Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Využití stavebních a demoličních odpadů ve stavebnictví - webinář

Využití stavebních a demoličních odpadů ve stavebnictví - webinář

ANOTACE: Seminář se zaměřuje na zpracování stavebních a demoličních odpadů (SDO), možné využití výrobků s obsahem druhotných surovina a využití materiálů (recyklátů) vyrobených ze SDO. Obsahem semináře jsou také praktické příklady využití a legislativa spojená s danou problematikou.

PROGRAM:

  • Legislativa SDO
  • Šetrná demolice – dekonstrukce 
  • Druhy suroviny a výrobků z dekonstrukce
  • Recyklace SDO
  • Katalog výrobků s obsahem druhotných surovin (+ legislativa)
  • Příklady praxe s výrobky s obsahem DS
  • Recyklované kamenivo (+ legislativa)
  • Příklady praxe s recykl. kamenivem
  • Ekonomika (ÚRS), ŽP

PŘEDNÁŠEJÍCÍ: Ing. Tereza Pavlů, Ph.D., Jan Otýs, Ing. Ondřej Moflár 

ODBORNÝ GARANT: Doc. Ing. Miroslav Škopán, CSc., ARSM – Asociace pro rozvoj recyklace stavebních materiálů

DOPROVODNÉ MATERIÁLY: prezentace

ORGANIZACE:
OK PLZEŇ ČKAIT - Hana Hričinová, e-mail: plzen@ckait.cz, tel.: 734 860 963

TECHNICKY ZAJIŠŤUJE:
Středisko informačních technologií ČKAIT - Petr Javorik, e-mail: webmaster@ckait.cz, tel.: 227 090 218

TERMÍN KONÁNÍ:
6. 9. 2022 od 10 hod. (délka trvání cca 4 hod.)

Webinář je akreditován v projektu Celoživotního vzdělávání ČKAIT a je hodnocen 1 bodem. Více informací o semináři naleznete v databázi CŽV.

Poznámka: Svoji neúčast omlouvejte nejpozději den před termínem konání. Autorizované osobě, která v průběhu kalendářního roku CŽV (leden-prosinec) dosáhne tří neomluvených absencí, nebude od data třetí absence umožněna on-line registrace na akce ČKAIT po dobu následujících 12 měsíců.

Technické informace a požadavky:

  • Adresa: internetový odkaz bude zaslán na Váš email den před konáním (proto je email při přihlášení povinný)
  • Datová linka: >1 Mb/s
  • Audio vybavení: reproduktory/sluchátka
  • Webový prohlížeč: podpora (přehrávání) HTML5

Upozornění: Uzávěrka přihlášek je 5. 9. 2022 v 15:00 hodin.
Registrace provedené po tomto termínu již nelze z technických důvodů vyřídit.

Termín
Celková kapacita
225
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 0201902 Pavel Novák
2 0201177 Pavel Ulč
3 0202274 Ing. Jaroslav Čechura
4 0202266 Ing. Roman Pangrác
5 0202119 Ing. arch. Václav Kosnar
6 0202382 Ing. arch. Veronika Pecháčková
7 0201246 Milan Rubáš
8 0200397 Ing. Vlasta Kůtová
9 0202240 Ing. Bohumil Hrnčíř
10 0012431 Ing. Jan Moták Ph.D.
11 0202255 Jaromír Jaren DiS.
12 1007231 Ing. Martin Hačka
13 0202146 Karel Lucák
14 1005189 Ing. Petr Michálek
15 0013926 Ing. Lukáš Masopust
16 0201519 Ing. Jiří Růžička
17 0200390 Ing. Václav Nový
18 1102920 Ing. Jaroslav Vařák
19 1101358 Ing. Libor Vlk
20 1103906 Ing. Pavel Hanyk
21 1102993 Ing. Martin Síč
22 1103878 Ing. Radim Kniezek
23 1103378 Ing. Ondřej Bojko
24 1103555 Ing. Miroslav Holenka
25 1101828 Ing. Petr Vaněk
26 0006950 Ing. Miloš Novák
27 1103809 Lukáš Miketa
28 1104189 Ing. Jakub Ducháč
29 1104168 Ing. Michal Jahn
30 1102364 Ing. Stanislav Ostruška
31 1103769 Ing. Michal Pavelka
32 0011671 Ing. Roman Franěk
33 1103418 Ing. Jan Lukáš
34 0010760 Ing. Petr Bílek
35 0014358 Ing. Radek Dvořák
36 0201666 Blanka Purkartová
37 0501332 David Senohrábek DiS.
38 0402372 Milan Procházka
39 0402373 Jaroslav Dolanský
40 0400117 Ing. Pavel Přeučil
41 1103796 Ing. Pavel Srkal
42 1104004 Ing. Ilja Nikolov
43 1301504 Ing. Vladimír Vavřín
44 0012449 Ing. Lukáš Hrbek
45 0301387 Ing. Martin Haueisen
46 0003365 Ing. Miloslav Cinibulk
47 0102380 Michael Novák DiS.
48 0102569 Ing. Jan Simota
49 0401023 Jan Mach
50 0008689 Ing. Zuzana Hlavová
51 0000836 Pavel Jenčík
52 0500632 Ing. Josef Ježek
53 0007695 Ing. Marie Wolfová
54 0013962 Ondrej Zahoranský
55 0003487 František Čermák
56 0014259 Ing. Aleš Mňuk
57 0300872 Iveta Burešová
58 0001104 Ing. Jiří Bednařík
59 1007114 Martin Konečný
60 0014549 Ing. Vladimír Ouřada
61 0202432 Jaroslav Kasl
62 0012544 Lukáš Toth
63 0013876 Ing. Stanislav Mikunda
64 0013806 Ing. Lukáš Rácz
65 1104462 Ing. Petr Bulawa
66 1201150 Ing. Milan Marcinov
67 0014179 Ing. Martin Másilko
68 0602590 Martin Toms
69 0007696 Ing. Roman Kučera
70 0006112 Ing. František Štáfek CSc.
71 0014474 Ing. Dagmar Kubová Ph.D.
72 0009820 Ing. Petr Kuba
73 0402487 Pavel Tomáš
74 1007264 Ing. Michal Šenkeřík
75 0602490 Ing. Miloš Vondřejc
76 1104221 Ing. Jan Maršálek
77 0202442 Ing. Martin Pleskač
78 0013429 Ing. Markéta Šedivá
79 0401607 Ing. Jiří Cobl
80 1103077 Ing. Kateřina Niklová
81 1102569 Ing. Dagmar Klajmonová
82 0300501 Ing. František Pospíšil
83 1400182 Ing. Jaroslav Jirků
84 1001908 Ing. Eva Janáčková
85 0010948 Vít Zápotočný
86 1201708 Ing. Lukáš Zimmermann
87 0401469 Ing. Zdislav Mazur
88 1301877 Ing. Tomáš Foltýn
89 0402405 Ing. Petr Gnida
90 1006551 Ing. Petr Málek
91 0202280 Milan Krbec
92 0400864 Ing. Karel Pabišta
93 0202419 Ing. Jan Kasa
94 1202204 Jan Švéda DiS.
95 0602056 Ing. Radim Doleček
96 1007348 Ing. Dominik Mojžíšek
97 0601535 Ing. Luděk Horáček
98 1006671 Martin Vymazal
99 0700252 Ing. Miroslav Stejskal
100 0014521 Ing. arch. Jiří Kočí
101 0701386 Ing. Peter Turan
102 0005687 Ing. Milan Topol
103 0402307 Jakub Vysoký DiS.
104 0014858 Ing. Miroslav Slabý
105 0200442 Ing. Vlastislav Šlajs
106 0012583 Ing. Petr Mahdal
107 1002350 Ing. Jiří Pospíšil
108 1400452 Ing. Dana Wurzelová
109 1001551 Ing. Aleš Suchánek Ph.D.
110 0301284 Jiří Feureisl
111 0300772 Petr Pařízek
112 0701270 Ing. Stanislav Kroulík
113 1301981 Ing. Zbyněk Onderka
114 1006934 Jan Pokorný
115 0401848 Ing. Miroslav Váňa
116 0009507 Antonín Ballada
117 0102605 Ing. Lukáš Benda
118 0002534 Ing. Tomáš Rybín
119 1006116 Ing. Jiří Kocourek
120 1006622 Luděk Zabloudil
121 0013432 Ing. Jaroslav Beňo Ph.D.
122 0701125 Ing. Jitka Kociánová
123 0602911 Ing. Lukáš Najman
124 0009562 Ing. František Bartoš
125 0014909 Ing. Jakub Ehrenberger Ph.D.
126 0009959 Vladislav Staněk
127 0300902 Ing. Jana Řezníková
128 1202122 Tomáš Kopečný
129 0701499 Ing. Jana Vogelová
130 1005878 Ing. Jan Málek
131 0014289 Ing. Jan Hercík
132 0010690 Ing. Jakub Jirák
133 0000977 Ing. Bohdan Víra CSc.
134 0402635 Jan Koláček
135 0402092 Marek Güttner
136 1201335 Ing. Radek Janka
137 1103464 Ing. Zbyněk Plšek
138 1003660 Ing. Jana Mikulášková
139 0200402 Ing. Jaroslav Uhlík
140 1006870 Ing. Miloslav Novotný
141 0009541 Ing. Karel Kozel
142 1104331 Ing. Vojtěch Kotas
143 0014400 Bc. Pavel Čejka
144 0014443 Filip Soudek
145 0014484 Ing. Jiří Pokorný
146 0013045 Ing. David Mareček
147 0101889 Ing. Václav Martan
148 0013829 Ing. Karol Laco
149 0300081 Ing. Vladislav Skoček
150 0301379 Bc. Michal Pašava
151 0010796 Ing. Aleš Růžička
152 0008133 Ing. Jan Mrzílek
153 1003636 Ing. Vladimír Fouček
154 0010933 Ing. Ivana Fialová
155 0200761 Ing. Dalibor Frank
156 1005538 Jiří Richtr DiS.
157 1201979 Ing. Jan Březina
158 1104054 Libor Drahoňovský
159 1007103 Ing. Rastislav Kvasňovský
160 1202003 Ing. Ondřej Kolano
161 0010734 Ing. Dana Wetzsteinová
162 1302066 František Hruboň
163 0004997 Ing. Aleš Voženílek
164 0014531 Ing. Michal Moravec
165 0602504 Ing. Martin Hynek
166 1003495 Ing. Pavel Šrámek
167 1103487 Ing. Roman Rossípal
168 0700898 Jiří Volf
169 0101057 Ing. Miloš Polanka
170 1400503 Ing. Lukáš Sobotka
171 0600323 Jan Vávra
172 1104460 Ing. David Prokop
173 1104381 Ing. Jan Lampa
174 0201788 Ing. Eva Hajžmanová
175 0601962 Ing. Jan Souček
176 0002328 Jiří Slejška
177 1006349 Ing. Michal Suchna
178 0700445 Ing. Tomáš Zvolánek
179 1006821 Ing. Petr Mráček Ph.D.
180 0402181 Ing. Martin Klomínský
181 1103466 Ing. Ivan Kudra
182 0007483 Ing. Radek Čuda
183 0701088 Josef Smolař
184 0402189 Jaroslav Zavadil DiS.
185 1006389 Ing. Vladimír Montag
186 0201838 Ing. Oldřich Dienstbier
187 1302374 Bc. Oto Bachůrek
188 0602762 Ing. Jaromír Jachim
189 0014040 Ing. Jan Macourek
190 0402551 Lukáš Klaus
191 1104015 Ing. Pavel Jaroš
192 1103722 Ing. Tibor Mrázek
193 0012464 Ing. Petr Korejčík
194 0401680 Martin Kyselovič
195 0012892 Ing. Miroslav Kalina
196 0601881 Ing. Libor Žilka
197 0301449 Ing. Oleksij Ivasko
198 0100848 Ing. Václav Pavlík
199 0402347 Ing. Vladimír Šmelhaus
200 0100463 Ing. Jaroslav Rybář
201 1101775 Rostislav Onderka
202 0003296 Ing. Erika Malá
203 1104376 Ing. Drahomír Gromotovič
204 0014103 Jan Prislinger
205 0401453 Ing. Karel Vlček
206 0202411 Ing. Lukáš Svoboda
207 1301157 Jan Čop
208 0102099 Pavel Dvořák
209 0401252 Jiří Martinec
210 0102284 Ing. Břetislav John
211 1400734 Ing. Marta Smerekovská
212 0101800 Milan Beck
213 1302034 Daniel Boucník
214 0201966 Ing. Marek Slavík
215 1301537 Ing. Karel Vítek
216 0602721 Cyril Šourek
217 0501108 Ing. Michal Svatoň
218 0501001 Ing. Pavel Žáček
219 0700626 Ing. Ladislav Šín
220 1103417 Ing. Jana Opělová
221 1004419 Ing. Roman Komosný
222 0013470 Ing. Jiří Bacony
223 0202361 Ing. Ivo Paulus
224 0009342 Karel Veith
225 1202018 Ing. Pavel Novotný
226 1000724 Ing. Igor Smola
227 0008578 Ing. Jiří Mantlík
228 1104230 Radek Procházka DiS.
229 0600747 Ing. Chrudoš Vorlíček
230 0002702 Ing. Šárka Šilarová CSc.