Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Dřevěné, keramické podlahy a mazaniny s jejich závadami – webinář

Dřevěné, keramické podlahy a mazaniny s jejich závadami – webinář

Rozdělení podlah podle druhu materiálu a využití a příklady poruch.

Hlavní odborné téma – program akce:

  • Dělení podlah
  • Typizační a konstrukční zásady
  • Kontaktní plochy lepidla s podkladní vrstvou
  • Podklady pro nášlapné vrstvy
  • Povrchové úpravy podlah: dřevěné podlahy korkové podlahy dlažby mazaniny, potěry a stěrky zvláštní podlahy pro sportovní účely
  • Podlahy vytápěné: vytápění teplou vodou elektrické podlahové vytápění
  • Podlahy zdvojené
  • Příklady poruch

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:
doc. Ing. Václav Kupilík, CSc.

ORGANIZACE:
Středisko vzdělávání a informací ČKAIT – Lucie Zábelková, e-mail: LZABELKOVA@ckait.cz, tel.: 227 090 212

TECHNICKY ZAJIŠŤUJE:
Středisko informačních technologií ČKAIT – Petr Javorik, e-mail: webmaster@ckait.cz, tel.: 227 090 218

TERMÍN KONÁNÍ:
1. 12. 2022 od 14 hod. (délka trvání cca 3 – 4 hod.)


Webinář je akreditován v projektu Celoživotního vzdělávání ČKAIT a je hodnocen 1 bodem. Více informací o semináři naleznete v databázi CŽV.

Poznámka: Svoji neúčast omlouvejte nejpozději den před termínem konání. Autorizované osobě, která v průběhu kalendářního roku CŽV (leden-prosinec) dosáhne tří neomluvených absencí, nebude od data třetí absence umožněna on-line registrace na akce ČKAIT po dobu následujících 12 měsíců.


Technické informace a požadavky:

  • Adresa: internetový odkaz bude zaslán na Váš email den před konáním (proto je email při přihlášení povinný)
  • Datová linka: >1 Mb/s
  • Audio vybavení: reproduktory/sluchátka
  • Webový prohlížeč: podpora (přehrávání) HTML5

Záznam webináře nebude k dispozici.


PŘIHLÁŠENÍ NA WEBINÁŘ:

Upozornění: Uzávěrka přihlášek je 30. 11. 2022 v 15:00 hodin.
Registrace provedené po tomto termínu již nelze z technických důvodů vyřídit.

Termín
Seznam přihlášených osob
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 0012431 Ing. Jan Moták Ph.D.
2 0002103 Ing. Miroslav Paták
3 0600632 Ing. Libor Špatenka
4 1102124 Zbyněk Šmeidler
5 0102356 Ing. Dana Brožová
6 0602276 Tomáš Hudec
7 1300638 Ing. Oldřich Sobek
8 1006447 Bc. Milan Preisner
9 0011693 Ing. Antonín Novák
10 0010933 Ing. Ivana Fialová
11 1002118 Ing. arch. et Ing. Jiří Adámek
12 0011953 Ing. Richard Truxa
13 0009541 Ing. Karel Kozel
14 0012533 Ing. Barbora Pilcová
15 0300158 Ing. Jan Hruška
16 0014385 Ing. Miroslav Filip
17 0701401 Ing. Martin Šindelář
18 0101287 Ing. Karel Jandourek
19 1006579 Ing. Petr Vedra
20 1101121 Ing. Richard Žák
21 0012772 Peter Pristach
22 0601963 Ing. Radek Adam
23 1002081 Ing. Ladislav Křemeček
24 1300282 Ing. Monika Bambuchová
25 0201722 Ing. Jan Setikovský
26 1005750 Ing. Vít Bartolšic
27 3000318 Ing. Peter Staš
28 1200070 Ing. Martin Janeček
29 0701209 Ing. Lukáš Bezdíček
30 1302453 Ing. Roman Jelínek
31 0201111 Ing. Martin Karafiát
32 1104353 Jan Nečesaný
33 1202366 Ing. Lukáš Vencel
34 0701229 Ing. Martin Vašina
35 0101216 Jiří Urbánek
36 0202382 Ing. arch. Veronika Pecháčková
37 0012059 Ing. Vít Dolejší
38 0013789 Ing. Miloslav Polášek
39 1104439 Ing. Lenka Štenclová
40 0602911 Ing. Lukáš Najman
41 0008613 Ing. Pavel Herega
42 0014916 Ing. arch. Lucie Hořejší
43 1202018 Ing. Pavel Novotný
44 0501466 Ing. Jiří Kočí
45 1007356 Ing. Pavel Peřina
46 1103976 Ing. Jan Chalcař
47 1301844 Ing. Tomáš Macík
48 0500491 Günter Hanisch
49 1301537 Ing. Karel Vítek
50 0402565 Jiří Martínek
51 1301934 Ing. Pavel Štajnrt
52 0001104 Ing. Jiří Bednařík
53 1103533 Ing. Michal Kawulok
54 0000849 Ing. Tomáš Dvořák
55 0001157 Ing. Vladimír Podroužek
56 0002669 Ing. František Šafránek
57 0009129 Ing. Ivana Řídká
58 0010344 Ing. Jiří Pokorný
59 0602894 Ing. Lukáš Smutek
60 0014780 Ing. Tomáš Břoušek
61 0003602 Ing. Jan Ryba
62 0013694 Ing. arch. David Bartoš
63 0009816 Ing. Zdeněk Žiško
64 0102172 Jan Urválek
65 1301361 Ing. Jaroslav Mikulík
66 0014255 Ing. Jan Šíma Ph.D.
67 0014374 Mag. arch. Jaroslav Trávníček
68 0301457 Ing. David Kolouch
69 0101433 Pavel Matoušek
70 0004880 Ing. Miroslav Havranec
71 0013962 Ondrej Zahoranský
72 0202245 Ing. Pavel Janout
73 0601652 Ing. Monika Kopecká
74 0600356 Ing. Jan Hák
75 1103565 Ing. Radim Dvořák
76 0006470 Ing. Pavel Hubínek
77 0401703 Ing. Andrea Musilová
78 0401439 Ing. Petr Kadlec
79 0012416 Ing. Petr Adam
80 0006112 Ing. František Štáfek CSc.
81 1004979 Ing. Ilona Janíková
82 1007103 Ing. Rastislav Kvasňovský
83 0400316 Ing. Josef Paul
84 0600731 Ing. Vladislav Jána
85 1201831 Ing. Dušan Gadas
86 1103746 Ing. Jan Tureček Ph.D.
87 1300930 Ing. Petr Skřivánek
88 0602064 Ing. Kamil Červený
89 1301408 Ing. Pavel Soukup
90 0401469 Ing. Zdislav Mazur
91 0102179 Ing. Josef Jambura
92 0402405 Ing. Petr Gnida
93 0101372 Ing. Petr Moučka
94 0013538 Ing. Jiří Vrtiška
95 1400587 Petr Jaroš DiS.
96 1302066 František Hruboň
97 0010999 Monika Kohoutová
98 0400741 Ing. Jiří Drahota
99 0102551 Ing. Emanuel Novák
100 0101968 Ing. David Nováček
101 0102379 Radek Veselý
102 0402551 Lukáš Klaus
103 0014829 Ing. Vít Dobner
104 0602490 Ing. Miloš Vondřejc
105 1007092 Bc. Lukáš Dobeš
106 1005250 Ing. Petr Bardůnek Ph.D.
107 0102012 Petr Snížek
108 1301877 Ing. Tomáš Foltýn
109 0401178 Ing. Petr Sládek
110 1400628 Ing. Ivan Pečinka
111 0010321 Ing. Michal Lenoch
112 0402092 Marek Güttner
113 1003452 Ing. Miloslav Schneider
114 0201884 Michal Drnek
115 1005174 Ing. Petr Konvalina
116 0002560 Ing. Jiří Picek
117 1104018 Ing. Robin Humelič
118 1000660 Alena Danielová
119 1202067 Ing. Radomír Baršč
120 0004599 Ing. Štefan Kovács
121 0402451 Petr Kapic
122 0301553 Bc. Zuzana Stuchlíková
123 0701297 Ing. Monika Baráková
124 0008162 Karel Sklenička
125 1102581 Jiří Franc
126 0013746 Ing. Rostislav Kulička
127 1004180 Hana Jelínková
128 1004884 Ing. Miroslav Plaček
129 0015032 Ing. Ondřej Barták
130 0701470 Ing. Otakar Vašák
131 1100781 Ing. Jan Krőmer
132 0202082 Ing. Vít Pospíšil
133 0012339 Ing. Hana Berlingerová
134 1300052 Ing. Petr Koukolíček
135 1101679 Jaroslav Tomáš
136 0006120 Ing. Ivo Pelc
137 1004585 Jiří Kladivo
138 0013429 Ing. Markéta Šedivá
139 0011878 Ing. Jiří Plánička
140 0003296 Ing. Erika Malá
141 1002949 Ing. Antonín Pokorný
142 0200594 Ing. Ivan Kobza
143 1301630 Martin Trtek
144 0201736 Ing. Pavel Vyzrál
145 0009295 Ing. Jaroslav Červinka
146 1201207 Ing. Dalibor Jati
147 0102205 Ing. Petr Jiráček
148 1004645 Ing. Marcel Skřivanek
149 1002391 Ing. Miloš Petrnek
150 1104010 Ing. David Šotkovský
151 1400102 Ing. Zdeněk Cihlář Ph.D.
152 0101574 Ing. Lenka Štochlová
153 0009972 Ing. Ondřej Šnobl
154 0011251 Ing. Ivana Laštovková
155 0014205 Ing. Michal Drozd
156 1005925 Ing. Jan Papoušek
157 0202459 Ing. Michal Brechličuk
158 0602541 Štěpán Zimmermann DiS.
159 0101884 Ing. Václav Kozler
160 0001501 Jan Beneš
161 0004708 Ing. Ludvík Čech
162 0014598 Ing. Michal Urban
163 0014289 Ing. Jan Hercík
164 1005611 Ing. Radim Hájek
165 1007038 Ing. Dušan Hradil
166 0007939 Ing. Zdeněk Šťastný
167 1006897 Bc. Josef Bayer
168 0011708 Ladislav Krešne
169 0700445 Ing. Tomáš Zvolánek
170 0012813 Ing. Pavel Havlena
171 1006346 Ing. Jan Špatný
172 0004911 Ing. Miroslav Velechovský
173 1006365 Ing. Samir Asfour
174 0601842 Jiří Chudoba
175 0602058 Ing. Jaroslav Kosinka
176 0009000 Ing. František Rulík
177 0100538 Ing. Adolf Šicner
178 0009959 Vladislav Staněk
179 0200391 Ing. Václav Bouberle
180 0001040 Luděk Trojan
181 1400088 Ing. Miloslav Zadražil
182 0500582 Jaroslav Beneš
183 1302244 Ing. Tomáš Ruth
184 1004034 Ing. Pavel Mrňa
185 0300372 Ing. Stanislav Lesák
186 0010030 Ing. František Váňa
187 0700347 Ing. Karel Vrbický
188 1201169 Miloslav Svozil
189 0008529 Ing. Jaroslav Kalina
190 0002036 Ing. Tomáš Šebelle
191 0005482 Ing. Tomáš Leiss
192 1001902 Ing. Michal Slavík
193 1201515 Ing. Kamil Skala
194 0013134 Ing. arch. Lenka David
195 0011337 Roman Pejskar
196 0101981 Ing. Petr Smolen
197 1003533 Ing. Jan Zástěra
198 0011755 Ing. Petr Sotona
199 0401795 Ing. Miroslav Svoboda
200 1002017 Ing. Miroslav Sochůrek
201 0602517 Ing. Jiří Bartoň
202 0008929 Ing. Jan Lukšo
203 0003371 Ing. Jiří Zuman
204 0013256 Tomáš Kopřiva
205 0202453 Ing. Vladimír Obr
206 0012248 Ing. Pavel Zolotarev
207 0006216 Ing. Jiří Dobiáš
208 1301940 Ing. Ladislav Vávra
209 0601561 Ing. Jiří Hendrych
210 1007020 Filip Vaníček
211 0602504 Ing. Martin Hynek
212 0402548 Ing. Zbyněk Šalé
213 0102237 Mgr. Pavel Pupík
214 1004424 Ing. Milan Pokorný
215 0014517 Mgr. Ing. Ondřej Kupa
216 0002049 Jiří Bretšnajdr
217 0601811 Jan Křižánek
218 1002933 Ing. Miroslav Tomala
219 1005203 Ing. Vladimíra Tomalová
220 1202085 Ing. Šárka Kočnarová
221 0101168 Martin Kolouch
222 0701122 Ing. Šárka Stačinová
223 0400963 Ing. Antonín Wachtel
224 0009905 Ing. Zdeněk Porazík
225 0014534 Tomáš Kult
226 0014607 Vít Kodeš DiS.
227 1201200 Ing. Jiří Schindler
228 0014724 Pavel Moťka
229 1201504 Ing. Vlastimil Šindler