Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Dohled správních orgánů – webinář

Dohled správních orgánů – webinář

Kontrola ze strany úřadů, proces kontroly, práva kontrolovaných, možná obrana a specifika kontrolních prohlídek staveb.


PŘEDNÁŠEJÍCÍ:
JUDr. Eva Kuzmová

ORGANIZACE:
Středisko vzdělávání a informací ČKAIT - Lucie Zábelková, LZABELKOVA@ckait.cz, tel.: 227 090 212

TECHNICKY ZAJIŠŤUJE:
Středisko informačních technologií ČKAIT - Petr Javorik, e-mail: webmaster@ckait.cz, tel.: 227 090 218

TERMÍN KONÁNÍ:
22. 03. 2021 od 14 hod. (délka trvání cca 4 hod.)


Webinář je akreditován v projektu Celoživotního vzdělávání ČKAIT a je hodnocen 1 bodem. Více informací o semináři naleznete v databázi CŽV.

Poznámka: Svoji neúčast omlouvejte nejpozději den před termínem konání. Autorizované osobě, která v průběhu kalendářního roku CŽV (leden-prosinec) dosáhne tří neomluvených absencí, nebude od data třetí absence umožněna on-line registrace na akce ČKAIT po dobu následujících 12 měsíců.


Technické informace a požadavky:

  • Adresa: internetový odkaz bude zaslán na Váš email den před konáním (proto je email při přihlášení povinný)
  • Datová linka: >1 Mb/s
  • Audio vybavení: reproduktory/sluchátka
  • Webový prohlížeč: podpora (přehrávání) HTML5

Záznam webináře nebude k dispozici.


PŘIHLÁŠENÍ NA WEBINÁŘ

Upozornění: Uzávěrka přihlášek je 19. 03. 2021 v 15:00 hodin.
Registrace provedené po tomto termínu již nelze z technických důvodů vyřídit.

 

Termín
Seznam přihlášených osob
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 0005910 Martin Flanderka
2 0013698 Ing. Petr Odstrčil
3 0010384 Radek Flor
4 0010767 Ing. Marián Múdry
5 0102494 Ing. Tomáš Čihák
6 0202082 Ing. Vít Pospíšil
7 1103860 Ing. Jiří Šafránek
8 0012916 Ing. Petr Šandera
9 1006252 Ing. Josef Vávra
10 1004979 Ing. Ilona Janíková
11 1102483 Ing. Michal Valoušek
12 0701532 Ing. Ladislav Roušar Ph.D.
13 1301839 Martin Polách
14 0701616 Ing. Ondřej Kvaček
15 0601894 Ing. Josef Veselý
16 1100261 Ing. Ivo Helbich
17 0201689 Ing. Aleš Kocábek
18 0301044 Ing. Monika Šimečková
19 1003691 Ing. Petr Pospíšil
20 0401732 Miroslav Hyl
21 0013390 Ing. Ondřej Machek
22 0013087 Zbyněk Rys
23 0200885 Ing. Milan Krejcar
24 0003296 Ing. Erika Malá
25 0011738 Bc. Pavel Kerber
26 1101918 Ing. Vítězslav Dvorský
27 0000641 Ing. Jana Hejnalová
28 1004201 Ing. Jan Matějíček
29 0007076 Ing. Stanislav Líbal
30 0014536 Ing. Martin Valášek
31 0010401 Igor Stařecký
32 1400537 Ing. Martin Janák
33 0201441 Jiří Beran
34 0009786 Ing. Ondřej Dědek
35 1202000 Ing. Zdeněk Vitásek
36 0006941 Ing. Jaroslav Čech
37 1201746 Ing. Martin Černý
38 1101748 Josef Zahel
39 0010933 Ing. Ivana Fialová
40 0014520 Ing. Daniel Sedláček
41 0009541 Ing. Karel Kozel
42 0005092 Ing. František Mayer
43 0101168 Martin Kolouch
44 0501368 Ing. Věra Vanerová
45 1006456 Bc. Jaroslav Lukáš
46 0401779 Ing. Petr Novák
47 1102145 Ing. Karel Navrátil
48 1102887 Ing. David Hýža
49 0013266 Tomáš Sucháček
50 1103097 Ing. Petr Ščotka
51 1104251 Ing. Josef Hrabec
52 1005267 Zdeněk Zbořil
53 0006112 Ing. František Štáfek CSc.
54 1006346 Ing. Jan Špatný
55 1400123 Ing.arch. Tomáš Neugebauer
56 1302374 Bc. Oto Bachůrek
57 0600890 Ing. Kole Borovski
58 1200458 Ing. Roman Kalina
59 0102551 Ing. Emanuel Novák
60 1002628 Lubomír Daníček
61 0014307 Ing. Martin Balún
62 1103405 Ing. Petr Chroboček
63 1102234 Ing. Břetislav Piprek
64 0602526 Bc. Ondřej Pešek
65 1004684 Ing. Lenka Hrabcová
66 0700157 Ing. Jan Fiala
67 1003010 Ing. Martin Müller
68 0010923 Ing. Martin Karpinský
69 0401314 Ing. Pavel Štětka
70 1007103 Ing. Rastislav Kvasňovský
71 1006977 Ing. Tomáš Herman
72 0100385 Václav Mráz
73 1003920 Ing. Pavel Rotrekl
74 0004651 Ing. Pavel Janků
75 1301848 Jaroslav Baránek
76 1004864 Ing. Milan Cifr
77 1001008 Ing. Zdeněk Juráček
78 0201919 Miroslav Valenta
79 1201543 Petr Zdráhal
80 0007882 Ing. Petr Sláma MBA
81 0009820 Ing. Petr Kuba
82 1004144 Ing. Miroslav Klos
83 0013969 Ing. Petr Janeček
84 0300589 Ing. Jaroslav Radovnický
85 0402548 Ing. Zbyněk Šalé
86 0202153 Renata Plevačová
87 0010096 Ing. Jan Benda
88 1102491 Ing. Vladimíra Pokorná
89 0701407 Ing. Jiří Cihlář
90 0006821 Milan Bartoloměj
91 1300052 Ing. Petr Koukolíček
92 0009884 Ing. Iva Plachá
93 1004841 Bc. Zdeněk Švarc
94 0014400 Bc. Pavel Čejka
95 0006772 Ing. Pavlína Maděryčová
96 0009015 Ing. Petr Chotěborský
97 1202351 Ing. Ondřej Kuchtík
98 1006746 Jiří Hammerle
99 0007708 Václav Klaboch
100 1002118 Ing. arch. et Ing. Jiří Adámek
101 0602395 Ing. Martina Konášová
102 1202227 PaeDr. Martin Soural MBA
103 0100031 Ing. Jan Kocmich
104 0500077 Ing. Vladislav Bambuch
105 0201412 Ing. Jaromíra Škublová
106 1001748 Ing. Pavel Vorel
107 0006713 Ing. Alexandra Míšková
108 1006820 Ing. Martin Kužela
109 0102237 Bc. Pavel Pupík
110 1003925 Ing. Marcela Rabušicová
111 1006551 Ing. Petr Málek
112 1104103 Ing. Radek Kreisl
113 1005487 Ing. Michal Kosňovský
114 0014486 Ing. Michal Netík
115 0402147 Sandra Krejčová
116 1103966 Ing. Martin Kubečka
117 1005203 Ing. Vladimíra Tomalová
118 0000911 Ing. Libor Vlachovský
119 1006654 Ing. Rostislav Doubek
120 1001196 Ing. Tomáš Haša
121 0008567 Dr.Ing. Michal Céza
122 1005444 Ing. Radek Weigner
123 0401217 Vlastimil Havlůj
124 0202159 Karel Ulman
125 0013227 Dušan Čepil
126 0301124 Pavel Charvát
127 1002666 Miloš Fiala