Přihlášení
Obsah je dostupný pouze pro přihlášené uživatele. Přihlaste se prosím.
Přítomni: Benc, Ďurove, Grünwald, Charousková, Komárek, Krásný, Kučera, Masopust, Ředina, Řičica, Svrčina, Štefaňák
On-line: Faltýnek, Šafařík
Omluveni: Komín, Kresta, Šmejda
Program podle témat ustavujícího jednání AG
I. Úvod
Uvítání nového člena Ing. Jana Štefaňáka, Ph.D. (Keller) z oblasti Olomouc.
Přítomni: Grünwald, Charousková, Komárek, Kučera, Mach, Masopust, Řičica, Svrčina
On-line: Benc, Faltýnek, Komín, Krásný, Ředina, Šafařík, Šmejda
Omluveni: Ďurove, Kresta
Program podle témat ustavujícího jednání AG
I. Úvod
Uvítání nového člena Ing. Víta Svrčiny (Swietelsky) z oblasti Ostrava.
Přítomni: Benc, Ďurove, Grünwald, Charousková, Krásný, Kresta, Kučera, Mach, Masopust, Ředina, Řičica
On-line: Faltýnek, Šafařík
Omluveni: Komárek, Komín, Šmejda
Program podle témat ustavujícího jednání AG
Přítomni: Grünwald, Charousková, Krásný, Kučera, Mach, Masopust, Řičica
On-line: Benc, Komín, Šafařík, Šmejda
Omluveni: Komárek, Ďurove, Faltýnek, Ředina
Program podle témat ustavujícího jednání AG
I. Úvod
Hlásí se zájemci o práci v AG z oblasti Ostrava, došlo k šumu v komunikaci, předseda vyjasní situaci.
Pověření úkolem: Ři
Přítomni: Grünwald, Charousková, Krásný, Kučera, Mach, Masopust, Ředina, Řičica, Šmejda
On-line: Benc
Omluveni: Komárek, Ďurove, Faltýnek, Komín, Šafařík
Program podle témat ustavujícího jednání AG
I. Úvod
Přijetí nového člena Ing. Tomáše Řediny (firma Hinton a.s.), oblast Praha. Jeho přihláška byla členy AG přijata korespondenčně
Přítomni: Charousková, Grünwald, Kučera, Mach, Masopust, Řičica
On-line: Benc, Ďurove, Faltýnek, Komín, Krásný, Šafařík
Omluveni: Komárek, Šmejda
Program podle témat ustavujícího jednání AG
Přítomni: Charousková, Krásný, Kučera, Mach, Masopust, Řičica
On-line: Benc, Grünwald, Komárek, Šafařík, Šmejda
Omluveni: Ďurove, Faltýnek, Komín, Svoboda
Program podle témat ustavujícího jednání AG
Přítomni: Ďurove, Grünwald, Karasová, Masopust, Řičica, Svoboda, Šafařík, Šmejda
On-line: Benc, Faltýnek, Komín, Krásný
Omluveni: Ježek, Komárek, Mach, Remeš, Uhrin
Program podle témat ustavujícího jednání AG Pověření úkolem:
Záznam z jednání Profesního aktivu oboru GEOTECHNIKA - ČKAIT, konaného 20. 5. 2021
Přítomni: Benc, Ďurove, Charousková, Grünwald, Krásný, Mach, Masopust, Řičica, Svoboda, Šafařík, Uhrin
Virtuálně: Faltýnek, Komín
Omluveni: Ježek, Komárek, Remeš, Šmejda