Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Valná hromada oblasti Olomouc 2021 - náhradní termín

Valná hromada oblasti Olomouc 2021 - náhradní termín

Vážení členové OK ČKAIT Olomouc, zveme Vás na valnou hromadu oblasti Olomouc, která se bude konat v náhradním termínu, a to v úterý 22. června 2021 od 15.00 hodin ve velké aule Právnické fakulty UP Olomouc na Třídě 17. listopadu 8, 779 00 Olomouc.

Do sálu na valnou hromadu bude umožněn vstup osobám splňujícím mimořádná a ochranná opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. U prezence bude kontrola potvrzení stanovených podmínek. Pro případ POC samotestování doložte výsledek čestným prohlášením s fotografií testu.

 

 

Termín
Celková kapacita
150
Seznam přihlášených osob - počet volných míst 73
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 1201214 Ing. Jiří Kožušníček
2 1201263 Ing. Jana Černá
3 1201211 Ing. Michal Majer
4 1201443 Ing. Josef Popelka
5 1200567 Ing. Jiří Švub
6 1200056 Ing. Zdeněk Rozsypal
7 1201975 Václav Bajtek
8 1003975 Ing. Radek Kaláb
9 1201190 Jarmila Divišová
10 1200426 Ing. Pavel Jäckl
11 1202178 Ing. Pavel Klega
12 1201730 Tomáš Kintr
13 1200670 Jan Hrabal
14 1200573 Ing. Ladislav Lipovský
15 1200715 Ing. Miroslav Karel
16 1202013 Ondřej Kuba
17 1202261 Ing. Petr Pohl
18 1201227 Ing. Marek Gadas
19 1200129 Ing. Jiří Otrusina
20 1200390 Ing. František Kuda CSc.
21 1200571 Ing. Petr Mach
22 1202174 Pavel Boček
23 1200991 Ing. Ivo Pospíšil
24 1200443 Ing. Jiří Bajgar
25 1202321 Libor Grunt DiS.
26 1200464 Ing. Lubomír Pospíšil
27 1201294 Ing. Daniel Lemák Ph.D.
28 1201229 Ing. Zdeněk Lechner
29 1006121 Ing. Ondřej Bundil
30 1200451 Miloš Naxera
31 1201298 Ing. Milan Kroupa
32 1201723 Miroslav Králík
33 1201971 Ing. Radim Wrana
34 1200305 Ing. Vlastimil Jašek
35 1200808 Ing. Jan Drábek
36 1200049 Ing. Jiří Dan
37 1201480 Ladislav Pavlíček
38 1200263 Ing. Zdeněk Mašek CSc.
39 1201526 Vladimír Kamarád
40 1202244 Ing. Filip Rajhel
41 1200413 Ing. Martin Říha
42 1200007 Ing. Jaromír Vrba CSc.
43 0602012 Ing. Martin Sadílek
44 1201154 Ing. Jan Slivka
45 1200171 Ing. Jaroslav Kolaja
46 1202370 Ing. Jakub Stehlík
47 1200410 Ing. Jiří Ruprecht
48 1202205 Ing. Jaroslav Sedláček
49 1200454 Ing. Milan Švábeník
50 1201169 Miloslav Svozil
51 1200414 Ing. Jan Zbořil
52 1201176 Ing. Jiří Zatloukal
53 1200456 Ing. František Hušek
54 1201996 Ing. Vladimír Puda
55 1200854 Ladislav Raušer
56 1200046 Ing. Vladimír Šťastný
57 1200656 Alois Večeřa
58 1200984 Irena Šikulová
59 1201652 Petr Vybíral
60 1201708 Ing. Lukáš Zimmermann
61 1200692 Ing. František Zajíček
62 1201504 Ing. Vlastimil Šindler
63 1201655 Ing. Jiří Skupina
64 1201570 Ing. Zdeněk Němeček
65 1202303 Ing. Martin Hryzbil
66 0600745 Jan Nerušil
67 1201368 Ing. František Malina
68 1201729 Ing. Zdeněk Luža
69 1201138 Ing. Libor Blaťák
70 1202283 Ing. Čestmír Rochovanský
71 1201811 Ing. Lukáš Koláček
72 1201345 Stanislav Krejčík
73 1200877 Ing. Josef Svoboda
74 1201697 Ing. Petr Baroš
75 1201166 Ing. Karel Komínek
76 1201592 Ing. Josef Šenk
77 1200661 Ing. Jan Straka