Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Exkurze Výstavba tramvajové trati v Pisárkách

Exkurze Výstavba tramvajové trati v Pisárkách

Exkurze Výstavba tramvajové trati v Pisárkách

Oblastní kancelář ČKAIT Brno  vás zve na  další termín odborné exkurze „Výstavba tramvajové trati v Pisárkách“ 

21. října 2021 v 15 hodin.

Sraz: v 15 hodin na konci ulice Bráfova u staveniště firmy Subterra, a.s.

Průvodce: pan František Dobeš, Brněnské komunikace

Podmínka vstupu na stavbu: účastníci budou vybaveni vlastní reflexní vestou a ochrannou přilbou.

Organizuje Výbor oblasti ČKAIT Brno, Ing. Josef Luňáček

Termín
Seznam přihlášených osob
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 1005829 Ing. Martin Hublík
2 1001593 Ing. Leo Hawerland
3 1002849 Milan Pohl
4 1003918 Ing. Radim Kobza
5 1000651 Ing. Jan Kocman
6 1004522 Ing. Petr Chaloupka
7 1006903 Ing. Jan Šlesinger
8 1004523 Ing. Václav Kaštan
9 1005565 Ing. Jiří Hlučil
10 1006294 Ing. Jaroslav Škola
11 1003423 Ing. Petr Kapoun
12 1004517 Ing. Pavel Milerski
13 1003946 Ing. Alois Ecler
14 1002874 Ing. Vladimír Wolf
15 1002102 Ing. Aleš Strážnický
16 1004931 Ing. Martin Mráz
17 1003286 Ing. Bořek Čerbák
18 1003639 Ing. Daniela Janevová
19 1006674 Ing. Daniel Stráský
20 1005198 Ing. Petr Havel
21 1003472 Ing. Jan Krakovič
22 1004563 Ing. Jan Hladil
23 1006655 Ing. Jaroslav Šmíd
24 1002850 Ing. Ivan Heimerle
25 1001894 Ing. Ladislav Kopřiva
26 1003541 Ing. Barbora Kopecká
27 1005687 Ing. Jan Bláha
28 1007240 Ing. Jan Balas
29 0012260 Drahomír Pekárek
30 1005094 Ing. Gabriela Nováková
31 0012259 Ing. Jan Habrovec
32 1004561 Ing. Zbyšek Pietrus
33 1006423 Ing. Ondřej Machač
34 1005897 Ing. Marek Dupčík
35 1006926 Ing. František Vychodil
36 1007234 Ing. Miloš Pelc
37 1000078 Ing. František Mráz
38 1005707 Ing. Miloš Raab
39 1006901 Bc. Martin Kozel
40 1005617 Miroslav Svoboda
41 1003526 Ing. Jitka Fraňková
42 1006520 Martin Zelinka
43 1003481 Ing. František Chlup
44 1003920 Ing. Pavel Rotrekl
45 1201839 Ing. Bc. Jiří Soják
46 1004485 Ing. Jiří Skyva
47 1005924 Ing. Petr Neradilek
48 1005304 Ing. Roman Zbořil
49 1006597 Michal Novotný
50 1006807 Ing. Markéta Střížová
51 1006809 Bc. Tomáš Graca
52 1004832 Ing. Tomáš Jakl
53 1004631 Ing. František Kokorský
54 1004279 Ing. Martin Vacek
55 1003590 Ing. Alena Jánová
56 1005313 Bc. Lýdia Regéciová
57 1001410 Ing. Miroslav Reichstäter