například ředitel Státního fondu dopravní infrastruktury Zbyněk Hořelica, generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic Radek Mátl nebo generální ředitel Správy železnic Jiří Svoboda.

Velká diskuse panelistů s veřejnými investory z celé České republiky bude rozdělena do dvou panelů. V prvním panelu budou prezentovány nejnovější připravované legislativní změny pro stavebnictví. Dále se diskuse bude věnovat probíhajícím legislativním krokům a novým požadavkům na veřejné investory v oblasti digitalizace stavebních procesů.

Druhý panel bude zaměřen na diskusi a sdílení zkušeností největších společností z již realizovaných projektů a rovněž na poskytnutí tipů zástupcům dalších veřejných investorů při startování projektů v jejich organizacích.

Pozvánku s kompletním programem najdete v příloze. Budeme rádi, pokud se v případě Vašeho zájmu registrujete ke sledování konference krátkou zprávou na email konference@ceec.eu.
Termín