Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Přihlášení

Změny v povolování staveb ve vazbě na jednotlivé typy staveb - webinář

Změny v povolování staveb ve vazbě na jednotlivé typy staveb - webinář

Název akce: ZMĚNY V POVOLOVÁNÍ STAVEB VE VAZBĚ NA JEDNOTLIVÉ TYPY STAVEB

Termín konání: středa 18. října 2023 od 9:30 h, online

Druh akce: webinář

Přednášející: JUDr. Petra Adámková, Ph.D.

Pořadatel: kancelář ČKAIT Brno, tel.: 545 574 310, e-m: brno@ckait.cz 

Technicky zajišťuje: Středisko informačních technologií ČKAIT, e-mail: webmaster@ckait.cz, tel.: 227 090 218

Technické informace a požadavky:

  • Adresa: internetový odkaz bude zaslán na Váš email den před konáním (proto je email při přihlášení povinný)
  • Datová linka: >1 Mb/s
  • Audio vybavení: reproduktory/sluchátka
  • Webový prohlížeč: podpora (přehrávání) HTML5

Webinář je možné absolvovat i se zpožděním, to znamená, že osoba přihlášená v kalendáři akcí může tento webinář shlédnout i později, a to až do půlnoci následujícího dne. Platnost hesla zůstává stejná jako na živé vysílání. Upozorňujeme, že již není přístupný chat. I toto shlédnutí je akreditováno v rámci celoživotního vzdělávání ČKAIT. Všem, kteří absolvují webinář bez ohledu na to, zda online nebo zpožděně, bude zasláno potvrzení o účasti. Pozor, zpožděné shlédnutí není totéž jako záznam webináře

Uzávěrka přihlášek je 16.10.2023 v 15:00 hodin. Registrace provedené po tomto termínu již nelze z technických důvodů vyřídit.

Termín
Celková kapacita
200
ID Členské číslo Autorizovaná osoba
1 0301608 Kristýna Knapová
2 1007117 Ing. Jiří Bernard
3 1100882 Ing. Lumír Ivánek
4 1004065 Ing. Jaroslav Gric
5 1004710 Ing. Kateřina Mičová Polesná
6 1004710 Ing. Kateřina Mičová Polesná
7 1301530 Ing. Dalibor Bábíček
8 1003088 Ing. Jiří Matoušek
9 1003618 Ing. Ivan Kučera
10 1003660 Ing. Jana Mikulášková
11 1001877 Ing. Ivan Slepička
12 1201877 Ing. Dana Schmittová
13 1003792 Ing. Lukáš Smekal
14 1005887 Ing. Miloš Petr
15 1005824 Ing. Ondřej Gaudl
16 1005905 Ing. Roman Schelle
17 1007447 Ing. Antonín Růžička
18 1006994 Ing. Jaromír Zouhar
19 1004104 Ing. Zdeněk Chlup
20 1004845 Ing. David Surýnek
21 1005035 Ing. Jaroslav Vlach
22 1004005 Ing. Viktor Unger
23 1007526 Ing. Pavel Vojtěch
24 1001007 Ing. Aleš Čeleda
25 1004865 Ing. Martin Herůfek
26 1006576 Ing. Pavel Křepela
27 1007297 Ing. Ondřej Horák
28 1005181 Ing. Jiří Hermany
29 1005260 prof. Ing. Milan Ostrý Ph.D.
30 1005611 Ing. Radim Hájek
31 1007121 Ing. Petr Bielesch
32 1006684 Ing. Zdeněk Starý
33 1006995 Karel Vinterlík
34 1002111 Ing. Luboš Kašpárek
35 1007501 Ing. František Vlach Ph.D.
36 1003526 Ing. Jitka Fraňková
37 1005876 Ing. Michal Valenta
38 1005175 Ing. Veronika Dordová
39 1000659 Ing. Václav Starý
40 1006408 Ing. Jiří Ilčík Ph.D.
41 1004256 Ing. Jan Eisner
42 1003190 Ing. Anna Cigošová
43 1007070 Ing. Tomáš Kopecký
44 1006459 Ing. Marek Horák Ph.D.
45 1005829 Ing. Martin Hublík
46 0007734 Ing. Jan Kamarád
47 1007158 Ing. Michal Trněný
48 1007193 Ing. Jiří Sedlář
49 1007048 Ing. Pavel Obrátil
50 1004848 Ing. Ladislav Pokorný
51 1005088 Ing. Marek Kunický
52 1004487 Ing. Jan Neuer
53 1007046 Ing. Tomáš Machač
54 1007135 Ing. Jiří Poledňák
55 1006554 Marek Pořízek BA
56 1002690 Lubomír Štěpánek
57 1007112 Ing. Ondřej Vlach
58 1005254 Ing. Jan Malec
59 1007398 Ing. David Vybíral
60 1006266 Ing. Jan Pivec
61 1003316 Ing. Zuzana Bandochová
62 1004047 Ing. Lukáš Novotný
63 1004404 Ing. Hana Tupá
64 1005746 Ing. Martin Blecha
65 1301607 Ing. Pavel Krampla
66 1300040 Miroslav Kozumplík
67 1002168 Ing. Pavel Rohánek
68 1005538 Jiří Richtr DiS.
69 1007107 Ing. Jindřich Kintr
70 1005030 Ing. Ivan Fencl Ph.D.
71 1007423 Ing. David Ovísek
72 1007402 Radek Batrla
73 1001856 Ing. Pavel Sojka
74 1001874 Ing. Ladislav Matulík
75 1007488 Ing. Lukáš Klus
76 1006830 Ing. Petr Bijok
77 1400814 Bohuslav Pohořilský
78 1007527 Stanislav Brhel
79 1006970 Radomír Gorec
80 1006510 Ing. Michaela Benešová
81 1202446 Ing. Markéta Feixová
82 1005361 Ing. Ivo Barták
83 1005025 Ing. Karel Kovář
84 1005418 Ing. Tomáš Drochytka
85 1007007 Ing. Tomáš Hrubý
86 1003242 Milan Pešina
87 1005275 Ing. Jaroslav Kubín
88 1005135 Ing. Pavel Drahanský
89 1002259 Ing. Mária Martinková
90 1300934 Ing. Radek Říha
91 1007020 Filip Vaníček
92 1005107 Ing. Roman Čadeni
93 1002118 Ing. arch. et Ing. Jiří Adámek
94 1004319 Ing. Lukáš Kolenovský
95 1004034 Ing. Pavel Mrňa
96 1005680 Ing. Karel Vlček
97 1001664 Ing. Květoslava Bartošová
98 1007248 Ing. Slavomír Lačňák
99 1005094 Ing. Gabriela Nováková
100 1000660 Alena Danielová
101 1007418 Ing. Ondřej Kaláb
102 1005313 Bc. Lýdia Regéciová
103 1001144 Ing. Pavla Mezerová
104 1005357 Ing. Dušan Brablec
105 1004644 Ing. Pavel Dvořák
106 1006925 Ing. Petr Čevela
107 1004424 Ing. Milan Pokorný
108 1004117 Ing. Zuzana Dorazilová
109 1003491 Ing. Ivo Novák
110 1004142 Ing. Milan Beneš
111 1006174 Petr Komárek
112 1004771 Ing. Stanislav Janeček
113 1005681 Ing. Lenka Drozdová
114 1006621 Ing. Miroslav Patočka
115 1007101 Ing. Jaroslav Pospíšil
116 1003472 Ing. Jan Krakovič
117 1005895 Petr Kraml
118 1004181 Ing. Blanka Sopoušková
119 1006346 Ing. Jan Špatný
120 1007395 Ing. Tomáš Živný
121 1007060 Ing. Pavel Knetl
122 1002949 Ing. Antonín Pokorný
123 1000137 Ing. Pavel Schelle
124 0201788 Ing. Eva Hajžmanová
125 1006587 Ing. Martin Trlida
126 1007052 Ing. Martin Ambros
127 1007510 Ing. arch. Aleš Ander
128 1004070 Ing. Dagmar Majerová Bauerová
129 1104031 Ivo Bůžek
130 1004621 Ing. Petra Vlková
131 1202180 Ing. Pavel Juřina
132 1004085 Ing. Roman Chvátal
133 1002148 Ing. Milan Kříž
134 1005136 Ing. Milan Letev
135 1006700 Ing. Tomáš Dobrovolný
136 1006722 Ing. Květoslav Rušar
137 1003600 Jaromír Novotný
138 1003141 Ing. Zdeněk Hrubý
139 1004202 Petr Maliňák
140 1004009 Ing. Marek Šulák
141 1006847 Martin Zavadil
142 1002628 Lubomír Daníček
143 0701655 Miroslav Štosek
144 1005590 Ing. Ondřej Mlčoch
145 1005671 Ing. Jakub Kapsa
146 1004561 Ing. Zbyšek Pietrus
147 1006210 Ing. Radoslav Ulrich
148 1004629 Ing. Kateřina Svobodová
149 1006203 Ing. Zdeněk Šuchma
150 1000392 Ing. Miloš Černý
151 1003843 Petr Odehnal
152 1301190 Ing. Pavel Zabadal
153 1006549 Ing. Jiří Waclawik
154 1003135 Ing. Antonín Kubín
155 1005989 Ing. Jan Ištvánek
156 0014231 Ivan Louthan
157 0601079 Ing. Jiří Vosáhlo
158 1007213 Ing. et Ing. Stanislav Mach
159 1005457 Ing. Simona Aberlová
160 1001967 Ing. Jitka Nerudová
161 1003716 Ing. Josef Nerušil
162 1004315 Ing. Ivana Minářová
163 1006971 Ing. Barbora Planá
164 1007539 Ing. Jindřich Galata
165 0012974 Ing. Václav Augusta
166 1006866 Ing. Martin Oškera
167 1004749 Ing. Radoslav Molák
168 0012431 Ing. Jan Moták Ph.D.
169 0102237 Mgr. Pavel Pupík
170 0102554 Ing. Michal Haman
171 1005455 Ing. František Kunc
172 1302348 Ing. Marek Lukács
173 1006673 Martin Dočekal
174 1007494 Ing. Pavel Blažek
175 0202281 Lukáš Kopp
176 1007199 Ing. Tomáš Kalous
177 1007372 Ing. Ondřej Servus
178 1005888 Ing. Daniel Malina
179 1006597 Michal Novotný
180 0010934 Ing. Iva Suchomelová
181 0202300 Ing. Jiří Vavřička
182 1006492 Bc. Rudolf Morawitz
183 1002693 Ing. Martin Bayer
184 0602806 Ing. Eva Valterová
185 1001307 Jaroslav Menšík