Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Revize el. zařízení nejen při opravách elektrické instalace, ale i při postupném a částečném provádění rekonstrukce el. instalace včetně postupů při této činnosti a některé důvody, proč provádět revize ve starších domovních instalacích - webinář

Revize el. zařízení nejen při opravách elektrické instalace, ale i při postupném a částečném provádění rekonstrukce el. instalace včetně postupů při této činnosti a některé důvody, proč provádět revize ve starších domovních instalacích - webinář

Přednášející: Ing. Miloslav Valena, soudní znalec v oboru elektrotechnika a revizní technik

Anotace: Přednáška se zabývá specifikou práce revizního technika i jeho trestní odpovědností, problematikou dokumentace při provádění revize, zásadami práce projektanta, montéra i revizního technika při opravách a rekonstrukcích elektrické instalace, stavební nepřipraveností investora či provozovatele, v neposlední řadě pak problematikou provozu, údržby i provádění revizí starších, opravovaných či rekonstruovaných instalací a to nejen z pohledu soudního znalce.

Program:

  • Revize při opravách a rekonstrukcích elektrické instalace
  • Zásady práce projektanta, montéra i revizního technika při opravách i rekonstrukcích elektrické instalace
  • Problematika provozu, údržby i revize ve starších instalacích a jejich důležitost

Místo konání: online

Datum konání: 8.6.2021

Čas konání: 14.00 - 18.00 hod.

Organizační garant: Petr Javorik, IT specialista, tel: 227 090 218

Kontaktní osoba: K.Pazderková tajemnice oblasti, tel.: 227 090 128, e-mail: praha@ckait.cz

Webinář byl akreditován v rámci projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Účast na webináři je ohodnocena 1 kreditním bodem. Pro členy ČKAIT zdarma. Pro nečleny ČKAIT vstup zpoplatněn 500kč. Uhraďte na účet komory 109270792/0300 v.s. datum akce 08062021  do poznámky: Pořadatel akce: OK Praha, jméno účastníka. Potvrzení o platbě zašlete na praha@ckait.cz, přijde Vám potvrzení o registraci. Registrace nečlenů je možná do: 4.6.2021 nebo do vyčerpání kapacity sálu.

Účastníkům, kteří budou urážet svými reakcemi či žertíky přednášejícího a organizátora akce, výbor OK Praha neumožnění on-line registrace na akce OK Praha ČKAIT po dobu následujících 12 měsíců.

Technické informace a požadavky:

  • Adresa: internetový odkaz bude zaslán na Váš email den před konáním (proto je email při přihlášení povinný)
  • Datová linka: >1 Mb/s
  • Audio vybavení: reproduktory/sluchátka
  • Webový prohlížeč: podpora (přehrávání) HTML5
Termín
Seznam přihlášených osob
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 0012534 Ing. Antonín Fuksa
2 0701015 Zdeněk Král
3 0013789 Ing. Miloslav Polášek
4 1003920 Ing. Pavel Rotrekl
5 0200797 Ing. Petr Kocman
6 0101168 Martin Kolouch
7 0013080 Ing. Jan Hora
8 1300052 Ing. Petr Koukolíček
9 0008921 Vilém Šedivka
10 0010249 Miroslav Beran
11 1200914 Ing. Petr Pilař
12 0602448 Jan Hübner
13 1006842 Ing. Ondřej Peňáz
14 0001352 Ing. Jiří Bulis
15 0014396 Bohdan Sobotka DiS.
16 0602504 Ing. Martin Hynek
17 0601836 Jaroslav Nič
18 1002118 Ing. arch. et Ing. Jiří Adámek
19 1400419 Bc. Jaroslav Pata
20 0010178 Ing. Petr Feierfeil
21 1007025 Ing. František Kojan
22 0011199 Ing. Dalibor Doubek
23 1004764 Jaroslav Svoboda
24 0009541 Ing. Karel Kozel
25 0012417 Oto Papoušek
26 1104117 Jaroslav Haltof
27 0006960 Ing. Vladimír Suchánek
28 1202072 Radek Vyroubal
29 1200432 Ing. Jan Manek
30 1004121 Pavel Kroutil
31 0011184 František Hlavatý
32 0010513 Pavel Douša
33 1006457 Ing. Tomáš Margetík
34 1103711 Libor Jurák
35 1006310 Bc. Martin Olbrecht
36 0013610 Ing. Vladimír Starý
37 1002949 Ing. Antonín Pokorný
38 3000191 Mgr. Dušan Čižmár
39 0202398 Ing. Tomáš Kozlík
40 1003691 Ing. Petr Pospíšil
41 0102017 Ing. Radek Kokoř
42 0011693 Ing. Antonín Novák
43 0602695 Ing. Martin Oliva
44 0011355 Ing. Karel Krňanský
45 0000641 Ing. Jana Hejnalová
46 0009316 Jan Lenárt
47 0013707 Ing. Roman Šmíd
48 0012264 Jiří Vašata
49 0011556 Ing. Richard Laššák
50 0200795 Ing. Petr Šatra
51 0001839 Ing. Jiří Frajman
52 1005556 Karel Ludwig
53 0014061 Jan Petřík
54 0602698 Petr Růžička
55 0202031 Ing. David Kopeček
56 0012486 Martin Píša
57 0402294 Pavel Jílek
58 1100779 Ing. Zdeněk Bosák
59 1400326 Ing. Miroslav Kučera
60 3000286 Ing. Tomáš Stanko
61 0014385 Ing. Miroslav Filip
62 0500992 Ing. Milan Kohout
63 0201380 Ing. Vladimír Pokorný
64 0101271 Ing. Jan Staněk
65 0012544 Lukáš Toth
66 1006252 Ing. Josef Vávra
67 0402345 Martin Rynda
68 1001003 Ing. Vladimír Geyer
69 0014408 Guy Tyl
70 1301391 Ing. Milan Fridrich
71 0009763 Stanislava Hrstková
72 0008473 František Benda
73 0301555 Ing. Josef Macke
74 0001203 Ing. Jan Hrubý
75 0014558 Ing. Jan Macura
76 1001464 Ing. Hana Rusková
77 1001827 Radek Horák
78 0401688 Ing. Bohuslav Opletal
79 1104119 Ing. Rostislav Stallmach
80 0013259 Aleš Urban
81 1302374 Bc. Oto Bachůrek
82 0014486 Ing. Michal Netík
83 1400573 Ing. Tomáš Rouča
84 0014007 Ing. Jan Sazima
85 0014001 Ing. Jan Petr
86 0008440 Josef Turza
87 1200423 Jiří Vychodil
88 0003752 Jiří Pelant
89 1005621 Ing. Miloš Mach
90 1005620 Ing. Luděk Čech
91 1301537 Ing. Karel Vítek
92 0102637 Ing. Tomáš Vrbka
93 1104279 Jan Ondruš
94 0014233 Vojtěch Brázda
95 1302415 Jaromír Šašinka
96 0002720 Tomáš Voborský
97 0014179 Ing. Martin Másilko
98 1006781 Jiří Novák
99 1300213 Ing. Ladislav Kryštof
100 1201746 Ing. Martin Černý
101 0701107 Ing. Jiří Srb
102 1006367 Lukáš Ruprecht
103 0402507 Ing. Jiří Šindelář
104 0701376 Ing. Milan Svoboda
105 1007008 Josef Sůkop MBA
106 1003947 Ing. Jaroslav Macíček
107 1004627 Marek Hrbotický
108 1201510 František Dvouletý
109 1005890 Ing. Kateřina Miholová
110 1103982 Ing. Radovan Klima
111 0402297 Josef Nims
112 0013115 Ing. Michal Bubeníček Ph.D.
113 0001501 Jan Beneš
114 0009945 Petr Feist
115 0009946 Tomáš Sobotka
116 0005444 Ing. Jan Hejda
117 1301844 Ing. Tomáš Macík
118 1201181 Ing. Miloš Hobler
119 0014332 Martin Traxl
120 0013795 Jiří Macourek
121 0013044 Ing. Martin Orlet
122 1202284 Ing. Pavel Slouka
123 0013435 Ing. Martina Kučerová
124 1000392 Ing. Miloš Černý
125 0401074 Karel Švarcbach
126 0012215 Ing. Jan Jiruška
127 0013360 Ing. Pavel Šimůnek
128 0014169 Kristina Lucká DiS.
129 0014070 Ing. David Foltýn
130 0014264 Petr Semilský