Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Technologie provádění a kontrola výkopů a zásypů rýh pro inženýrské sítě ve vozovkách pozemních komunikací - zrušeno

Technologie provádění a kontrola výkopů a zásypů rýh pro inženýrské sítě ve vozovkách pozemních komunikací - zrušeno

OK ČKAIT Ústí nad Labem Vás zve na seminář "TECHNOLOGIE PROVÁDĚNÍ A KONTROLA VÝKOPŮ A ZÁSYPŮ RÝH PRO INŽENÝRSKÉ SÍTĚ VE VOZOVKÁCH POZEMNÍCH KOMUNIKACÍ", který se koná dne 28.4.2020 od 13:00 hodin ve Školicím centru ISTAR, Drážďanská 856/74B, 400 07 Ústí nad Labem - Krásné Březno.
Přednášející: Ing. Jan ZAJÍČEK, APT SERVIS

Program semináře:
Seminář je zaměřen na otázku, čím se zásypy rýh liší od běžně prováděných zemních prací při stavbě vozovek a čím a jak se mají rýhy zasypat. Celá problematika je brána komplexně od základních vlastnostní materiálů, technologie provádění až po upozornění na některé problémy.

Seminář je v rámci programu CŽV členů ČKAIT hodnocen 1 kreditním bodem.

Termín
Celková kapacita
90
Seznam přihlášených osob - počet volných míst 44
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 0402092 Marek Güttner
2 0402518 Ing. Vladimíra Linková
3 0501241 Jiří Kapras
4 0402375 Ing. Lukáš Černý
5 0401264 Ing. Vladimír Nitsch
6 0401900 Ing. Ladislav Novák
7 0402413 Ing. Jiří Opalecký
8 0402190 Lukáš Slavík
9 0401680 Martin Kyselovič
10 0402242 Tomáš Rezek
11 0400253 Ing. Pavel Urbánek
12 0400523 Václav Rezek
13 0401609 Vladimír Drvota
14 0401151 Jiří Procházka
15 0401506 Vladimír Plhák
16 0401987 Ing. Karel Opatrný
17 0402076 Ing. Jiří Müller
18 0401026 Ing. Jiří Grospič
19 0401694 Ing. Lubor Bican
20 0402376 Pavel Boháček DiS.
21 0402208 Ing. David Ryč
22 0400960 Ing. Stanislav Zaderlík
23 0401276 Roman Hladík
24 0402420 Jaroslav Tesařík
25 0401052 Jan Segeč
26 0402333 Ing. Lukáš Procházka
27 0401726 Jiří Bauer
28 0400932 Ing. Petr Kubáč
29 0401407 Jaroslav Rambousek
30 0401842 Ing. Pavel Komenda
31 0401802 Bc. Pavel Princ
32 0402265 Ing. Michal Baranijak
33 0401537 Milan Šauer
34 0400152 Ing. Rudolf Mooz
35 0301534 Ing. Petr Šťovíček
36 0301516 Rostislav Kadlec
37 0401734 Jan Ekrt
38 0401807 Leoš Opravil
39 0401750 Martin Chmelař
40 0013122 Ing. Pavel Sláma
41 0401707 Radek Strial
42 0402293 Ing. Miroslav Kovařík
43 0402297 Josef Nims
44 0401443 Aleš Kocián
45 1002118 Ing. arch. et Ing. Jiří Adámek
46 1005421 Ing. Jan Zelinka